Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 53 mesajın 46-53 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    thief27;

ben atanırsam muhasebede olmak istemem çünkü anlamam hesap kitaptan değiştirme şansımız varmı atandıktan sonra diye onu öğrenmek istedim tşkler başarılar dilerım

Üye
    Sedatileri Avatarı

Son Giriş
    13.07-2013
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sebboy bence ilk girişte sivrilme derim.Ben bunu yapmam dersen senı arsıve verırler aksama kadar bir odada tozlu rafları seyredersin.Bilgisayarında olmaz.Sıkıntından patlarsın.Yada başka kısır bir bölüme.Muhasebede oyle hesap kıtaplık bir iş yok zaten.Adı muhasebe aslında yaptıgımız iş veri girişten başka bişey değil.

Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim bölümüm büro yönetimi ve sekreterlik hiç bişi olmasa telefonlara bakabilirim yürüme engelliyim mesleğimi yapmak istediğimi belirtirim bu durumda inş arşive vermezler

Üye
    thief27 Avatarı

Son Giriş
    24.05-2015
    Saat
    02:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sebboy

seni istediğin bölüme vermeleri için 2 şeyin olması lazım:

1 istediğin bölüme personel ihtiyacı olması lazım mesela sen büro yönetimiyle ilgili bir birimi istersin ama orada personel ihtiyacı yoksa ne yaparsan yap vermezler

2 amirlerinin ( bu milli eğitim müdürlüklerinde şube müdürleri oluyor.) sana yardımcı olması gerekir. Ben şanslıyım şube müdürü tanıdığımız vardı o bana yardımcı oldu ama ters bir adama denk gelirsen ihtiyaç olsa da vermeyebilir sen de hiçbir şey yapamazsın.

Son olarak sedat da aklımdan geçenleri söylemiş yeni atandığın bir yerde terslik çıkartıp sivrilmek ilerisi için pek hayırlı olmaz zira burası özel sektör değil yani canın sıkılınca hadi ben gidiyorum deyip ayrılamazsın o yüzden amirlerinle iyi geçinmekte fayda var.

Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

thief27;

şimdi şöyle bir durum var ben mesela ilk tercihlerimden örnek verem ben sadece büro yönetimi ve sekreterlik mezunu isteyen yerlere ve santral memuru alan yerleri yazdım diyelim örneğin santral memurluğu geldi diyelim benim şimdi gidip muhasebecilik yapmam saçma olur bence madem santral memurluğunda yer yok neden oraya memur atıyorsun denmezmi hakkımda hayırlısı olsun hayırlı iş olursa hangi iş olsa yapılır o öğrenilir zamanla ben sadece bilgi için soruyorum

Üye
    Sedatileri Avatarı

Son Giriş
    13.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eee arkadaslar işimize başladık hatta ayı devirdik..İletişimimizi korumak adına bir öneride bulunmak istiyorum.Bence birbirimizle kurumnettende takip edelim.Burdan ismimizi ve bölgemizi yazalım iletişimde olalım.Bu şekilde birbirimizede yardımcı olabiliriz.

Ben Beylikdüzü ilçe milli eğitimdeyim kurumnet nickim sedat İleri genel destek hizmetlerindeyim.Yardımcı olacagım bir konu olursa ulasın bana.

Üye
    thief27 Avatarı

Son Giriş
    24.05-2015
    Saat
    02:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzel fikir sedat ben de üsküdar ilçe milli eğitim destek hizmetleri muhasebe bölümündeyim mehmet barış sürmeli diye çıkıyor gerçi bilgisayarım bozuldu önümüzdeki hafta çarşambaya kadar kurum net e giremem

Üye
    Sedatileri Avatarı

Son Giriş
    13.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tamamdır.İkimizde aynı bölümdeyiz arada birbirimize bişeylerde sorarız yardımcı oluruz.İrtibatı koparmamak lazım.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234