Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    manuelfernandes Avatarı

Gerçek Adı
    emre turan
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bnim her iki ayağımda da düşük ayak var ama kaza ile değil hastalıkdan snra oldu yani kırılan bir kemik kas yok sdce sinir uçları zedelemmiş nörolojik bir hastalık felç gbi birşey geçirmiştim çok ftr gördüm ama ayağımda düzelme olmadı acaba ameliyatı varmı bunun? plastik cerrahiye gittim kaslarıma baktı ayak kaslarım güçlü lsaydı ameliyat yapardım dedi ayak baldırlarımda hiç kas yok.birde kullandığım afo kırılıyor ölçülü arkası kapalı afo yaptırdım ama kullanamıyorum yara yapıyor ayağımın altı yanıyor ne yapmm lazım ameliyatı varmı cihazı ne yapmm lazım ayakkabıya bile zor giriyor çok hantal

kullananlar cevap yazarsa düşük ayak sorunu olan cvp yazsın arkadaşlar

Üye
    murathan Avatarı

Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

kifidis veya otto bock ürünlerini denemenizi tavsiye ederim, internetten araştırabilirsiniz.

Üye
    abdktrmed Avatarı

Son Giriş
    03.08-2013
    Saat
    01:41
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Öncelikle geçmiş olsun.Statik afo'lar aktivitesi yüksek hastalar için hantal kalmakta haklısınız eklemli afolar veya dynamic walk gibi hareketli ortez kullanmanızda fayda var...