Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşım ne dersen haklısın, bu ürün Almanyadan geliyor, Almanyadaki fiyatını bilmek gerek yorum yapmak için, yanlız ürün markası kendini ortebetide kendini kanıtlamış firma; Walk On®.Ben daha önce 3. kez afo yaptırmıştım Türkiyede, hiçbirinden memnun kalmadım, Bülent ersoy a bel korsesi yapan firmalar, adamlarda sırf çene var ben yaparım ederim, bir şey yaptıkları yok 100 sene önceki kaba demirli modeller.Bu afo konusunda benim kadar dertli bir insan yoktur herhalde , ben kendim bile kitabı katlayıp, büküp ayakkabı cekeceği gibi afo yaptım ,yaklaşık 12 sene bunu kullandım inanırmısın ben ustayım piyasada bir numarayım diyen adamların bile ,yerin dibine soktum, doktorum bile hayret içinde kaldı, hatta rapor almaya gittiğimde hastaneye senin bir şeyin yok diye geri yolluyolardı, aparatı cıkarınca yürüyüşümdeki dengesizliğe onlarda şaşırdı.Dostum 1 liralık malzemeyle yaptım bütün bunları.O aparatı kullanmak yazın cekilmezdi birde ayakkabı bağı cok eskitiyordu

2wn7mva - Afo imalatı ve onarımı konusunda iyi bir medikalci önerisi olan var mı?

Videodaki cocukla benim durumum birebir aynı, bende afosuz dengesiz yürüyorum, afo yürümemdeki dengeyi düzeltiyor sadece.Bak bu afo farklı, içe doğru yay gibi bükülüyor, ayağın burnunu yukarıya kaldırıyor, yürürken hem ayağın savrulmasını öneler ayak bükülmez.Yanlız bu afoyla yokuş aşağı inmek yürümeyi zorlar, ayak burnu yere tam basmaz, ıslak ve buzlu zeminlerde dezavantajdır,Paylaşım için teşekkürler.

Üye
    AHES Avatarı

Son Giriş
    04.09-2012
    Saat
    22:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar,

benim kızım 3 yaşında ve 1 yıldır AFO kullanıyoruz, bugüne kadar hiçbirinden memnun kalmadık. Bizim AFO muz alçıyla ölçü alınıp yapılan plastik olanlardan. Antalya dayız ve son 4 ayda 6 tane AFO yaptırdım , hiç biri işe yaramadı, ya ayağını yara yaptı, ya bileğini döndürmesini engellemdi ya da giydirmesi çok zordu. Fakat 2 hafta önce İstanbula gittim , ve birçok kişiden araştırdım herkes beni PROKLİNİK e yönlendirdi.
    Bize inanılmaz rahat , kullanışlı bir AFO yaptılar. Ayrıca ölçüyü aldılar ve ertesi gün hemen teslim ettiler, hiç bekletmediler oyalamadılar.
    Önceden yaptırdığımız AFO lar ayağının tamamını sarıyordu, giydirmesi çok zordu ve bileğini bükmesin diye çok sert bir maddeden yapıyorlardı. Bu sefer PROKLİNİK in yaptığı AFO baldırda sadece arkayı destekliyor, bacağın önü açık ve çok rahat giydiriliyor ve buna rağmen bileğini bükemiyor, inanılmaz memnunuz . Daha önce yaptırdıklarımızın iç dolgusu da meğer ne kadar yanlışmış , yeni AFO muzu kullandıkça anlıyoruz , ayaktaki 5 noktaya dikkat etmişler.

Ben politen plastik AFO yaptıracaklara kesinlikle istanbulda Vatan caddesinde Migros karşısında olan PROKLİNİK i ve ordaki İbrahim Beyi tavsiye ediyorum. Kızım AFO yu giydiği her seferinde Allah onlardan razı olsun diyorum , gerçekten süper oldu. Son 4 ayda boşu boşuna milyarlar dökmüşüm işe yaramayan 6 AFO için, bundan sonra da bir günlüğüne bile olsa İstanbula gideceğim ve Proklinik te yaptıracağım.

Üye
    mevlanauysal Avatarı

Gerçek Adı
    MEVLANA UYSAL
    Son Giriş
    24.02-2015
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burda ciddi manada paylaşılar oluşmuş aslında ortez ve protez yapımında aranması gereken en güzel etkenlerden biriside yaptırılan irmanın yakında olmasıdır.çeşitli sıkıntı ve problemlerde ulaşımı kolay ve karşısında her an hali hazırda muhattap bulabilceği bir firmayıda göz ardı etmemek gerekmektedir. ama izmirdedir sen ank çok güzel afo,pafo,kafo yapa bilir ama herhangi bir müdahale edilmesi gereken durumda kaç kişi kalkıp izmire gide bilir ? saygılarımla.

Üye
    denizsu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ankarada afo konusunda iyi olan bir yer istiyorum arkadaslar ?
    teşekkürler..

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Konuda bir arkadaşın mesajları kaybolmuş, benim yazdığım mesajlar o arkadaşa cevap niteliğindeydi, konu karman corman olmuş, mesajlarım alt alta olunca anlamsız olmuş, kendi kendime yazmış gibi

Üye
    gonyali_Hüso Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    28.04-2016
    Saat
    22:39
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sa Ben Konya da Oturuyorum Ayagimda Kazadan Dolayi Aksama Mevcut.Yolda Yururken Herkezin Dikkatli Dikkatli Bakmasindan Biktim Birinden Duydum Karbon Afo Tavsiye Etti Videosunuda İzledim Harbiden de Baya Faydasini Gorecegime İnaniyorum.Fiyati Ne Kadar Nrreden Alabilirim Yardimci Olursaniz Sevinirim. İyi Gunler

Üye
    Kayaya Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Var öyle güzel cihaz yapan arkadaş lar ama fark alırlar karbon cihaz için öyle biliyorum

Üye
    ramazankarabulut Avatarı

Gerçek Adı
    ramazan karabulut
    Son Giriş
    07.01-2017
    Saat
    00:39
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar
    konyada bu afo,pafo,atel vs.gibi işlerin piri olan bir firma var. bana bir düşük ayak ateli yaptı resmen hayata tekrar döndürdü. konya dışında olanlara da tavsiye ederim sonuçta bir defa ölçü vermeye gittiğiniz zaman bir daha telefon ile de sipariş edebilirsiniz. Yusuf bey herşeyi kendi atölyesinde kendi üretiyor. tavsiye ederim. ayrıca afoların kırılmasına karşılık bilekten eklemli afo üretimide yapıyor.

Bir Ortopedi
    Adres: Nakipoğlu Mah. Sultan Veled Cad. No: 18/A Karatay KONYA
    0 332 351 74 35
    0 535 954 32 72
    info@birortopedi.com

Üye
    Ebrtgn Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

denizsu hanım yaptırdınız mı?

Üye
    Zulal16 Avatarı

Son Giriş
    03.11-2015
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@uğuracar

Biz de uretici firmayiz ve hicbir sekilde bu tür bi sorunla karsilasmadik

Üye
    aslan_55 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @aslan_55

EKOLIFE Ortopedi: www.ekolife.web.tr

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12