Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Muhammed18 Avatarı

Son Giriş
    02.02-2016
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merak etmeyin, böyle çalışmaların sayıları gitgide artacaktır. Önceki mesajımda belirttiğim gibi, fizyolojiye bile aykırı olan cihazlarla insanların hayatlarını idame ettirmeye çalışmları kabul edilebilir bir durum değildi. Bende doktoramı (doktora bir akademisyenin kimliği gibidir) bu konuda yapmaya karar verdim. Araştırmalar ve modelleme devam ediyor. Fakat önceden söylediğim gibi bu cihazı kullanacak olanların vereceği bilgiler bizim için çok önemli.

Sizlerin yardımlarını bekliyorum.

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    28

Bugün duyduğum en güzel haber bu sanırım. Protez teknolojileri üzerinde çalışmalar yapılıyor fakat nedense ortez söz konusu olduğunda hala 50 yıllık teknolojiye mahkum kalıyoruz. Sensor Walk tarzı bir ürünün daha gelişmişi iyi olurdu

Üye
    Muhammed18 Avatarı

Son Giriş
    02.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet arkadaşlar,Öncelikle ramazan bayramınızı tebrik ederim.Yukarıda ki mesajıma binaen desteklerinizi çok hızlı bir şekilde bekliyorum. İlk iki modemilimizi tamamladık. Süre akıp gidiyor. Sizlerin yardımıyla yaptığımız ilk Modeller üzerinde gerekli düzeltme ve iyileştirmeleri yaparak prototipi üretmek istiyoruz. Sağlıcakla kalın

Üye
    Muhammed18 Avatarı

Son Giriş
    02.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Forum üyeleri biliyorum ki bir çok arkadaşımız bu durmdan muzdarip. Eğer yardımcı olmazsanız bizler çok yerde sıkıntı yaşayacağız. Konu hakkındaki görüş ve önerilerinize ihtiyacamız var. Teşekkürler