Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nedimyilmz_ Avatarı

Son Giriş
    23.01-2013
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba. Bursa'da ikamet ediyorum. Bundan yaklaşık 3 ay önce geçirdiğim trafik kazası sonucu sol bacağımı kaybettim (Sol Diz Üzerinden). Birkaç protez firması ile görüştüm ancak pek tatmin edici değillerdi. Bana gereken o güveni veremediler. Bana Bursa içerisinde güvenebileceğim bir protez firması önerebilir misiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    merdoli Avatarı

Gerçek Adı
    Mert
    Son Giriş
    01.10-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Nedim Bey,

Ben de Bursalıyım ancak protezimi bugüne kadar hep Bursa dışında yerlerden yaptırmak durumunda kaldım. Bursa'da yaptırmak için birkaç denemem olduysa da hepsi başarısızlıkla sonuçlandı. Eğer imkanınız varsa size İstanbul veya Ankara'dan protez merkezleri önerebilirim.

Saygılarımla
    Mert

Üye
    emrahfb88 Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    09.09-2016
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    Bursa/Gemlik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeşim cok geçmiş olsun bende bursada oturuyorum yaklaşık 2 ay önce benimde diz üstü ampitasyonum gerçeklesti sana her konuda yardımcı olmak istiyorum yüz yüzede görüşebilir beni aramanı bekliyorum 05062124320