Sayfa 3 / 18 İlkİlk 123456713 ... SonSon
Toplam 262 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    TTedTT
    BENCEDE ENGELLİ İMAM OLMAZ . 3 aylık engelli maaşlarını aylık olarak versinler .o yeter MEMUR OLMAYI BIrak bazıları ÇOK KÖTÜ ŞARTLARDA YAŞIYOR 3 AYLIK MAAŞLA GEÇİNMEYE ÇALIŞIYORLAR .BUNLARI ARTIK GÖRSÜNLER YETER DİLİMDE TÜY BİTTİ MAİL ATMADIĞIM YER KALMADI .ENGELLİLERDEN BAŞKA HERKES HER AY MAAŞ ALIYOR Bİ ENGELLİLERE GICIKLIK OLSUN DİYE 3 AY EZİYET EDİYORLAR .BUGÜN SÖYLEDİKLERİ İŞİ 3 SENE SONRA YAPIYORLAR .BU NASIL ÇALIŞMA ???????? :sssss

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Özellikle güldüğüm konu engelli öğretmen olup tweet atan kardeşimin sorusuna bakanın cevabı idi evet çok yerinde doğru bir soru diyor hadi ya öylemi adamların içi yanıyor yerinde soruların hepsi zaten icraat yapın geçiştirici cevaplarla veya kaçamak cevap vermeyi bırakın söylediğiniz hiçbişey çıkmadı bugüne kadar en az 50 tweet attım malesef okunmadı sunucu benim bildiğim engelli imam olmaz dediğinde bakanın apışıp kalmasıydı yazıklar olsun yeter artık...

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Herşeyi açıklayan şu cümlelerdi:
    Sunucu soruyor: engelliden imam olur mu? Bakan: olmaz tabi ki, fakat düz memurluğa çevrilip alımı öyle yapıyoruz!

Burdan şunu anlıyoruz: bakanda ki kudret o kadar büyük ki yasaları, memurluk derecelerini ve tercih esnasında ki adaylarda aranılan nitelikleri yok sayıp iki dakika da imam hatip kadrosunu düz memurluğa çevirdi ve o güzel bakanlık koltuğunda ki itibarını ve gününü kurtardı! Ancak o soruya karşı cevap verirken içinden geçen --burada bir yanlışlık var -- ikilemiyle kısa bir süre "şüpheye düşme anını" ben diğer tarafa havale ediyorum

Üye
    fornaks Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    19:52
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

seçimden önce yine 5000-10000 kadro açıldı açıldı yoksa hiçbir sansımız olacagını sanmıyorum. ömss bastan sona samimiyetsiz ve yalan sözlerle ilerledi tutmayan rakamlar içi boş vaadler;şimdi ise ne kadar yalan oldugu ayyuka cıktı.umarım seçimden önce kadro açılır.

Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

düz memur yapmışlar o zaman neden 45 puanla almışlar haksızlık ben 88 puan aldım atanamadım

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İmam kadroları düz memurluğa çevrilmiş olsaydı 1 tane imam kadrosu boş kalmazdı! Sunucunun gözünün içine baka baka ve tüm türkiyeye canlı yayında hitap etmesine karşın ya yalan söylüyor diyeceğim ya da bilgisizliğinden yanlış söylem içinde diyeceğim... Kabinenin tek kadın bakanına yakışmıyor.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

DİKKAT EDERSENİZ İMAM OLARAK ATANANLAR İMAMLIK YAPMAYACAK MEMUR OLCAKMIŞ o zaman niye imam kadrosu açıldı madem memur olcaklardı ? diğer kurumlarda aynı yapıyorsa HEPSİ DÜZ KADRO OLSUN HAKEDEN GİRSİN millet 80-90 puanla açıkta kaldı diğerleri 50-60 atandı yazık...

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Engelliden imam olamıcağını bile bilmiyorlar birde devlet yönetiyorlar. Suç bunlar da değil ki, bunlara oy verenlerde.

Üye
    birolsenhoroz Avatarı

Gerçek Adı
    Birol
    Son Giriş
    09.10-2012
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili bakanım tekrar geçmiş olsun bu vesile ile sizleri bir konuda bilgilendirmek istiyor ve yardımlarınızı rica ediyorum. 8 yıldıt özürlü aracı kullanıyorum. aracımı yeni sattım. sözel soruldu ötv indirimli yeni raç alacağım söylendi. fakat 2006 tıda yasa çıkmış sol kol özürlüler artık ötv den muaf özürlü araç alamıyorlar. allahtan benim raporum 2006 tıdan önce yine de edirne vergi dairesi olmaz diyor. oysa mehmet kilcinin vergi dairesine göndermiş olduğu konu ile ilgili sirküler çok açık. Onlar sadec sirkülerin 3. uygulama esasları b)hareket ettirici tertibatın kapsamına sokuyor. sirkülerin geri kalanını dikkate almyorlar. e) sağlık kurulu raporu tarihi bölümüne giriyorum ben oysaki ve çok acık dolayısıyla 2006 tıdan önce rapor alanlara uygulanır. diyor. ekte ilgili sirküleri sunuyorum. arabımıda sattım geriye dönüşü yok son derece mağdurum mahkemeye gitmeden önce son kez bakanım size sığındım. ilgili sirküleri ekte gönderiyorum. yardımlarınzı ricae derim.

Satlık derecesi %40 veya daha fazla olan malul ve engelliler için T.C. MALİYE BAKANLIĞI Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanan sirküler aşağıdaki gibidir: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...-sartlari.html

Üye
    fornaks Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi 2500 yılında 100 bin engelli alınacak olsa neye yarar;2023 de engelliler yerletirilecekmiş, baştan sona rakamların tutmadıgı bir süreçten sonra, agızların tuttugu bir rakam açıklandı, o da 2023;mesele imam hatipler saglık bakanlıgı degil bu sadece 2000-2500 kişilik bir boşluk, asıl sorun bu yıl 20 bin engelliyi memur yapacaklarını söyleyip daha sonra 2 yıl için de diyerek oyalamaları ve sonrada 2023 e kadar engelli memur alınacagını söylemeleriydi.bu yıl seçime kadar ömss ile engelli memur alımını arttırdık arttırdık;seçimden sonra bizi düşünmeleri için bir nedenleri kalmıyor.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Bakan arada imamlarla alakalı bir söz etti imam kadrosundan alınıp memurluğa veriliyorlar dedi eee madem öyel düz memur yapında yüksek puanlı arkadaşların hakkını gasp etmeyin kul hakkı yemeyin....

Üye
    AYBAROGLU Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hep yükseklere bakıyorsunuz yüksekte yer tutanlar aşağıdakiler kadar emniyette değildir

Üye
    fornaks Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

neye göre yüksek neye göre alçak;bizim yükselmemiz karın tokluğundan ibaret; gidip milyar dolarlık ihaleleri bize verin demiyoruz zaten.

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ,Kötümser olmak istemiyorum ama ,Durum içler acısı, İki Bin Kişi ek yerleştirme kesinleşti , fakat 2 . bir atama için ses seda yok ,lise düzeyi için farazi söylüyorum ,Bin Kişilik kadro açıldı , atama puanı 80 leri zor görür 80 le 85 puan arası yine bin kişinin üzerinde özürlü açıkta kalır ,80 puanları da sadece sertifika istenirse görür sertifika istenmeyen düz memurluklarda ise ....82 83 lerde zor kalır..daha 84 puan 85 puanla atanamayanlar var kadro ve tercih edilecek il sayısı bunun yanı sıra kurum sayısıda az olunca yığılma olacak , yığılmada da yüksek puanlar atanır ....

Yıl Sonuna Doğru 2. Yerleştirme Yapılabilecek

ÖMSS 2. yerleştirmenin ne zaman yapılacağı sorusuna ise Bakan Şahin şöyle cevap verdi:

"Engelli istihdamında 21 bin açığımız var. Biz bu sınavı 2 yıllığına yaptık. 2 yıl geçerli bu sınav. 7 bin kadronun 5 binine atama yaptık. 2 bin kadroya yıl sonuna kadar atama yapacağız inşallah. Atama sürecini hızlandıracak mekanizmaları güçlendiriyoruz biz."

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kimse bahsetmiyor ama tercih seçeneğinin 15 madde ile sınırlı olmasından kaynaklı tercihlerinde taban puanında sorun yaşayacak hatta atanamayacak adaylar olacak, demedi demeyin.

Sayfa 3 / 18 İlkİlk 123456713 ... SonSon