Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ya mevlana bu arada 1 nısanda cıkması beklenen yasa cıktımı son durum ne hanı su 5 yıldan 3 yıla ındırecek olan yasa ? Cıktıysa bır baslıkla bılgı atalım arkadaslara 2 haftadır ankarayla ılısıgım kesıldı gelır gelmez yanına ugrayacagım.

Üye
    mevlanauysal Avatarı

Gerçek Adı
    MEVLANA UYSAL
    Son Giriş
    24.02-2015
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

edipcim birde biz web sayfasını yeniledik karbon uygulamalar ve bunlarla koşan vs hareketler yapan arkadaşlarımızn resimlerini felan ekledik onlar hakkında yorumlarını bekliyorum.göremeyen arkadaşlara sen anlatırsın...
    birtakım protezler 3 yıla düştü ortezler 2 tabi bunların gruplarına bakmak laızm elektronik olunca 10 gibi zaman zarfları koymuşlar.şuan ek5-c hali hazır halde yanlız firmalar ile sözleşme imzalanacak yanlzı sözleşme maddeleri resmi hale getirilmediği için şuan beklemedeyiz.

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

selam21;
    Ya kardes neyın pesındesın ? (Ben seviyesizim ama senin dediklerin doğru değil o paraya sen hayır kurumumusun protez yapıyorsun sen ticaretcisin sayfana baktım yaptıgın işlerde koşan adam göremedim.Bu arkadaşa proytez yapmışşsın bu adamı koşar hale getirecekler var) ben amatör top oynadım dıyorum sana Ankara Buyukşehir belediye engelliler futbol takımıyla turnuvalara bıle katıldım ne yapmaya calısıyorsun hala anlamıyorum kımı kosturmus benı kosturmus hala neyın dalgasındasın anlamadımkı?

Bu arada o paraya dıyorsun proted fırması ottobock tan euro ıle malzeme almıyor kendı uretıyor baskasının 10 a maalettıgını 3 e maaledıyor anlamıyorsunkı hala gır sıtede fabrıkasını gez ?

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Sana soyleyecek hıcbırseyım yok daha ne halin varsa gör.

Üye
    mısmıl Avatarı

Gerçek Adı
    iskender rusçuk
    Son Giriş
    27.12-2016
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul /gop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba 2010 ortez protez listesi yayınlandı ve 01-05-2010 tarihinden sonra geçerli olacak inşallah rakamlar öncekine göre oldukça iyi ,ancak mevlana uysalın yukarıda verdiği rakamlardan bazıları herkez için geçerli değil örneğin 10 000 tl ve 49 000 tl lik olanlar gibi iş kazaları ve gazileri ilgilendirdiğini sanıyorum(mobilite ve aktivite destekleyici gibi, hatırlatmakta fayda var hayeller gerçekleşmesse iyi olmuyor.)

Üye
    senfoni Avatarı

Son Giriş
    08.10-2012
    Saat
    15:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm!ben diz üstü protez kullanıyorum.Malum protez ödemeleri ile ilgili sorun var ezelden beri.Devlet 15- yıl öncesinin protezinin ödemesini yapıyor sadece.Bugün protez yaptırdığım firma ile görüştüm.1-2 hafta öncesine kadar SGK yeni teknolojik protezlerin ödemesini herkes için yapmaya başlayacak iken son dakikada bunu eski haline getirip sadece gaziler için ödeme yapılacak şekilde değiştirmiş.Bunu duyunca çok üzüldüm.Bu adaletsizlikten başka birşey değil.Biz de hayatın içindeyiz,çalışıyoruz.çok daha kaliteli hayat yaşamak bizim de hakkımız.Yeni protezler pahalı ve ben ve benim durumumdaki insanların bunu ödemesi imkansız.bu konuda zaman geçmeden birşeyler yapılmalı.sesimizi duyurmalıyız.sizden ricam bununla ilgili mail atacağımız kurumlar ve adreslerini belitmeniz.dayanışma olursa sorun çözülür sadece.yardımcı olursanız sevinirim.

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar hatayda protesleri bedava yapıyorlarmıs yeterki yesil kartın olsun ??*
    ilgilenlere duyurulur..*

Üye
    mevlanauysal Avatarı

Gerçek Adı
    MEVLANA UYSAL
    Son Giriş
    24.02-2015
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu da güzelmiş yeşil kart a zaten sos.yard. lar eğer kişinin üzerinde birtakım şeyler yoksa ve sigortası yoksa ihale açarak sizin ihtiyaçalrınızı karşılıyor.

Üye
    hüseyin71 Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin Salar
    Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    13:40
    Yaşadığı Yer
    KIRIKKALE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar benim sag kol dirsek üstü ampüte 8ay önce geçirmiş oldugum bir iş kazası sonucu ben protez kol yaptırmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz sayın uysal bey

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hüseyin71 geçmiş olsun .

kozmatik kolu sağlık güvencesi karşılıyor.myo elektronik kolu ise son SUT mevzuatın da hala geçerli mi bilmiyorum ama bi 3 yıl önce karşılıyordu. gerçi sizin iş kazası olduğundan her halukarda her iki koluda karşılatırsınız diye düşünüyorum yine de siz isterseniz 170 arıyarak aklınızdaki tüm sorulara daha doğru güncel cevap alabilirsiniz ...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri