Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    halil54 Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle herkeze geçmiş olsun dilerim benim dizim ampute olalı 6yıl oldu ilk 3gün ağrı kesiciler le pek bişey anlamadım sonra 3gün de ağrı kesici hapkullandım çok şükür hiç ağrı hissetmeden toplam 6günge ağrıdan konple kurtuldum lakin ilk 1 yıl bacağım da arada sinir kasılmalarıda oldu oda normaldir şuan anpute olan yerle ilgili bir sıkıntım yok dilerim herkez sağlıklarına kavuşur

Üye
    mevlanauysal Avatarı

Gerçek Adı
    MEVLANA UYSAL
    Son Giriş
    24.02-2015
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aslındaaptutasyonlardan sonra kişiden kişeye göre ağrılar sancılar değişmektedir. vatandaş ayağının amputasyonunun üzerinden on yıl geçmesine rağmen parmaklarının ayak tabanının kaşındığını hissetmeye (fantom) başlar. pekde bunun adı yok aslında su sancı bu sancı die.... sevgiyle....

Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

bu ağriyi yaşıyorsanız acılı tuzlu baharat türü şeylerin tüketimini azaltin mümkünse yemeyin benimde 2 taraf diz alti ampute bazen uykuda yakaliyor beni bu ağri genellikle uyku esnasında yakalanıyorum ayda 1 2 defa oluyor bende 16 yil oldu ampute olali 13 yaşındaydım ampute olan bölgeye devamli elinizde masaj uygulayin bazen sinir uclarinda pirtilaşma oluyor sigaradan uzak durun bol meyve yiyin kan dolaşımını attıran zebzeler yiyin bu deidklerime uyarsaniz pek karşılaşmazsınız bu ari ile ama kesinlikle acı ve tuz dan uzak durun

Üye
    bordomavi41 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercan Ören
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    03:16
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu ağrı değil bence! Sanki bir iki saniye boyunca elektrik akımına kapılıyorsun. Demekki çok elektrik var bizde sonra demesin kimse senden elektrik almadım diye )

Üye
    özkan6879 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    01:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

ben varım 18 yıl önce iki bacagımı diz üzerinde kaybettim aynen bahsettiginiz gibi hem ayaklarımı hissede biliyom hemde o faontommudur nedir o agrılarım oluyor bunada şükürler olsun fakat ben inanılmaz bir şekilde o olmayan ayaklarımı hissettigim gibi parmaklarımı bile ayrı ayrı oynata biliyom

bazen kaşınıyor bazen sanki bir yere çarparsınız ya bezen sanki ayakkabı sıkmış gibi agrı oluyor acayip bişey yani bunları anlatırken bile ben sanki bir hayaletten bahsediyom gibi hissediyom kendimi ama yine diyom herzaman beterin beteri var yüce rabbim cümlemizi daha beterinden korusun ve kader arkadaşlarımada acil acil şifalar diliyorum sıkmayın canınızı bozmayın moralinizi kendinize çok çok iyi bakın yüzünüzden gülücükler eksik olmasın saglıcakla kalın

Üye
    bimci Avatarı

Gerçek Adı
    ismail arısoy
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun.Bende 1978 yılında bir kaza sonucu sol kolumu omuz hizasından kaybettim ve o günden beri fantom ağrısı çekmekteyim.

Yaşım ilerledikçe kireçlenmeden olsa gerek ağrılarım hergün biraz daha artıyor.Denizli Devlet hastanesi ağrı merkezinde bir doktor küçük bir ameliyatla ağrıyı keseceğini söyledi isede çok inandırıcı gelmediği için kabul etmedim.Sonra Pamukkale tıp fakültesinde nöropatik ağrılar için Alyse isimli bir hap yazdılar.

Şimdilik onun büyük ölçüde faydasını görüyorum.Selamlar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12