Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 85 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ayseedıs Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe edis
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    gerçktn böyle bi açklmaa yapıldımı acaba yaa artık hiç bişi yolunda gitmediği için insanın inanası gelmiyo

Üye
    sonsuz sevdam Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

takvime pek güvanmeyin bence

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

he he he de geç Senelerdir aynı laflar. Kımı neye nereye qöre 4 ayda yerleştiriyorsun ya...

Üye
    ED. Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    XXXXX
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mantıklı bekleyelim görelim ki başka şansımız yok zaten.
    Kendinizi umutsuzluğa sokupta sağlığınızdan da olmayın.

@Facia
    4 ayda yazmıyor 4 ayda bir atama olacak yazıyor.

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar particilik yaparaktan burda gerçek olan haklarımızı aramayacakmıyız burda particilik yapan kişiler benim için a partisi b partisi değil benim için birşeyler yapmaya çalışan kimse ben onu desteklerim ama şunu unutmayalım arkadaşlar burda bütün hata bizde kimsede değil burda bütünengeli potansiyeli ve aileleri olaraktan bimere mail çekseydik belki biz engelilerin farkına varılırdı ama biz birlik olamadık ki partileri suçlayalım benim gözlemlediğim arkadaşlar kusura bakmasın ben memurum ben kendimi kurtardım artık öbürünün ne hali varsa görsün düşüncesinde oldugumuzdan dolayı birlik olamıyoruz.

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar inşallah dogrudur ne diyelim

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki hani eylül de alım yapılacaktı? bundan da haberiniz varmı? eylül geldi geçti.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Deepfreeze Kardeşim ; Hiç beni tanımadan yorumlara ithafen bunları hissedip yazman sevindirici, Hak'kı bilip hakkını arayan mantıklı bilinçli hangi partiden olursa olsun hiç fark etmez benim için baş tacıdır. Allah sendende razı olsun kardeşim, elbette bizde siyaset biliyoruz ancak hak almak için iyi bir muhalefet ve birlikle varlığını hissettirmez isen hangi parti olursa olsun sadece ekrana çıkar mavrayı sallar verirsin oyu referandum gibi bu bir bu arada hiç bir bedense engelimde yok ancak engelli bütündür tektir düşüncsiyle bunu söylüyorum hani ne oldu 2012 temmuz ayında imzalanan protokol sözleşme 3 yıl daha uzatıldı hani referandumla verilecekti kısır döngülerde dolaşmaktan başka birşey değil kendimize dönecek olursak , Dernekler yüzlerce dernek var bu süreçte kaç tanesini gördünüz tabi mücadele edenleri ayrı tutuyorum ben bir Aile ve sosyal politiklar bakanlığındaki eylem için gördüm onun haricinde görmedim, avrupada bile hayvanlar öldürülmesin diye on binler milyonlar sokağa dökülürken burda bırakın iş için ölen insan için bile artık tepkisiz kalıyor bu herkes için geçerli gemisini kurtaran aynen yol alıyor limandan 2010 yılında yaklaşık 10 bin kişi işe yerleşti sizce kaç tanesi mücadeleye devam ediyor artık işinden evine evinden işine arada siteye bakıp okuyup çıkıyorlardır, he işe girenlerden aktif olanlarıda biliyorum haksızlık etmiyeyim ama devede pire gibi, Herkes haklı herkes kendince bişeyler buluyor artık vazgeçin o onu bu bunu yaptı demekten size asla fayda sağlamaz meclisde nasıl çalışıldığını örnekliyeyim yazımı bitireceğim 550 vekil varya hani hergün medyada bir birlerine laf sokan ağır konuşanlar komisyonlarda el ele yanak yanağa onların rahatı yerinde nede olsa altta yani millet onlar için yeterince siyaseti yapıyor sizde artı HAKKINIZI alma adına harekete geçin sakın umutsuzluğa kapılmayın bir sinerji ile bimeri mail yağmuruna tutun bakalım ne oluyor hemen başbakanın danışmanlarına iletilir ve başbakan gerekliği bakanı harekete geçirir ve açıklama yapması sağlanır uyanın artık uyanın millet 800 milyon la geçinmeye çalışıyor bu memlekette uyanın aç karnınızı doyurmadan siyaseti bırakın artık bune aymazlık bu ne cahilliktir arkadaşlar kendinizi kırıyorsunuz başkaları yüzünden kendi haklarınızı unutuyorsunuz kendinize gelin çeki düzen verin artık birlik mi olacaksınız yoksa siyaset mi yapacaksınız başka başlık açın sabaha kadar orda yorum yazın haa siyaset bilmediğimizden değil onunda kralını yaparım ama benim için engelli hakları kardeşlerimin benim hakkım önemli olan bu gerisini köy sandığına İnşallah artık burdan bir kardeşim ortak bir metin hazırlar ve farklı değişik bir başlık açıp orda toplanmasını sağlayabilir ben hep destek tam destek yanındayım yeter ki samimi olalım SAYGILAR....

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

ED.;
    cümleyi eksiltili yazmısım hocam ya. 4 ay süre ile kımı nereye yerleştircek yazacaktım Ömss de bile daha yerleştiremedı rastgele kadrolor oluştu millet işe baslamadı..

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

emel_emel;
    ben orada zaten diyorum sorunumuz aynı, bir yere yerleştirilememek, yani senin benim buradakilerin derdi ortak engelliyiz ve gerektiği muameleyi görmüyoruz
    bak emel sen bunu savunurdken,hata yapıyosun..cümlelerini öyle seçeceksin ki,hükümet taraftarları (halinden memnun olanlar) bile size destek olsun..ama öle bi cümle kullanıyorsun ki (koyun mesela) sana destek olacaksa bile olmaz..işte o zaman birlek olabilecekmisin..bilmiş bilmiş konuşmakla olmuyor..insanları bir araya toplayamadıktan sonra yıllar sonra bu siteye gelirim emel hala öfke dolu bir adım öteye gidememiş görürüm..hoş zaten bir adım öteyi gittiğimzde yok..kimse birlikten yana değil..nasıl söz geçirecekseler..

deepfreeze;
    birincisi iyi edebiyat yapmışsın..ikincisi ben sadece o partiye üye idim..hiç bir görevim olmadı..üçüncüsü sen sadece düşüncelerine zıt düşmeyenleri kardeşin ilan edip,düşüncelerini onaylamayı seviyorsun..dördüncüsü ise sen yayınlattığın yazıyı " ben yayınlattım" diyerek lanse ediyorsun..dna bakarsan ortalıkta ömss gibi bir sınav yokken o sınav için türkiye gazetesine yazı gönderdim onlarda onu yayınladı..bu bir maharetmi..siz hala burada böyle devam edin..bu sayfada " birlik çağrısı " yapanları hedefinize oturtun..birinizde çıkıpta hakkaten biz neden birlik olamıyoz demesin..ondan sonra devlet şöyle devlet böyle..bence iğneyi önce kendinize batırmanın zamanı geldide geçiyor..boş boş eleştri ye buyrun devam edin..duymak istediğinz yorumları beğenin duymak istemediklerinzi kutuplaşmaya itin..kısaca siz böyle devam edin...

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın önceki gün açıkladığı 63 maddelik manifestonun uygulanmasında, ilk önceliklerden biri, engelliler için gerçekleştirilecek icraatlara verilecek. 15 bin engellinin kamu kuruluşlarına alımı 2 yılda tamamlanacak.

KADROLAR DOLACAK
    Özürlü Memur Seçme Sınavı'na (ÖMSS) giren fakat herhangi bir kuruluşa yerleşemeyen engelli vatandaşlar için 2 yıllık süre içerisinde, ortalama her 4 ayda bir ek atama gerçekleştirilecek. Aile Bakanlığı'nca engelliler için yürütülecek politikaların ilkini, belediyelerin engellilere yönelik eksikliklerini gidermesi ve kamuda boş engelli kadrolarının doldurulması oluşturuyor. Bakanlık, 2013 sonuna kadar tüm kamu kuruluşları, ulaşım araçları, metro, yollar ve kaldırımların engellerin kullanımına hazır hale getirilmesini sağlayacak. Kamu kuruluşlarında yapılacak 15 bin engelli alımı 2 yıl gibi kısa bir sürede gerçekleştirilecek.
    Burcu Çalık

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Yemedim

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

yahu bunda inanılmayacak ne var 15000 kişi iki yılda alınacak diyor uçuk bir söz değil ki 150.000 dese neyse 75.000.000 luk ülkede 15.000 kişiyi yerleştirmekte ne var

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

deepfreze;
    o eleştirenleri de ben eleştiriyorum..ama ne yazıkki sen bunu suçlamak olarak anlıyorsun..sencede boş iş değilmi burda eleştiri yapıpta birleşelim deyince kimsenin buna yanaşmaması..ben fanatik değililm arkadaş...asıl siz muhalafetlikte bağnaz oluyorsunuz,,hiçte samimi davranmıyorsunuz..benim az bir devleti savunmamada fanatik damgasını vuran sizler körü körüne eleştiri kusarken safınızı belli etmiyormusunuz..madem safınız yok,partizan değilsinz o zaman neden muhalefet partilere bir çift sözünüz yok..şimdi diyeceksinki " her gücü elinde bulunduran hükümet,onlara ne diyelim" bunu diyeceksin değilmi..ben gerektiğinde çıkıp yanlış uygulamaları söylerken siz diğerlerinin pasifliğinden bahsedemiyorsunuz..ben "engelliler söz konusu olunca hangi partili olursam oluyum engellilerin yararını düşünürüm" diye bir sürü yazmışımdır..muhtemel sen onlarıda görmüşündür..ama yine gelirsin burada partizanmış bilmem neymiş deyip durursun..

sizin istediğinz " Allah belasını versin bu hükümetin,Allah başımızdan alsın" gibi sözler sarfedecek birilerini olması..ne işinize yarayacaksa sanki..dediğim gibi siz böyle gittikçe hükümet yanlısı engellilerin desteğini zor alırsınız..küçük düşünmenin ürünleri sizin söleriniz..elbette eleştiri olacak,ama sizinkilerde el insaf yahu..eleştirini yaparsın olur biter..ardından sorarsın arkadaşlar kendimiz için ne yapabiliriz...bu hiç varmı..biri muhalafet olsunda iki kelimede ben karalayım diye bekleyenler çooook..bir öneride bulunan yok..tıpkı şuanki ana mulefet partisi gibi...

neyse ne yaparsanız yapın..samimiyetten uzak yorumlarınza devam edin..Allah hayalinizdeki devlet adamını başa getirmeyi nasip etsin ne deyim..

not: sen benim adımı yazmadan ben eleştirdiğin için benda gülücük koydum..benim nickim adım yokmu..bak ban her seferinde deepfreze yazıyorum..

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    birbirinizin canını sıkmayın yaa .golden_heart hiçkimseyle anlaşamıyorsun nedense

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon