Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar;
    Karbon afoyu 2 aydır kullanıyorum, ayak numaram 44 ,afoda 44,fakat giydiğim spor ayakkabı 46 olduğu için, afo ayağımın kenar kısmından vuruyordu, yeni aldığım ayakkabı 44 yani gercek ayakkabı numaram, afoyu rahatlıkla giyebiliyorum.Birde afonun cırt cırt yeri, temas ettiği yerde surtme yapıp deride yaralanma yaptı, bu sorunuda , cırt cırt kısmını iptal edip, normal corabın alt kısmını kesip, ayağıma gecirip, afonun ust kısmına corabı kıvırıyorum, bu problemide bu şekilde aştım, şu an cok rahatım, havaların sıcak olmasına rağmen, ayağımda herhangi bir terleme, yanma yok.Karbon afo kullanan arkadaşlarda ne gibi sorunlar oluyor, buraya yazarlarsa ,bilgimiz olur.

Üye
    uğuracar Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    kocaeli/gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlarben de afo kullanıyorum ithal afoyu denedim ayağım yine düşüüyor bende özel yaptırıyorum ama bu güne kadar50 kere gitmişimdir medikalciye afo sürekli ayağımın bi yerkerini vuruyor bila hassa kemikleri bıktım bu karbon afo evin içinde ayyakkaıbısız giyiliyor mu çünkü ben evin içinb de yürürkende afo kullanıyorum. karbon afo ile ayağın bilekten burkulma ihtimali var mı kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Öncelikle geçmiş olsun, karbon afoyu alırken medikal firmasındaki teknik eleman, önce ayağınızı muayene ediyor, gerekli gördüğü taktirde , ürünü size sunuyor.

Karbon afo ,ayakkabısız giyilmez, evde spor ayakkabı ile rahatlıkla giyebilirsin.Bu karbon afolar standart üretildiği için, ayakta ufak, tefek sürtmeler oluyor ama,sorunu bir şekilde hallettim.Aldığım afo 44 numaraydı,ayakkabım 46, ayakkabıyıda 44 yapınca, sürtme olayı ortadan kalktı.Önce bir ara aldığıma pişman olmuştum, şu anda verdiğim paranın karşılığını ,fazlasıyla aldım.

Üye
    serrotonin Avatarı

Gerçek Adı
    Serro Tonin
    Son Giriş
    29.09-2015
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Konu biraz eskimiş fakat Karbon Afo satan bir yer firma buldum. İşinize yarar düşüncesiyle paşlaşmak istedim. Nanotek Medikal firması distribütörlüğünü yapıyor. Tüm karbon afo ürünlerin ve çeşitlerinin bulunduğu adres ise EASY WALK - Nanotek Biyolojik İmplantlar ve Tıbbi Cihazlar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12