Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Giresunlu28 Avatarı

Gerçek Adı
    Refik KILIÇ
    Son Giriş
    26.08-2014
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba ben elif bir kaza sonucu 5 ay önce dirsek üstünden sağ kolumu kaybbettim... şimdi protez takmak için araştırma yapıyorum iyi bir firma yada taktırmış olan bir arkadaşdan yardım istiyorum... yardımcı olursanız sevinirim...

Üye
    Giresunlu28 Avatarı

Gerçek Adı
    Refik KILIÇ
    Son Giriş
    26.08-2014
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben daha öncede cıkca yazdım ama sanırım ya bilgisi olan yok yada bilgi vermek isteyen yok ben elif 20 yaşındayım bir kaza sonucu sağ kolumu dirsek üstünden kaybettim ve şimdi dirsek eklemli bir kol taktırmak istiyorum ... Bana utah arm diye bir kol protezi tavsiye edenler oldu kullanan varmı nasıl bir protez yada utah arm gibi devletin karşıladıgı yada üzerine biraz para verebileceğim protezler varmı lütfen bana yardımcı olun tabi özellikle kullananlar olsun protezcilerin hepsi aynı ben kullanandan bilgi almak istiyorum teşkler...

Üye
    yasin Avatarı

Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    NİĞDE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Elifcim öncelikle geçmiş olsun ben 10 yıldır protez kullanıyorum dirsek altı sağ kol bende 6 yaşında bi kaza sonucu sağ kolumu kybettim dirsek altı. Benim kullandığım protez mekanik bir protez 2 kanallı myo elektrikli protezle aynı özellikde ancak daha hafif. O protezi öneririm. çünkü 200 gr ağırlık bile insanı zamanla rahatsız ediyor. Eğer elektronik protez düşünüyorsan o konuda bi bilgim yok ama şunu unutma rahat edeceğin bi protez kullan bence dediğim gibi elektro. Protezler ağırlık yönünden mekaniklere karşı çok fazla ağır. Ben şu sıralar protez alacağım yeni bu kez pasif protezi araştırıyordum. (umarım yararı olmuştur)

Üye
    adaliosman Avatarı

Gerçek Adı
    Osman ADALI
    Son Giriş
    04.03-2017
    Saat
    01:01
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yalnızca kurum ödemesiyle ek ücret ödemeden myoelektrik kontrollü kol protezi uygulaması yapılmaktadır. Bilgi için arayabilirsiniz. 05436703306