Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    teknik-gözü-ile Avatarı

Son Giriş
    21.01-2013
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    aktif Vakum sistemli protezler SSK nın ödeme listesine girmiştir
    bilginize.....

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar durumunuzu iyice ögrenin yani cildiniz. şekeriniz kan inceltici haplar kulanıyorsanız özelikle kan inceltici haplar şişme yaptıra biliyor imiş
    Yaz ayını bekledim harmonyyi aldık tan sonra rahatladım hiçbi şeyle ugraşmayın Harmony aktiv vakumluya geçtik sorun bitti dünya varmış be Harmony kulanın nerede yaptırırsanız yaptırın bilmiyorum ssk ödüyor zaten bişekilde yaptırın Hepinizi Mevlam kurtarsın

Üye
    ZERYAM Avatarı

Gerçek Adı
    songül
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

mrhbalar kardeşlerim bende çoğunuz gibi aynı sorunu yaşiyorum 91 den beri protez kulaniyorum.
    protez uysun diye 15 yıl içinde 5 defa ayağım tekrar tekrar kesildi.
    en son ankarada 2007 de ameliyat oldum 2 tane protez yaptırdım yine uymadı pimli slikon laynır yaptılar ayağım kesile kesile 2 santimlik bir kemik kaldığı için protezi taşıyamaz oldu dizden yapılan demir bir kelepçeyle ve dedri bir kemerle donatıldı.sadece o kemer ve demir kelepçe 2 kg geliyor.silikon zaten ağır,git gide güdük eriyor 1 saat bile yürüyemiyorum hemen gevşiyor artı o terlemeler canımı çıkarıyor.o yüzden medikalciden pamuklu çoraplar aldım.onları kesip silikonun altına giyiyorum yinede fayda yok akşam sıvı sabunla yıkayıp kremliyorum.şu anda gürseniz her yeri sivilce düktü.ssk verseydi bende harmoniyden yaptırırdım.allahım hepimizin yardımcısı olsun.ne diyelim bu dünyadaki imtihanımız bu...

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Gül haline üzüldüm şöyle bişey yapa bilirsin proklinigi ara istanbulda burası Ercüment Yalıbağı tavsiye eti sizi de ve konuyu anlat belki sana uygun protezi sıfırdan 5 sene şartı olmadan alabilirler (Harmony)
    Turan hayırlısı olsun arkadaş güle güle kullan dışına takılan silikona dikkat edin (kozmetik diyorlar protezciler)..

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Arka daşlar tekrar merhaba Harmoy nin ceşitleri var harmony 2 harmony 3 şuanda bize verilmesi gereken harmony 3 arkadaşlar benim ayagımdaki 2 ve 3 ile arasındaki fark biraz daha hafif olması bayabi hafif yani yeni yaptıracak arkadaşlar araştırsınlar (evelki yazılarımdada yazdıgım gibi) kozmetik den 2 adet isteyin.. Ayagınızı sıvı sabun ile kesinlik le yıkamayın.. Sabun kullanın.ve 50 kg lik bir cimentoyu babamın mezarına kadar taşıdım 50 metre kadar ..
    Allah hepinize nasip etsin alın harmonyi nerde yaptırırsanız yaptırın ama mutlaka ugraşın alın..

Üye
    ZERYAM Avatarı

Gerçek Adı
    songül
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mrhba arkadaslar yakin zamanda harmoniy protez yaptiran arkadaslar varsa guruslerini paylasirlarsa cok memnun olurum...saygilar

Üye
    umuds Avatarı

Gerçek Adı
    sena
    Son Giriş
    18.07-2014
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar ben 3 yıl önce trafik kazası yaptırdım bir senediir diz altı protez kullanıyorum diz altı ama güdük kısa yanı aktif vakumlu protez kullanıyorum bir yıl olmadı daha ve yürürken aksama oluyor bi türlü aksamadan yürüyemiyorum ve dışarda tek başıma yürüme korkum var sanki herkez bana bakıyormuş gibi hissediyorum yardımcı olursanız sevinirim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12