Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bayan doc. dr. Özgür bana verdiği raporu sizlerle paylaşacağım
    Bülent Ecevit Üniversitesi
    Açıklama
    hastanın sırt ve koltuk altı yanıklardan dolayı mekanik kol kullanamaz.
    hastanın sağ kol için dominant kol için 4 kanallı Myo elektrik kol protezi
    sol kol için dominant kol için 2 kanallı Myo elektrik kol protezi kullanması uygundur.

KARAR
    hastanın sağ ve sol kol dirsek altı ampute olup.
    hastanın sağ kol için dominant kol için 4 kanallı Myo elektrik kol protezi
    sol kol için dominant kol için 2 kanallı Myo elektrik kol protezi kullanması uygundur ve
    sağ ayak diz altı ampute silikon liner pin sistemli protez kulanmasına karar verilmiştir

Neden harmony yazmadın hocam diye soracaktım fırsat vermedi odasına gittim 30 saniyenizi bana ayırmanız mümkün mü
    diye sordum hayır dedi
    Üniversite müdür yardımcısını koydum devreye bana görüşme ayarlasın diye özgür hoca benimle değil müdürle konuştu müdür bana bu raporun acıklamasını şöyle yaptı özgür hoca sana harmoniyi uygun görmedi
    Sebep
    Senin iki elin yok bunun için harmony sistemi uygun görmemiş
    Varmı böyle saçma acıklama arkadaşlar benim diz altı ampute kemik cıkıntısı yok güdük uzunluğu normal e nasıl olacak.
    mademki benim iki kolum yok neden bana daha zorunu veriyosunuz
    Ben böyle değerlendirdim arkadaşlar senin iki elin yok sen 2 kilo taşıyamazsın sana 10 kilo verdim al taşı
    Sanki harmony ayağı kollarımamı takacam sacmalığa bakarmısınız ne yapacağımı bilmiyorum.
    Ankara veya İzmir ve İstanbul bu harmony bana veriyor.Zonguldak'da Özgür hocaya takıldık Bende inat ettim ben zonguldak'da büyüdüm zonguldakta okudum Zonguldak'ta kaza gecirdim hayatımı Zonguldak'ta iyisiyle kötüsüyle geçirdim
    neden Zonguldak'ta Sağlık sorunumu çözemiyolar!!
    ÖZGÜRCE YÜRÜMEM KISITLANDI

Üye
    cem_akbas Avatarı

Gerçek Adı
    cem akbaş
    Son Giriş
    26.08-2013
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğer bir doktor bunu size uygun görmemişşe kimi sokarsanız sokun araya harmony yaptıramassınız bence yapan bi firmayla görüşün derim...

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    biliyorum. hiç olmasa, diğer engelli arkadaşlara yardımım olur