Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sadeligazoz Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    22:13
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar

yaklaşık 6 ay önce adtk nedeniyle sağ diz altı ampüte oldum.3 hafta öncede harmony aktif vakumlu protez yapıldı.güdüğüm 11 cm.
    Şu an yeni yeni alışmaya çalışıyorum.benim sorum ise tek kanedyen koltuk değneği ile rahat yürüyebiliyorum.protezcim ve fizyoterapist arkadaş kanedyen ile yürüyüşümün doğru ve iyi olduğunu söyledi.Ancak kanedyeni bırakınca aksamaya başlıyorum direk.Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?
    Kaslarımın 6 aylık süreçte çok zayıfladığını ve zamanla düzeleceğini söylüyorlar.Sizler protezinizi ilk kullanmaya başladığında nasıldı? bu süreç normal mi acaba ?

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    14:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Karın kaslarını geliştir. kaslar gelişince devam eder ise insanın kulaklar dengeyi sağlar bilirsin kulak burun boğaza git.
    Zaman ile bırakırsın koltuk deyneklerini insan yürümeyi tekrar ögreniyor . topuk yuvarla topuk yuvarla hareketini yap.
    selamlar