TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HasanREİS Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar sizce omurilik felçlileri için bir tedavi bulunacak mı? Biraz araştırılırsa,üstünde durulursa bulunacağına inanıyorum fakat kimsenin umrunda değiliz. Bence bu durumu sık sık gündeme getirmeliyiz. Burda da en büyük işin Türkiye Omurilik Felçliler Derneğine düştüğünü düşünüyorum. Çok güzel çalışmalar yapıyorlar. Bakımevi açıyor, tekerlekli sandalye dağıtıyor,kamu spotu yayınlıyor,engellilere yönelik çeşitli etkinlikler düzenliyor derneği hakikaten takdir ediyorum fakat derneğin asıl işi bunlar olmadığını düşünüyorum. Bakımevi açmak yerine bizleri bakıma muhtaç etmemeli, sandalye dağıtmak yerine bizleri sandalyeden nasıl kaldırabilirim onu düşünmeli. Bakış açısını değiştirmesi gerekiyor. Eğer bu durumun tedavisi bulunacaksa buna ancak dernek öncü olacaktır. Dernek bizim sesimiz olmalı. Ben bu şekilde düşünüyorum. Daha fazla hayatıma sandalyede devam etmek istemiyorum. Sizin düşünceleriniz nedir? Bu durumdan nasıl kurtulabiliriz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.768
    Verilen Beğeniler
    3.278

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @HasanREİS

Dünyanın birçok yerinde omurilik hasarının iyileştirilmesi için çalışmalar yürütülüyor. Türkiye'deki derneklerin ya da kitlelerin bu tür bir tedaviye katabileceği hiç bir şey yok maalesef. Zaten çalışmalar sürüyor dünyanın gelişmiş yerlerinde ve bir gün bir tedavi bulunacak. Bbizler açısından beklemeye devam.