Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Fzt. Gökhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Gündoğan
    Son Giriş
    10.03-2011
    Saat
    19:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    protez seçimi için bilinmesi gereken bir çok kriter vardır.Kilo,yaş,mobilite seviyesi, hastanın alım gücü vb...Onun için hakkınızda bilgi sahibi olmadan hatta görmeden bişey demem zor.Ankara 'da bu konuda iyi firmalar vardır.Bende İstanbul'da bir firmaya danışmanlık hizmeti veriyorum.İsterseniz o firmayla da sizi görüştürebilirim.Son karar sizin tabiiki.Size de önerim kalça eklemine dikkat etmeniz diz üstü ampute hastalarda en çok karşılaştığımız problemdir çünki.Bacağınızı geriye doğru germe ve güçlendirme egzersizleri yapabilirsiniz mesela...

Ankara'da yaşıyorsanız eğer tavsiyem Ankadara bir yerde protezinizi yaptırmanızdır.Çünki bu tür işlemlerde gel-git çok olur farklı bir şehir olursa problem yaşarsınız

Üye
    Yasemin2010 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasemin
    Son Giriş
    29.11-2010
    Saat
    01:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1- EMRAH arkadasım yanı, birde soyle dusun, bardagın diger tarafına bak, yanı ben gitti 3 yerin 2sinde hastalar vardı ve tamirat için bakım için gelmişler ve adam 3-4gundur orda, adamla tekı ile konustum amca ile gerçi o benle konustu yani ondan dinlediklerimi soyleyım, adam 25yıldır bu firmaya gidiyormus, ve her zaman utanıyorum dıyor, cunkı ben sorunlu bırısıyım ve her geldıgımde 3-4gun baslarını agrıtıyorum yanı keske hemen rahatlayımda tekrar evıme donuyum, yanı nekadar hos dusunuyor o konusmadan sonra soyle dusundum normal protez yaptırsak 2000 TL veriyoruz, onları 2yıl satın mı alıcaz. adamlar bizim gibi binlerce kişilerle ugrasıyordu, yani bence o amcaya para alıcaklarsa yaparcaklar dedım, adamın dediği yanı 25 yılda extra 20 kere geldıgım olmustur protez harıcınde 1kez para odedım oda dedi, oda soketi kendısı kestırmıs sonrada utandım zorla odedım dedi, yani.. birde boyle dusun, universite ise hiç ilgilenmez yani sen kimsin der sonucta özel şirketler ismini korumak ister nede olsa tabi benim dusucem bu canm,

2- GOKHAN bey ben ankarada karar vermeyı dusunuyorum, yani nedenıde dedıgınız gıbı gidip gelmede bari rezil olmayım en iyi firmalar ankarada diyorlar doktorlar genelde, 3-4 firma ismi verdiler ama açıkcası siz istanbulda çalısıyorsanız, yani firmanızla gorussenızde ANKARADA tavsıye edeceği firma varmı acaba, yani siz bu işin içindesiniz sonucunda,,

gokhan bey sizlerinde burda vakit harcayıp bizlere bilgi verdiğiniz içind çok teşekkur ederim,,

Üye
    Fzt. Gökhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Gündoğan
    Son Giriş
    10.03-2011
    Saat
    19:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hastalara bu platformdan ulasmak benim icinde guzel birsey.Hem bilgim artyor hemde hastalarin dusuncelerini ogrenebiliyorum.Bu da onların isteklerini anlamada ve daha kaliteli hizmet vermemde ise yarıyor.istanbula gelebilme ihtimaliniz varsa gelin yapılacak protez secimine karar verelim sonra ankarada yaptırın.BU iş genelde 3 asamadan olusur.protez secimi uygulama birde rehabilitasyon sureci.Bunlardan birinde aksama olursa protezin verimi de düser.Yani sadece iyi yapan biriyle iş bitmiyor malesef.Ama eger yinede bana bir firma ismi verin derseniz verebilirm

Üye
    60çetin60 Avatarı

Gerçek Adı
    durmuş
    Son Giriş
    12.09-2011
    Saat
    15:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2 ay önce bir kaza sonucu dizden 4 parmak aşagıdan diz altı ampute oldum. bundan sonrakı süreçte hersey proteze kaldı. nasıl ve haangi hastanelerde protez yaptırmamı önerirsiniz.sizlerden yardım bekliyorm.

arkadaşlar bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

bu konu hakkında herseyi yazarmısınız

Üye
    emrah_37 Avatarı

Gerçek Adı
    EmRaH
    Son Giriş
    11.09-2014
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    KASTAMONU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

protez e karar verdin mi sen de bana yardımcı olur musun

Üye
    emrah_37 Avatarı

Gerçek Adı
    EmRaH
    Son Giriş
    11.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KASTAMONU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bu nasıl iş ya neden bu protez yapanların tek amacı bizi kullanmak ve üzerimizden para kazanmak.Ya protez yaptıracam herkez birşey söylüyor hepsi birbirini kötülüyor ben kime güvenecem sağlığı mı kim e emanet edecem diz altı ampute oldum 8 ay oldu protez yaptıracam yaptıramıyorum

Üye
    emrah_37 Avatarı

Gerçek Adı
    EmRaH
    Son Giriş
    11.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KASTAMONU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben geçici kullandım bir yıldır ama şimdi gerçeğini yaptırdım önerebileceğiniz var mı

Üye
    mevlanauysal Avatarı

Gerçek Adı
    MEVLANA UYSAL
    Son Giriş
    24.02-2015
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sen geç kalmışsın kastamonudaki protezcilewere yaptıra bilirsin araştırmana gerek yok.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12