Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karayagiz Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    13.05-2016
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    MANİSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim kolum doğuştan.yeni raporumda dominant ibarisiyle doğuştan olduğunu belirten bir ibarenin beraber bulunmasından dolayı.ankaradaki rehabilitasyon merkezi raporumu onaylamadı.ne yapmalıyım.

Üye
    ibrahimsami Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Senin rapor oranın kaçtı? Ankara kaça düşürdü?

Üye
    karayagiz Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    13.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MANİSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 2 kanallı myoelektronik kol protezin raporumu onaylatmak için ankara rehabilitasyon merkezine gittim.oranım falan indirmedi zaten oran yok bu raporda.

Üye
    TAÇLI Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    heryer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onaylanmadım derken. rapor aldın ama yaptıracagın yer kabul etmedi mi? bende yakın bi zamanda böyle bi rapor almıştım ama daha medicalciye gitmedim:0

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de anlayamadım sorunuzu, biraz daha detaylı anlatır mısınız? Raporunuz yanlış mı düzenlenmiş? Dominant Ekstremite - Non Dominant Ekstremite ibareleriyle mi alakalı sorun çıktı? Bu şekilde bir sorun varsa raporu aldığınız hastaneye başvurup düzenlenmesini isteyin..

Birde bütün işlemleriniz bittiğinde hangi aşamalardan geçtiğinizi detaylı olarak yazar mısınız foruma? Protez raporlarının onaylatılması konusunda ki bilgiler önemli bizim için..

Üye
    karayagiz Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    13.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MANİSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğitim ve arastırma hastanesinden 2 kanallı kol protezi kullanması uygundur yazıyor.konjetinal amputasyon(yani doğuştan olduğunu söylüyor)dominant eksteriminite(yani kolumun sonradan doğuştan olmadığını)yazmışlar.iki ibarede raporda bulunduğu için ankara rehabilitasyon onaylamadı.ve şu da bir sorun benim kolum tamam doğuştan.ancak dominant yazmazsada sgk ödeme yapmıyormuş öyle dedi protezci.nasıl bir iş ben anlamadım.yani dominantı sildirisem kolumun protezi ödenmicekmiş.bu arada ben raporu 6 eylülde çıkarttım.2 aya kadar onaylatmazsam hakkım yanıyormuş.ben sanırım süs protezi kullanmaya dewam edicem.onu yaptırcam sanırım.onun eldivenide hemen kararıyor.napıcam bilmiyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Doğuştan kol yokluğunda 2 kanallı myoelektronik kol protezini ödemiyor mu SGK? Bilgisi olan var mı arkadaşlar=
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    cem_akbas Avatarı

Gerçek Adı
    cem akbaş
    Son Giriş
    26.08-2013
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar kol ve bacak protezlerinde ki çıkması gereken raporlarınızda ben yardımcı olabilirim biz protez raporlarını kendimiz çıkartıyoruz ve bütün rapordu işlemdi felan herşeyi biz hallediyoruz siz hastalarımız bizler için değerlisiniz sadece para kazanmak değildir amaç insanları olabildiğince mutlu etmektir eğer sizlerle görüşmek ve konuşmak fırsatım olursa biz sizlere bu konuda sorunsuz bi şekilde yardımcı olabiliriz geçmiş olsun...