Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aylina Avatarı

Son Giriş
    17.03-2015
    Saat
    12:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu konuda herhangi bir gelişme yada bilgi duyan varsa benimle paylaşsın
    bu arada ist.anadolu yakasında karbon afo alabileceğim bir yer var mı

Üye
    aylina Avatarı

Son Giriş
    17.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

karbon afo ya hala ulaşamadım fakat kullanımı çok rahatmış ben maltepede diyim arkadaşlar

Üye
    banderas Avatarı

Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

aylin googledan arat belki bulursun ben hiçbirşey kullanmıyorum ne protez ne başka bir alet anlamadım iyimi kötümü yapıyorum burdan son durumlarınızıo paylaşın lütfen.

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aylina bende afo kullanıyorum bende ithal bir ürün var ama o karbon afo harika ben nişantaşında ottobock bayiinde denedim süper size linkini vereceğim türkiyede fiyatı 1500 ytl yaklaşık olarak bende alacağım ama pahalı olduğu için şuanda yurtdışından getirmek için uğraşıyorum
    www.ottobock.com.tr bu sitede ortezlerin içinde walk on ismi(walk on)

www.ottobock.com.tr/orth/28u11.html

003670669 1 - Karbon Afo hakkında bilgi edinip satın alabileceğim bir yer va mı?

003670669 2 - Karbon Afo hakkında bilgi edinip satın alabileceğim bir yer va mı?

Üye
    aylina Avatarı

Son Giriş
    17.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben şu an normal afo kullanıyorum çok rahatım ama karbon afo süpermiş fiyat ları değişiyor bende tanesi 850 diye duydum bir yakınım bu konuyla ilgileniyor bursada medikal açıcakmış 65 den getirtirebilirim demiş eğer alırsam sizlerede haber veririm

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aylina bu linkini verdiğim afo 65 ytl den satılırsa çok iyi hatta süper istanbulda da yaklaşık tanesi 850 ytl ssk indirimi ile çifti 1350 ytl ye geliyo
    öyle olursa bence düşünmeden al hatta bize de haber ver özel mesaj at epey alalım stok yapalım)) ben de ithal afo kullanıyorum bu karbon afo inanılmaz ayaklarınızda sanki yok gibi çok hafif ve çok rahat .

Üye
    admin34 Avatarı

Son Giriş
    21.10-2008
    Saat
    15:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Spor ayakkabı ile kullanımı cok rahat olan karbon afo malzeme özelliği ve kullanım süresi olarak diğer ithal afolardan cok daha verimlidir.hafif olmasının yanında enerji tasarrufu saglaması pozitif özelliklerinden bir kısmıdır.Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz katalog veya broşür gönderebilirim.Satış noktası olarak da destek verebilirim.

Üye
    İbrahim Bayrı Avatarı

Son Giriş
    26.11-2008
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadasların linkini paylastıgı Otto Bock Walk On karbon afo gibi onlarca farklı marka ve model bulunmaktadır.Ama arkadaslar sunu kesinlikle unutmamalıyız ki,herkesin ihtiyacları ve gereksinmi farklıdır.Karbon afo bir arkadasımızda cok iyi netice verirken diger bir arkadasımızda aynı oranda netice vermeyebilir.Mesela,ayagımızda Valgus-Varus gibi(ice-dısa basma)deformite soz konusu ise neredeyse hicbir Karbon Afo dizaynında buna yonelik bir destek bulunmamaktadır.Baska bir deyisle,ayagımızın hareketini kontrol edememenın otesinde ortopedik bir deformasyonda varsa karbon afo sizin icin uygun olmayabilir.Yürüyüsünüze dinamik bir yardımcı ve ayagınızı yeterince destekleyecek farklı ortez uygulamaları vardır ve ulkemizde de uygulanmaktadır. Ornek:Ankle Seven Afo

Saygılar

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İbrahim bey bu bahsini ettiğiniz"Ankle Seven Afo " afo ile ilgili bilgi alabileceğimiz bir link ,site vs, varmı acaba bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Ayrıca bu afonun fiyatı hakkında da bilgi bulabilirseniz seviniriz. üstte bahsi geçen afo çok pahalı temin etmek çok zor. Sizden cevap bekliyoruz saygılar..

Üye
    TEKNİKADAM Avatarı

Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Otto Bock ürünlerini satınalabileceğiniz site www.medikalspor.com

Üye
    İbrahim Bayrı Avatarı

Son Giriş
    26.11-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmet Bey oncelikle yanıt vermemdeki gecikmeden oturu ozur dilerim.

Ankle Seven isimli sistem 'L' seklinde bir karbon parcayla, uygulama yapılacak olan kisiden alınan olcuye gore hazırlanmıs parcalarla birlestirilmesinden meydana geliyor.İlk mesajımda oldugu gibi,sayet ayakta ice veya dısa basma(Farklı sorunlarda olabilir)gibi ortopedik deformite sozkonusu ise parmak ucunda yurumeye eslik eden,Ankle Seven denenebilir diyebiliriz.Bahsetmem gereken tek dezavatajı pek de kibar ve ince olmayan dizaynı.Ama yaylanma ozelligi ve esnekligi cok buyuk artıları.

DYNAWALK

Dynawalk,diz altı ortez uygulamalarında gelinen en son ve en yeni dizayn diyebiliriz.Karbon fiber ayak bilek eklemi AFO nun içine adapte edilir.Yaylanma özelliğine sahip bu karbon parça üst düzeyde enerji geri dönüşümü sağlayarak hastaların daha keyifli ve doğal yürüyüş yapmalarına yardımcı olur.Başlıca hafif olması ve ileri teknoloji karbon fiber parçası sayesinde yürüyüşün herhangi bir anında hareketi kesen etkisinin olmaması geleneksel eklemlerden ayıran özellikleridir.Orto Sistem tarafından Türkiye de üretilmekte olan Dynawalk, Proklinik bünyesindeki özel eğitimli teknisyenlerimizce uygulaması gerçekleştirilmektedir.
    Daha fazla bilgi için:info@proklinik.com.tr veya 212 530 26 27

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ibrahim bey ilginden alakandan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu otto bock un walk on afo su içinde almanya da arkadaşlarım merkezine baş vurduklarında biz o afoyu öyle herkese satmıyoruz dr. raporu ile gelecek ve biz onun ayaklarının ölçüsünü alacağız topuk genişliği, yere nasıl basar , bunları aldıktan sonra ona göre özel afo üretiyoruz demişler, ama entersan olan burada yani Türkiyede bu afoyu satanlar ayakkabı numarasına göre satıyorlar nasıl oluyor anlamış değilim.

Üye
    İbrahim Bayrı Avatarı

Son Giriş
    26.11-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim Ahmet bey.Elimden geldigince yardımcı olmaktan bilakis mutluluk duyuyorum.

Almanya ya birkac kez fuar ve egitim maksadıyla seyehatım oldu.Ama Walk On karbon cihazının ne Otto Bock da ne de farklı bir firmada Custom Made(Kişiye Ozel)uygulanısına sahit olmadım.Tıpkı burda oldugu gibi ordada ayakkabı olculeriyle standartze edilerek satısı gerceklestiriliyor.Zaten Turkiye Otto Bock un Almanya Otto Bock un uygulamalarının dısına cıkma gibi bir olasılıkta bildigim kadarıyla bulunmamakta.

Ama suda varki Walk On cihazının fabrikasyon bir cihaz olması uzerinde kullanıcıya ozel modifikasyonlar yapılamaz anlamınada cıkmıyor.Basit ice-dısa basma veya kısalık telafisi gibi duzeltmeler cihaz uzerinde yapılabilmektedir

Saygılar

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

İstanbul nişantaşı mağazasından, imeil yolu ile aldığım ,yukarıdaki afonun fiyatı;
    470 € + % 8 KDV dir.SSK son ek5-C de yer alan ödenenler listesinden ithal ibareli ürünlerin ödemelerini çıkartmış durumdadır.Skk dan faydalanamıyoruz.Ziyaret etmemi sölediler, değişik türde afoların olduğunuda belirttiler.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Üst resimdeki karbon afoyu aldım, şu an giyiyorum, rahat gibi görünüyor, yürürken ayakkabı takılırmı diye bir düşüncem yok hiç olmazsa, ürünü nişantaşı ,Formed medikal ürünler satış ve uygulama merkezinden aldım, fiyatı 470 euro, ilgilenenler için telefon veriyorum;0 212 241 36 70 (reklam olarak algılanmasın, aldığım ürünün resmi altta.)Mağazada ürünü denebilirsiniz, cok yardımcı oluyolar, farklı afolarda mevcut, bilginize.
    1001921 - Karbon Afo hakkında bilgi edinip satın alabileceğim bir yer va mı?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon