Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    necmiye acar Avatarı

Gerçek Adı
    necmiye
    Son Giriş
    19.06-2016
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi akşamlar 3 ay önce ampütasyon ameliyatı oldumsağ diz altı bacagım kesildi henüz protez takılmadı takılınca neler beni bekliyor kaygılarım var aynı duruda olanlar yorularını bekliyorum

Üye
    yuxexes Avatarı

Gerçek Adı
    yuxexes
    Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah şifa versin canını sıkma moralini bozma. hayat yeni başlıyor senin için. ben de 12 yaşımda kaybettim ayağımı. 29 yaşındayım. istersen mail adresimi kaydet oradan özel sormak istersen yardımcı olurum: durdurundunyayiinecekvar@hotmail.com

Üye
    cem_akbas Avatarı

Gerçek Adı
    cem akbaş
    Son Giriş
    26.08-2013
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    necmiye acar :

öncelikle geçmiş olsun diyorum ampute oldunuz diye üzülmenize içinizi karartmanıza hiç gerek yok aksine daha güçlü olmak zorundasınız ve şuan okadar çok gelişmiş protezler varki taktığınız zman bile eski hareketlerinizi yapabiliyorsunuz protez yaptırırsanız eğer 10 gün bi zorluk alışma süreci yaşarsınız ve sonrası zaten kendiliğinden gelir hiç bir zorluk çekmeden artık alışmış olursunuz kısacası korkulacak herhangi bir sıkıntı yoktur ve herhangi bir kötü bulguları yoktur .... tekrardan geçmiş olsun ..