Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bunadasukur Avatarı

Son Giriş
    05.06-2011
    Saat
    09:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba
    Bir yakinim icin diz alti protez bakiyoruz
    Tavsiye edebileceginiz kurumlar,urunler varsa bilgilendirebilir misiniz?

Üye
    özçiçek Avatarı

Gerçek Adı
    Demet
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun ;ottobock harmony .Bende soldizaltı amputeyim ve harmony protez kullanıyorum ve çok memnunum.

Üye
    mevlanauysal Avatarı

Gerçek Adı
    MEVLANA UYSAL
    Son Giriş
    24.02-2015
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şimdi protez ve ortez deyince işin şekli değişiyor tamamen. ortez ve protez hastaları hepsi kendine has çalışılması gereken bir durum.her hasta üzerinde detyalı bir şekilde çalışılması gerekmektedir. bir silikon liner pin sistemli protezden bir hasta çok rahatken diğer vatandaş distal ucundan çekme var canım yanıyor diye hoplamaya balıyor. dolayısıyla kişi kendine özel bir çalışma yapılması gerektiği için a ya iyi gelen b ye iyi gelmez b ye iyi gelen a ya iyi gelmez bu dünya çapında böyledir. hiç kimse bu ortez veya protez herkeze çok iyi gelecek die idda edeceğini sanmıyorum eden var isse bu bir tartışma konusudur bilimsel olarak. burda protez ve ortezi kullanım şekli uzun ömürlü naısl olur vs vs gibi seçenekleri dinlemek lazım. her hasta düşünülmkesi gereken bir durumdur iştyir deyip saygılarım ısunuyorum.