Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehva Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    12.01-2014
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam
    iki bacağım diz altı ampute. ilk protezlerimi slikon lainer kilit sistemi yaptırıyorum. Geçici Protezi ilk takmam sonrası güdüklerimde şişme ve su toplaması meydana geldi. Sizce bu normal midir? Bunlar ne kadar zamanda geçer?

Üye
    halil54 Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun ben yaklaşık 6 yıl oldu protez kullanıyorum ilk başta bacağının şişmesi normal suda toplaya bilir yavaş yavaş bacağın prozezin oluşturduğu baskıya alıştımı bunlar ortadan kalkar eyer pudra sürersen pişik kzarıklık su taplamasını biraz engeller ama tavsiye sakın protezini kullanmaktan vazgeçme çünkü bende bu zorluklardan geçtim ve şuan normal bir şekilde yürüyorum ..sana geçmiş olsun dilerim yardımcı olmam gerekirse bana yazabilirsin

Üye
    mevlanauysal Avatarı

Gerçek Adı
    MEVLANA UYSAL
    Son Giriş
    24.02-2015
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    protez içerindeki güdüğün şişmesi güncel yaşam zamanına bağlı sıkıntılar nem sıcak soğuk fazla hareket vs vs die çoğaltıla bilir. protezlerde suspansiyonu sağlamak için yakın temas sağlamak zorundasın doalyısıyle dokunun ödemleşmesi ve inmesi durumlarda soket bu durumlara tolere edememektedir. sevgiyle....