Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Salvaa Avatarı

Son Giriş
    17.02-2015
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Konu daha önce de açılmış ama mesajlar çok karıştığı için yeniden yazmada fayda gördüm öncelikle selamün aleyküm

Arkadaşlar ben 21 yaşındayım 7 Yaşında sağ gözümü kaybettim bir süre sonra alışıyor tabi insan yokluğuna yerine protez taktım geçen seneye kadar hep hazır protez kullandım ama hazır protez çok sulanıyor çok çabuk iltihap kapıyor ve gözün kas hareketlerini de olumsuz etkiliyor yani tam açamıyorsunuz gözünüzü
    geçen sene araştırmalarım sonucu Göze göre protez yapan yerler araştırdım Ve en sonunda Oküler protez merkeziyle tlf konuştum çok yardımcı oldular sağolsunlar
    gözümü artık kimse ayırt edemiyor eskisi gibi sulanma da yok ve benim için en önemlisi artık göz kırpabiliyorum

kısacası hazır protez tavsiye etmem yaptırmak için de Oküler hem fiyatı hem kalitesiyle mükemmel sayılabilecek bir yer tavsiye ederim

Üye
    AHMET BEY Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    28.04-2017
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende iş kazasında gözümü kaybettim istanbulda biriyle görüştüm dünya gözden ama fiyat konuşmadık ne kadara maloluyor rica etsem bilgi verirmisiniz siz ne kadar oldu yaptıralı ve memnun kaldınız mı teşekkür ederim şimdiden

Üye
    Murt14 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Bayri
    Son Giriş
    01.01-2016
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Göz protezinin maaliyeti çok düşük ama emek çok fazla Oküler de yaptırabilirsiniz. Fahri bey ve hafize hanım sizinle yakından ilgilenecek ve beklentilerinizi karşılayacaktır. 1500 ile 2500 arasıdır. Muaynenizden sonra ücreti konuşabilirsiniz.

Üye
    Salvaa Avatarı

Son Giriş
    17.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmet bey 10 ay kadar bir süre geçti yaptıralı gayet memnunum çok yardımcı olmuştu çok ilgili hastalarla Fahri bey Allah Razı olsun fiyat da murt14 Ün dediği aralıktadır muayeneden ettikten sonra kesin bir fiyat söyleyebilirler

Üye
    Lone Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    Burası İstanbul!
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende 2004 senesinde gözüme yabancı cisim atlayınca bir dizi ameliyat oldum sağolsun doktorlar gören gözümü 6 ayda kör ettiler

Görmeden vazgeçtim görmediği için kayma yapıyor estetik açıdan rahatsızlık veriyor Bir ameliyat oldum kaymmasından dolayı ama gene kayıyor ve güzm kızarıyor ne yaptıysak kızarıklığına çare bulamadık ancak biraz geçirdik damalarla .

Bu yüzden bende protez gözü düşündüm ama okuduklarımdan dolayı biraz geri çektim kendimi . bakımı sürekli damla kullanması gibi yazılar okudum iltihaplanması falan kafamı kurcaladı , tabi birde ameliyat aşaması izlediğim videolar beni soğuttu .

yani demek istediğim acisız ağrısız gözü iptal etmek mantıklımıdır , teknoloji sürekli ilerliyor belki ilerleyen zamanlarda bir çare bulunur benim dururmumda olanlara diyede düşünmüyor değilim .
    Birde sadece gözlerininizin resmini koyma şansınız varmı veya özelden resim atma şansınız .

Üye
    AHMET BEY Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    28.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tesekkur ederim ilginize,
    Fahri eskioğlu diyorsanız diyalogum var ben op.Dr.levent akçay hoca ile görüştüm bakalım hayırlısı diyelim halimize çok şükür .allah hepimize sabr versin

Üye
    Salvaa Avatarı

Son Giriş
    17.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmet bey amin... Lone bu tabi ki tamamıyle senin kararına kalmış bir şey ama sorduğun birkaç soruya cevap verebilirim. Gözünün durumu estetik olarak nasıl duruyor bilmiyorum ama kötüyse eğer protez daha Avantajlı olabilir bakımına gelince bn hiç bakım Yapmıyorum diyebilirim iltihapa gelince öyle her zaman olmuyor iltihap arada Sırada sulanma çapaklanma falan oluyor onu da doktora gidip ilaçla önleyebilirsin biraz da zamana ihtiyacın var tabi proteze alışmak için ha ameliyat konusunda birşey diyemem ameliyat gerçekten zor. Protezi tabi başta dediğim gibi estetiğe Önem veriyorsan yaptırabilirsin ama yine de gerçk gözün yerini tutmaz tabi kısacası gözünün durumu çok kötü değilse protez yaptırmayabilirsin yine de sana kalmış bir durum tabi ..

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    61

Oküler de bende yaptırıyorum ölçümü aldı bu c.tesi başlayacak . Protez göz 1.500TL ile 3.000TL arasında degişiyor.
    Dünya göz 2.900TLfiyat çekiyor. Okmeydanı Etfal hastanesinin karşısında Dr. Şafak Bey in orası 3.000TL yapıyor.
    Anadolu yakası Ümraniye ve çevresi 1.500TL yapıyor.
    Sizlere tavsiyem 1.500TL den fazla vermeyin maliyeti akrilik tozu Almanya - Amerika ve Kanadadan geliyor.
    Birde protezi yapan ustanın işçiliği hepsi bu.
    İstanbul `da en iyisi Oküler Fahri Bey olduğunu düşünüyorum yalnız kredi kartı geçmiyor ve peşin çalışıyor sanırım.
    Ayrıca SGK Kanser veya travma kaynaklı yaralanmalarda göz protezini karşılıyor diye duydum bununla ilgili 170 aradım ve perşembe günü % kaçını karşılayacağını söyleyecekler.
    sizide bilgilendiririm.
    İstanbul da bu iş üzerine 1 numara Fahri Bey Oküler Göz Protez Merkezi Çapa Hastanesinin karşısında ; tüm hastaları memnun yani bende orada yaptırıyorum 21.02.2015 c.tesi gelin tanışalım.
    Ankara da ise ; İmka Göz

Üye
    AHMET BEY Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    28.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkürler werdiğiniz bilgilere

Üye
    ıssız ada Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende akulerde yaptırıyorm salı günü insallah başlanacak . ameliyatı nerde oldunuz? sayın iron

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    61

Ameliyatımı medical park fatih saraçhanede oldum.
    Ben de oküler de yaptırıyorum. Arkadaşlar sağlık bakanlığı protez ücretinin sadece 150 tl sini geri ödüyormuş çok komik bir rakam bilginize

Üye
    tolga1453 Avatarı

Gerçek Adı
    tolga
    Son Giriş
    03.05-2017
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fahri abiye bende protez yaptırdım allah ondan da hafize annem den de razı olsun çok ilgilendiler allah razı olsun bende aralıkta yaptırdım hamd olsun kurtulduk bu sorundan tavsiyem gidin konuşun allaha emanet olun

Üye
    AHMET BEY Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    28.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gideceğim Fahri Beye inşallah ameliyat lık bi Durumum yoktur

Üye
    volkan Avatarı

Son Giriş
    26.03-2016
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Protez gözde marka Dr.Nazım Şuvağ fır bu işin üstadı bu doktordur.fiyatı biraz pahalıdır ama kesinlikle tavsiye edeceğim bu doktordur.Levent hoca dedikleri kişi de bu hocayı örnek almaktadır.Bu konuda 45 yılını vermiş bir doktor ama tabi bu sağlık be görsellik .Bütün doktorların trk tavsiyesi bence nazım hocadır.İyi araştırın pişman olmayın derim