Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 85 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İsmail kardeşim bende o tür söylemlere karşıyım nerede bir haksızlık var ise karşıyım ancak bugün itibari ile benim bile iyi niyetli düşünmem konusunu bir kez daha gözden geçirmeme özellikle barzaniyi kongreye davet edip ve orda Türkiye seninle gurur duyuyor diye slogan atılması tamamen bitirdi Düşünsene dağda pkklı militanlara öpüşenlere karşı tavır koyan bir ülkenin başbakanı onların ağa babaları ile imralıda görüşüyor sayın diyor askere kelle diyor osloda o dağda öpüşenlerin üstleri ile kendi görevlendirdiği insanlar görüşüyor önce refrandum sürecini hatırla görüştüğümüzü ispat edemeyen müfteridir alçaktır şerefsizdir söylemi aklıma geliyor bdpliler pkk lı kongreye çağırdıkları yahudi bozması israil ve amerikan uşağı ile Türkiye seninle gurur duyuyor diye sloganlar atılıyor fark var mı sence ? Bu millete hakaret değilmidir sence ? sadece koyun demek mi hakarettir bunlara tepkisiz kalmak nedir ? O yüzden genel yorumlar yaparken balık hafızalı olmuyalım Millet sadece yüzde 50 değildir Türk milleti vatan topraklarında yaşayan herkestir.

Üye
    alptug06 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    21.11-2014
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu hükümet bütün engellileri işe alsa bızım milletimize yaranamaz çünkü insanların amacı üzüm yemek deil bağcı dövmek...herkes on sene evvelki yaşamını ve şimdikini bir düşünsün derim

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    21:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

10 sene önce
    mahvolmuştuk
    bitmiştik
    yoktuk
    açtık
    susuzduk...

10 sene önce
    her gün şehit veriyor
    durmadan doğalgazdan benzine ekmekten sigaraya zam yiyorduk
    polis şiddeti yaşıyor
    siyasilerce soyuluyorduk

10 sene önce
    engelliler iş bulamıyordu
    hastanelerde sıra gelmiyordu
    engel oranları düşürülüyordu
    ulaşımda rezil kepaze oluyordu : )

Bugünümüze şükür edelim arkadaşlar.

Hamd olsun bu gün haklarımızı aldık güllük gülistanlığız siz neden nankörlük ediyorsunuz, bunca millet oy verirmiydi yoksa bu hükümete, zeki ve uyanık milletim !?

Bu hükümet hepinize iş verse gene yaranamaz siz bağcıyı dövmek istiyorsunuz : )

Üye
    halil çıkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    09.03-2014
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

golden bu forumda ne zaman akp ye yazı yazılsa hemen savunuyon sonrada not savunmuyom.arkadaş açıkca savunuyon savunabilin serbes ve özgürsün ama.not savunmuyorum deme.davulun iki tarafına birden vurmaya çalışıyon.

Üye
    asadas05 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    0

Ömss sınavında kaç tane engelli memur atamışlar acaba? Hepsi hikaye seçimler yaklaşıyor dostlar alışverişte görsün misali.

Üye
    tolga0164 Avatarı

Son Giriş
    16.08-2013
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

golden_heart;

çok mantıklı bir açıklama.TEŞEKKÜRLER

Üye
    selmandzgn Avatarı

Son Giriş
    02.05-2015
    Saat
    10:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bakın devletin açığına, sanki engelliler hiç işlerine yaramayacakmış gibi düşünüyorlar.

Engelli istihdamında 'öderim yapmam' ayıbı!Engelli istihdamında 'öderim yapmam' ayıbı!

Üye
    xcoll Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben yoruldum söyle
    Senin gücün varmı hala

Üye
    trtekin Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    türkiye cumhuriyeti
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peygamberimiz s.a.s buyuruyorki: Bizi aldatan bizden değildir.

Üye
    kajmeran Avatarı

Son Giriş
    23.03-2016
    Saat
    10:33
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Her şey günlük gülistanlık. Acaba biz uydudan başka bir ülkenin haberlerini mi izliyoruz? Ya nasıl her şey günlük gülistanlık ???? Mantığım almıyor!!!!

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    61

golden_heart, evet koyunuz bunu üstüne basa basa tekrar söyleyebilirim, her ne olursa olsun sesimizi fazla çıkaramaz olduk, çıkarttığımızda da susturulan millet olduk, bunu genel olarak söylüyorum tüm olaylara bakarak söylüyorum, ayrıca 10 senedir 11 senedir iktidarda olan parti hakkıyla orada değildir, hileli oylarla orada bulunmaktadır, hatırlarsan kümesten bile oy çıkmıştı...Neyse konumuz parti değil... Bio rumuzlu arkadaş çok güzel yazmış, ben artık bu engelli durumuna çok umutlu bakamıyorum, eylül geçti ekim oldu bakalım ekimde bir şeyler olacak mı görecez, ama ben ocak diye bir şeylerde duyuyorum, umarım o kadar beklemeyiz, bak sen çalışıyor musun bilmiyorum, ama hem engellisin hem de bu süreçler çıkılmaz bir hal alıyor o yüzden insan moralini ister istemez bozuyor, şu an ben çalışmıyorum 4 yıl özel sektörde çalıştım, ve özel gerçekten eziyor, engelli sayısı belli, açık olan kurumlar belli, neden hala bu kadar bekliyorlar, diretiyorlar benim anlamadığım şey bu, o yüzden tepkiliyim, o yüzden sesimizi duyuramıyoruz ve bu yüzden koyun olduk diyorum anladın mı Koyun olmakta senin tabirinle aşağılık ya da malca tanımlanan bir şey değildir, tamamen koyun sürüsü psikolojisinden geliyor, yani senin tanımladığın kadar kötü bir şey değil!!! Biraz da gündemi takip et lütfen, o zaman bana hak verebilirsin.. Kolay gelsin..

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim yaşım 33 beni 2023 yılında işe alsa ne olur almasa ne olur saçmalığın böylesi ancak bizim ülkemizde olur ÖMSS yapımadan önce 20 bin kişi alacaklardı hani şimdide kalkmış 2023 e kadar 15 bin kişi alacakmış söylediğinde mantık yok ama bazı arkadaşlar halen kafayı 10 sen önceye takmnış

Kardeşim geçmiştekiler beni ilgilendirmez ben engelliyim bir ailem var ve iş bulup çalışmam gerekiyor suruyeliler kadar değerimiz yokmuş onlara verdiği değerin imkanların yarısını bile bize vermiyor çalışabilecek engellileri iş sahibi yapmak bu kadar mı zor anlayamadım.

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

deepfreze;
    % 50 oy vemiş diyor, bunlara salak mı diyorsunuz diyor_? Bizim hiç kimsenin oyunda gözümüz yok, demokrasi var isteyen istediği şekilde takılır sorun yok. Sorun şuradaki, yapılan haksızlıklara prim verircesine yanlışları savunmanın adı ne zamandan beri doğruculuk oldu ben de buna anlam veremiyorum_?
    bu kadar eğilip büzülmeye gerek yoktu..ismimi zikredebilirdin

halil çıkmaz;

golden bu forumda ne zaman akp ye yazı yazılsa hemen savunuyon sonrada not savunmuyom.arkadaş açıkca savunuyon savunabilin serbes ve özgürsün ama.not savunmuyorum deme.davulun iki tarafına birden vurmaya çalışıyon
    arkadaşım savunmuyorum derken bazıları gibi tutucu şekilde savunmuyorum..gözün keserse geçmişteki yorumlarımı oku..konu engelliler olunca nasıl yorumlar yapmışım görürsün..3-5 yorumumu okuyup gelme bence..birde ben ne söylüyom sen ne yi seçip alıyon içinden..pes !!!

emel_emel;
    arkadaşımsen koyun olabilirsin,ama diğerleri adına bunu söylemen yanlış.kümesten oy çıkmalar falan filan konuyu ne kadar dağıtıcı cümleler..sana sormadan geçemiycem ; sence başta kim olmalı ? gündemi takip et demişsin,taş devrinden yazmıyorum arkadaşım senden fazla ediyorum belkide kim bilir...bide artık boş boş buralarda eleştiri yağdırmayı bırakında birlik olmanın yolunu arayın..diye diye dilimde tüy bitti..ellinize ne geçiyorsa burda öfke kusunca..BİRLİK OLUN BİRLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİKKKKKKK !!!!!

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Alptuğ06 kardeşim yazdıklarım gayet açık ve net anlaşılmayacak bir durum söz konusu değil bana partizanca gelmeyin kalbinizi kırarım bana engellinin haklarını savunduğumda siyaset yapmayın o kadar banane 10 sene önceden kardeşim başa kim gelirse gelsin eşşek gibi yapmak zorunda ben genel anlamda yorumumu yaptım.
    Deepfreeze canım kardeşim yazdığımı algılayan ve yorum yazan sensin çok net güzel bir açıklama olmuş sanada saygılar kardeşim teşekkür ederim, partizanca yorum yapsam gam yemiyeceğim ama bazı arkadaşlarda okuduğunu algılama problem var sanırım ...

Üye
    aslann43 Avatarı

Gerçek Adı
    Özkan
    Son Giriş
    01.05-2013
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    siz böyle bir arkadaşımızın dedigine karşı böyle (kabaca söyleyeceğim özür dilerim) düşmanca yorumlar yazarsanız imza kampanyası yapmanız boşuna kusura bakmayın lütfen yorum yazan arkadaşları eleştirmeyin lütfen birlik olalım yorumlarına saygılı olalım ister a partisinden olsun ister b partisinden olsun böyle kutuplaşırsak hiç birşey çözülmez partileri bi tarafa bırakılım koyun; cahil; ne bileyim türkü ve müslüman kardeşlerimizi rençide edecek kelimeler sarf etmeyin LÜTFEN kardeşlerim

sık sık mesaj yazmadımı fark etmişsinizdir üzücü yazılar okudukca üzülüyorum

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon