Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 45 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar Bakıyorumda Herkes Kabuğuna Çekildi,formlar da sitelerde konu açacak konulara yorum yazacak sorduğun soruya cevap verecek kimse kalmadı ,herkes sus pus oldu , yoksa hepimiz atandık da benim mi haberim yok ,yada ömss 4 bin kişi iş sahibi olsun geri kalan 56 bin ne olursa olsun diyemi yapıldı..Ömss Sürecinin sizi ezmesine sindirmesine izin vermeyin ...Daha yapılan sınavın yedek atamsı yapılmadı..siz ne yapıyorsunuz .Esas şimdi ömss ye sahip çıkma zamanı.Yatma yuvarlanma zamanı diğil ....sesimizi çıkartmaya çalıştığımız bir sitemiz var onuda böyle ıssızlaştırmayın..Zorlu süreçler bitti şin di kolay süreç ömss den kaçma zamnı değil onu kovalama ,hakkını isteme sesini yükseltme zamanı..o da nasıl olacak burda Ömss Süreci ile ilgili konu başlıkları açarak,onlara yorum yazarak olacak ...siz zannediyormusunuz ki burda yazdıklarınız biryerle ulaşmıyor..Burdaki Tüm mesajlar Ulaşması gereken yere ulaşıyor haydi Birlik zamanı..
    Kalender Şah

Üye
    trtekin Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    türkiye cumhuriyeti
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben hakkımı helal etmiyorum verdiğim vergileri helal etmiyorum bana bakmayan hükümet olmaz olsun. yalanların biri bin para. sürekli yalan aldatmaca yaptılar bizlere. umutlarımızla oynuyadılar.

Üye
    Gezgin35 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2013
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Diğer kurumları net bilmiyorum ama sağlık bakanlığı ve TKHK'nın 1700 atananı daha iş başı yapmadı ve 1 ay daha var diyorlar, yani atanamayan kardeşlerim emin olun atananların bir çoğunun derdi daha bitmedi...

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne kötü bir durum bu nasıl bir ömss , atanan işe başlayamıyor ,atanamıyanın ne olacağı belli değil , özürllülerde ilk ömss heycanı kalmdı en kötüsüde bu hepsi kadere boyun eğmiş gibi...

Üye
    holosko Avatarı

Gerçek Adı
    egemen
    Son Giriş
    18.09-2014
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşalr ömss sınavı yapıldı hala bir dünya kurum engelli elelman alıyor ama kpss ye bu ne iş yaa ne saçmalıktır ya bilgisi olan varmı biz her ikisinedemi gircez kpss girsek normal atanacak duruma gelsek sağlık rporu alamıcaz ömss girsek kpss arıyorlar...allah bu işle uğraşıp bu işleri düzene koymayan herkesin belasını verisn ne diyim ya başka.........ömss grmiş engelli biri 70 -80 arası puan alıpta atanamıyorsa bunun yetkililerinin ve bu tercih klavuzunu hazırlayanların başı kopsun ............bu kadar zaman ahzırlı sınav bekelnti açıklamalar vaatler boşşşşşşşşş..herkes kendi başının çaresine baksın....hoşcakalın

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

yooo susmadık sinmedik bi köşeye 3-5 kişide olsak hakkımızı aramak ile meşgulüz linkten takip edebilirsiniz.
    http://www.engelliler.biz/forum/ozurlu-memur-secme-sinavi-omss-29-nisan-2012/97170-omss-kadrolarinin-arttirilmasi-icin-imza-kampanyasi.html

k
    endi çapımızda imza kampanyası yapıyoruz sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. http://imzakampanyam.com/omss-hatalari-duzeltilsin-kadrolari-arttirilsin-devlet-3-sartini-yerinegetirsin-imza-kampanyasi

1
    945 imza topladık ve halen toplamayada çalışıyoruz. fakat engelli yada engelsiz çok az kişi destek veriyor nerde bu engelliler?

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maral engelliler özürlüler yok artık seksen puan altı düz lise mezunları tammen atama umudunu kesti...... Ama umut kesilecek zaman değil, tam tersi umut edilecek zaman esas zorlu süreç bitti , sınavı yapıldı...... sonuçlar açıklandı....ilk ataması yapıldı.....yedek ataması olacak dennildi.... Bunun yanında ikinci veya üçüncü ataması yapılacak dendi ..... Lise Düzeyine Söylüyorum ......Ey Ömss ye Giren Özellikle 75/85 arası puan alıp atnamayanlar......neden bu gurup lise düzeyi çok kalabalık 75/85 arası 6 bin kişi kadar lise mezunu var ve ikinci atama ve yedek atanma olursa bu gurubun şansı çok yüksek .....lisans ve ön lisansa diyecek kelimem yok zaten bir avuçlar nerdeyse hepsi atanacakta farkında diğiller....Neyin peşin de bu özürlüler herşey bitmiş gibi davranıyor....20 Bin Kişi Alınacak dendi 4bin kişi işe alınmadı Daha 16 Bin kişilik kontenjan Boş....Nerdeyse onlaca bakanlık ve kurumdan parmakla sayılacak kadar kurum alım yaptı....Alan Kurumlarda Belirli şartlar aradı . oda Fiyaskoyla Sonuçlandı durum ortada ....Şu an Hangi kurum Hangi özürlüden vasıf arayacak ..en fazla birkaç sertifika isteyecek. ÖMSS de taşlar yerine yeni oturdu ....bed dua etmek birilerini suçlamak işin kolay yanı ...aslan gibi yorumlarınızı yazın isteklerinizi söyleyin, formda sesinizi çıkarın....

Ömss de Hükümeti suçladığınız kadar ,kendi derneklerinizi ,medyayı,mualefeti,birokrasiyi.....öncelikle kendinizi suçlayın ki Bu süreç çözülsün ...ağlamayan bebeğe kimse süt vermez...

her köşede her ilde onlaca özürlü derneği adı altında yerler var çoğu özürlülerin sorununu çözmek için devletten ödenek alıyorlar ..hani nerdeler...

Ben parti ismi vermiyorum,siyasi konuşmalrıda sevmiyorum Ama gerçekler ortada ...A parti Ömss yi yaptı .....B Partide sahip çıksın, Mecliste Kürsüsün de Herşeyi soruyorlar herşeye cevap veriyorlar da....... ÖMSS mi Akıllarına gelmiyor ....A parti millet vekillerini Halk seçti......Halk kim ?Sen Ben....... B pari millet vekilleri T.B.M.M MECLİSİ ' ne oturdukları koltuklara çıktıkları kürsüye , Atanıpta mı geldi ,seçim yerine sınavımı girdiler.....onlarda oy veren sizden bizden ,senden benden birileri....Ömss ye Bu Milletin Tüm vekilleri Meclis çatısı altında sahip çıkmalı....A parti veya sadece Hükümet diğil...

Üye
    Muhammed76 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammed kaddafi
    Son Giriş
    08.01-2014
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    ığdır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam aleykum arkadaşlar nasıl olacak ben 2 tercıhlerı beklıyorum 75 puan aldım lise mezunuyum . herkes atanırsın dıyo ama hükümet 20 bin kişiden sadece 5200 kişi atadı peki ya geriye kalanlar nasıl olacak ikinci atama olmayacak diyorlar var mı öyle bir sey. Soruma cevap verecek bir kişi olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Üye
    reiis Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:07
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

istersen 100 puan olsun tercih olmadiktan sonra bi anlami kalmiyor

Üye
    Muhammed76 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammed kaddafi
    Son Giriş
    08.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ığdır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

100 puan alsaydım şimdi gitmiştim ama allah büyük elbet vardır bir çözüm allah kimseye kaldıramayacağı yükler vermez ... inşallah atamlar olur hrkes rahatlar

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Muhanmet ...sorun 75 - 100 puan sorunu diğil sorun ÖZÜRLÜ ataması yapılmama sorunu....bu ömss de seni atamak istemisinler 100 puan alsanda nafile 90 puan açıkya kaldı 50 puan işe başladı....

Yukardaki yazımı bir oku...

Üye
    Muhammed76 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammed kaddafi
    Son Giriş
    08.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ığdır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anlıyorum . ama elden bir şey gelmiyor Allah islah etsin onları

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Amin.....

Üye
    siirtli56 Avatarı

Gerçek Adı
    mert tunç
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    00:46
    Yaşadığı Yer
    siirt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya ben kızandım da hala atanmayı bekliyorum o kadar çok bekletiyorlar ki insan kazandım diye yaşadığı sevince belli bir zaman sonra üzülüoyr bir de o kadar uğraş bu engelli halimizle canımız çıktı ama sonuç gene aynı ben ve benim gibiler umutla bekliyor... allah diyer arkadaşlarımında allah yardımcısı olsun zor bir durum....

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben kkk kazandım ama 2 sene boynca memur olma hakkını yitirdim çünkü tekrar sağlık raporu istediler. eski raporum %41 olmasına rağmen %39 verdi askeri hastane ve ben hakkımı yitirdim... 86 puan almıştım boşuna ümitlenmişim.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon