Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 100 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    happymesut Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    08:32
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar bende ikinçi sınavın yapılmasına karsıyım lakin devltimiz gene para koparmak ve zamanı uzatmak için sınav yapabilir malum secimden önçe iyibir alım güzel bir göz boyama olur:

Üye
    okens Avatarı

Gerçek Adı
    Okan
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

ben 29 nisan'daki sınava giremedim.benim gibi sınava giremeyen pek çok arkadaşım vardır.2013 yılı içinde bir sınavın daha yapılması hem bizim açımızdan hemde bu sınavda başarılı olamamış arkadaşlarımız için iyi olacağına inanıyorum.amma velakin ilk aşamada sınava girmiş ve çeşitli puan (yüksek veya düşük) almış,arkadaşlarımızın kadrolara yerleşmesi daha mantıklı olacaktır.çünkü onlar sınava girerek zaten yerleştirilmeyi hak etmişlerdir.umarım sınava giren arkadaşlarımız ek yerleştirmelerde hak ettikleri kadrolara yerleştirilirler.

Üye
    sempatiker Avatarı

Gerçek Adı
    GÖKHAN
    Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar 9 eylül aksam saat 7 bucuk gıbı televizyonda kesınlıkle gördüm bakan fatma şahin 2013 te yeni sınav olacagını ve yıne aynı rakamla 7 bin li bi rakamda atayacakmıs yanı 2013 te tekrar sınav var bu demek oluyor ya

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı: Yukardaki Linkten alıntı......

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın yaptığı Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) sonuçları ile alımlar 2013 yılı başında yapılacak.

İşe alınmayan 7 bin engelliye daha iş imkanı sağlanacak.

ÖMSS sınavı ile 7 bin 700 engellinin kamu kurumlarında işbaşı yapmasının ardından ikinci büyük alım için çalışmalara başlandı. Aile Bakanlığı engelliler için yeni alımların yeni yıla yetiştirilmesini planlıyor. Ayrıca ikinci alımlarda kura çekimi olmayacak alımlar sadece sınav sonucuna göre belirlenecek.

Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü alımlar için ihtiyaç duyulan meslek gruplarını araştırdı. Buna göre sağlık teknisyeni, hemşire, imam ve Kur'an kursu öğretmeni mesleklerinde büyük açıklar olduğu belirlendi. En fazla alımı Sağlık Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı yapacak.

BAKANLAR GÖRÜŞECEK

Alımlar için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin diğer bakanlarla tek tek özel görüşecek. Ayrıca bakanlıkların insan kaynakları birimleri bir araya gelerek toplantılar yapacak, fikir alışverişinde bulunacak. Buna göre alımların yapılacağı istihdam alanları titizlikle belirlenecek.

09.09.2012 – Bugün

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın yaptığı Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) sonuçları ile alımlar 2013 yılı başında yapılacak.

İşe alınmayan 7 bin engelliye daha iş imkanı sağlanacak.

ÖMSS sınavı ile 7 bin 700 engellinin kamu kurumlarında işbaşı yapmasının ardından ikinci büyük alım için çalışmalara başlandı. Aile Bakanlığı engelliler için yeni alımların yeni yıla yetiştirilmesini planlıyor. Ayrıca ikinci alımlarda kura çekimi olmayacak alımlar sadece sınav sonucuna göre belirlenecek.

Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü alımlar için ihtiyaç duyulan meslek gruplarını araştırdı. Buna göre sağlık teknisyeni, hemşire, imam ve Kur'an kursu öğretmeni mesleklerinde büyük açıklar olduğu belirlendi. En fazla alımı Sağlık Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı yapacak.

BAKANLAR GÖRÜŞECEK

Alımlar için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin diğer bakanlarla tek tek özel görüşecek. Ayrıca bakanlıkların insan kaynakları birimleri bir araya gelerek toplantılar yapacak, fikir alışverişinde bulunacak. Buna göre alımların yapılacağı istihdam alanları titizlikle belirlenecek.

09.09.2012 – Bugün

Hele Şükür Bizleride Bir Hatırlayan oldu....

Üye
    ED. Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    XXXXX
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hiç kafanızı yormayın.
    Bu sınav 2 yıl geçerlidir.
    ÖSYM,Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bunu böyle kararlaştırmış ve kılavuzda gerekli maddeleri eklemiştir.

Büyük ihtimal dil sürçmüş (söylediyse)
    Yazanında bilgisi yoktur ki görünüşe göre yazdığı her cümle abes

İçiniz RAHAT olsun.

Üye
    f1r1lduck Avatarı

Gerçek Adı
    A.A.Y
    Son Giriş
    10.06-2015
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    MANISA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Önce bi bu ilk atamalardaki bosluklari doldursunlar da ondan sonra 2. atamalara gecelim de sınav muhabbeti çıkarıyorlar trajikomik bir sahne bizlerle Eylulde atama var dediler bekliyoruz umutsuz ev kadınları gibi :P

Üye
    44mustafa44_ Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

2014 e kadar bir sınav daha olacağını zannetmiyorum önce boş kadroları doldursunlar da 2.sınavı öle yapsınlar...

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

arkadaşlar bu haber açık ve nettir ki 2. alımlardan bahsediliyor.AMA İŞİN GARİBİ HALA İMAM HATİPLİ,SAĞLIKÇI,TEKNİSYEN AÇIĞINA DEM VURULUYOR SANKİ VERİLEN KADROLAR DOLDU YETMEDİ HEPSİ BOŞ KALDI AMA 7700 KİŞİ İŞ BAŞI YAPMIŞ GÖRÜNÜYOR ŞÜKÜR BEN DAHA İŞ BAŞI YAPAMADIM
    556604 491023340908377 1554034031 n - Yılbaşında 7 bin engelli daha alınacak!

Üye
    eygayli Avatarı

Gerçek Adı
    OĞUZ CEYLAN
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tercihler var olandan yapılacak yeni kadromu açılacak

Üye
    reiis Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

millet takmis diyanete niye kardesim hep bosmu kaldi diyanetin kadrolari bende diyanetten tercih yapcam

Üye
    osman185470 Avatarı

Son Giriş
    01.06-2013
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla bunlar sanki göz boyama gibi geldi bana yedibin yediyüz doldurdunmuda 700 diyorsun bilmiyorum ama artık bizim piskolajimizde bozuldu artık beklemekden bıktık ayrıca önlisans 948 önlisans muhasebe 2tercihlerde hAYIRLSI OLSUN BAKLIM AMA BİLMİYORUM

Üye
    gulay_06 Avatarı

Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

bence ek atamalrdan bahsediyorlar

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

reis,
    diyanet kadrolarının bir çoğu boş kaldı ben kendi hesabımı payalştım geçenlerde hem de boş olan kadroları tek tek yazdım topladım
    önlisans düzeyinden;
    440 imam-hatip kadrosu açılmış olup sadece 27 kontenjan dolmuştur.
    90 Kur'an Kursu Öğreticisi kadrosunun da 15i doldu kalan 75 boş...
    diğer öğrenim düzeylerinde de açıkların olduğu açık ve net, isterseniz kılavuza tekrar bakın ösym sitesinden...

xxxman,
    valla ben de teknikerim ama benim bölümümün kodu bile yok kılavuzda... ama benzer bölüm kodları var, onlardan da eleman yok, ne büyük çelişki değil mi?

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Kılavuzda bu sınavdan sonra tekrar bir sınav uygulaması yapılmaz ise 2 yıl geçerlidir yazıyor arkadaşlar daha 5 ay var 2013 e gayet doğal bunlardan herşey beklenir zamanında birlik olunmayan bir konu ama sanırım eksiklikler görüldü özellikle zihinsel engelli krdeşlerimizin sınavında kendi içindede adaletsizlik mevcut ve sanırım mail yağmuruna tutuldular geçmiş olsun her an herşey olabilir ben bakan fatma şahinin hiç bir sözüne itimat etmiyorum ömss süreci içerisinde kısaca söylediklerini hatırlatayım sınav tarih mart diye bir açıklama sınav tarihi nisan sonu, 26 bin kadro 20 bine düşürüldü sonra 3512 tekrar sanki yükseltmiş havası verildi 7752 kişi dendi atanan rakam gene düşük hazirana kadar 20 bin kadronun hepsini dolduracağız dediler parçaladılar eylül ek kontenjan yani dolmayan kadroların tekrar sunulması şimdi ocakta sınav hadi gelde inan...

Ha birde sahte raporlar...

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    işte... sınav sistemi tam bir saçmalıktan seçmeler oldu

Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon