Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 60 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar önce sevk edildiğiniz hastanede işlemlerinizi bitirin ardından itiraz edersiniz itiraz sonucu sizi başka hastaneye sevk ederler oradan olumlu rapor alırsanız hakem hasteneye sevk edilirsiniz hakem hastanenin verdiği karar kesindir yalnız ben askeri bir hastanenin veriği kararı ankara gatanın bozduğunu hiç görmedim ve genelde hakem hastane gata olur

Üye
    karatas_52 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zaten bu devlette adamın varsa işin halelur yada hiç bişi olmazsın

Üye
    ankkara Avatarı

Gerçek Adı
    ankara
    Son Giriş
    18.11-2012
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bizim red alacağımız kesin arkadaşlar. çünkü nörolojide ki doktor gata ve kurullardaki doktorlarla görüştü. gata da hayır dedikten sonra karar değişmez. gerileme gösteren hastalık grubuna sokuyorlar. bizim amacımız, red yazısını alıp yapılan uygulamaya itiraz etmek. Adamların böyle bir yönetmeliği varsa bunu neden tercih kılavuzunda belirtmediler. Burdan haklıyız yani. en son hukuki yolları deniyeceğiz

Üye
    senolabi Avatarı

Gerçek Adı
    şenol
    Son Giriş
    03.05-2017
    Saat
    18:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadasdım bende t.s.k da mmeurum banada hastanede aynı cevabı vermışti doktor bende kurula gırmrden doktor red hakkı oldugu ıcn dogktoru red ettım kurula gırdım kurulda son sözu gene brans doktoru son sözu söyluyor onun tavsıyesıne göre kurul kararı verıyor bende kurul kararından sonra ıtıraz ettım DEMİRC arkadasın dedıgı gıbı hakem hasanesı ne gönderıldım ama DEMIRC ARKADASIN bu konuda bıraz yanlısı var hakem hastanesı gata degıl dır ünıversıte hastanelerı hakem hastaneleırdır son sözu kararı onlar vedrır sende kurul sonu ıtıraz et sonuc olumsuz olurda eger senın bölgendekı universıte hastanesıne yönlendırırler alaah sükür 17 yıldır calsıyorum doktorum yanıldı yanı ama benmkı kas hastalıgı dııldı askerı doktorlar bır kere engelı kadrosu ne oldugunu bıle bılmıyorlar onlar sanıyokı asker secıyorlar saglıklı benm kurul baskaında doktora bunları sölemıstı adam zaten engeleı kadrosunda alınıyo saglık beklelemeız gerkır demıstı adam hak etmıs sınavı kazanmıs bızede onaylamak duser demisti BİLGİNİZE

şunuda belırtıyım t.s.k da calısmak cok zor ne mesaısı bıter ne ıkınıcı emırı bıter ne nöbetı )

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: senolabi Mesajı Gör
    şunuda belırtıyım t.s.k da calısmak cok zor ne mesaısı bıter ne ıkınıcı emırı bıter ne nöbetı )
    Valla Türkiye de iki kurumda çok çalışmak isterdim.
    Biri askeriye biri Emniyet.
    Yanlış anlamaşılmasın ne para isterim. Ne kadro...
    Bir kaç sene içerisinde direk Of (Vilayet) lu misali gezineyim.. Sınırsız yetki ile gezeyim Yeter. Bakın bakalım 1 tane içinde asker veya polis kalıyormu...

Anlayan anlamıştır. Anlamayanlar ülkenin haline iyi baksınlar.

Bazı meslekler vardır. Hata götürmez. Hata yapanın kellesini vurmazsan. O çürük domates bütün kasayı helak eder.

Sonrasında da meclisi fesh ettimmiydi. İş tamamdır.

Öyle zeka testi beyin chek up ı yaptırmadan seçmen hakkı verip ülke esir alınmaz.

Müslümanlar reis seçer elbet.
    Bu insanların beyinleri doğruyu yanlışı ayırt edebiliyormu bakalım? Şu 70-80 milyona önce bir beyin chek up ı yapalım.
    Bakalım içinden kaç kişinin seçme ehliyeti çıkacak??

Öz akrabamın Cem Uzan a oy verdiğini biliyorum. Ordan anlayın bu toplumun seçme ehliyetine ihtiyacı olduğunu!!!

Nitekim adam %8 gibi bir rakama ulaşmıştır.

Ülkede belki 100 bin kişiye akıl ehliyeti çıkar. Ama 100 bin kişi işi ehline verir. He ne dersiniz??

Belki yanlış yapanların alayını asar. He ne dersiniz?

Banka hortumlayan birinin yaşamaya hakkı varmdır? Depremde yıkılan evlerin sorumlusunun yaşamaya hakkı varmıdır?
    (Cankaya Bel. İzinsiz bildiğiniz park yapamıyorda, bu yıkılan binalar nasıl yapılıyor? Sonra yıkılınca bel. ler suçsuz. Ne savcısı. Ne hakimi hesap sormuyor? Heralde parkın kimseye zararı yoktur. Yararı vardır. Yıkılan binalara izin veren belediyelerin bu zihniyeti beni hayretlere düşürmüştür... İşinize gelmedimi çivi çakılmıyor. İşinize geldimi görmemezlikten geliniyor??)
    Ülkenin sermayesini kötü yöneten siyasetçisinin yaşamaya hakkı varmıdır?

İdama karşı olan zaten müslüman olamaz. Allah suçluyu kitabında öldürme yetkisi vermiş.. Allah Kur' an da katilleri öldürün diyor.

Asın kardeşim ne kadar pislik varsa. Bunları beslemeye devam ederseniz. Yarın sizin gözünüzüde oyacaktır.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

evet bugun heyete gireceğim fakat umudum yok askeri hastane kbb odyo raporumda oynama yapıp %40 oranında rapor almamı engelleyecek...rapor oranım %41 idi ... 500-1000-2000-4000 frekanslara göre toplamları 275 çıkıyordu işitme kaybı oranı %70 lere özür oranıı ise %41 e denk geliyor ölçüte göre...Askeri hastane ise 12 polikliniği 2 haftadan fazla süre ile koşturup durdum... odyocunun yapmış olduğu bu haksızlık benim hayatımı mahvettii... odyocu test sonuçlarını kafasına göre yaptı sol total dedim sola bakmadı sağda orta derecede işitme kaybı mevcuttu ama oranlara gelince 500-1000-2000-4000 frekansın toplamı 205 çıkarttı.bu da %33 lere denk geliyo özür oranım.. testi baştan savma yaptı ya konuşmayı ayırt etme oranını kafadan salladı benimle konuşmadı bile kadın bu oranı nasıl kafasına göre veriyor rabbim görüyor Allah'ım çoluğundan çocugundan çıkartır inşşşş... inşş o hale kendiside düşer.. sabahdan heyete gireceğim benim tahminim %33 ..o kadar pişmanım ki tercihlerde kkk yazdığıma anlatamam.ne beklenir ki askeriyedennn.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

baştan savma konusunda askeri hastanelere rakip tanımam ben gölcük deniz hastanesinde deniz altı için rapor almaya gittim 12 yerde muayene vardı sadece gözde doktoru gördüm gerisi bakmadan sağlam kaşesini basmıştı

Üye
    sekobaba Avatarı

Gerçek Adı
    serdaarrr
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün red kararım çıktı biraz önce kronik hastalık diye memur olamazsın dedi yüzde 41 rapor verdiler..

Üye
    sekobaba Avatarı

Gerçek Adı
    serdaarrr
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yok arkadaşlar gatanın kararının üstüne bir karar çıkacağını hiç kimse söylemiyor. ama tercih klavuzunda bunu belirtmediği için bakanlığa ve kkk a dilekçe vereceğim

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

ben devlet personlle görüştüm onlar işi baştan sıkı tutuyorlar ama eski sürekli raporları kabul etmezler ise itiraz hakkınız var diye sırf sizin için sormuştum Allah yardımcınız olsun üzülmeyin mücadeleye devam siz asker olmuıcaksnız memur olacaksınız arkadaşlar bendede kronik rapor oranım yüzde 88 birinci derece vergi indirimi aldım vergi indirimi demek çalışan insanın vergi indirim hakkı demektir sizlerde mücadeleye devam...

Üye
    goku Avatarı

Gerçek Adı
    Tugay
    Son Giriş
    19.04-2013
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sekobaba;

Allah yardımcın olsun dostum.evet aynen klavuzda bu durumların belirtilmesi gerekiyordu.işe giremesen de tazminatın peşini bırakma.mağdur durumdasın, klavuz hazırlanırken kkk özel şartları bildirmeliydi ösym ye.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Ne tazminatı alacak anlamadım tugay kardeş.bir kere serdar istediğin yere çık sana yardımcı olmazlar bu konuda...heyete yarın girecekmişim...sevk ederlerken tebliğ/tebellüğname de belirtmişlerdi zaten %40 altında bir oran belirtilirse şayet itiraz edip tekrar kkk ye dilekçe ile başvurup başka bir hastaneye sevk ediyorlar.sevk tarihinden itibaren başlayan bir ay gibi bir süre vermişlerdi adaylara..

Üye
    neoplis Avatarı

Gerçek Adı
    kimsesiz.
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar sizin kazanılmış hakkınızı hiçbirşekilde geri alamzlar sizler rahat olun. ( eger ki ömss tercih kitapçıgında kara kuvvetlieri komutanlıgı için tekrardan rapor çıkartılacagı yazmıyorsa ) sizler memursunuz kesin kez kazanırsınız mahkemeyi tekrar söylüyorum rahat olun))

Üye
    goku Avatarı

Gerçek Adı
    Tugay
    Son Giriş
    19.04-2013
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

twilight;

klavuzda özel şartlar belirtilmedi ve tercih yapılırken de kısıtlama yapılmadı.böylelikle engel durumu göz önünde bulundurulmadan yerleştirmeler yapıldı.
    bu konuda bir bilgilendirme dahi yapılmadı.doğal olarak serdarın kazanılmış hakkı elinden alınırsa mağdur durumda olduğu için mahkemede haklı çıkacağına şüphem yok.tabi hukukçular daha iyi bilir.

Üye
    ibrahimozt Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    03.10-2017
    Saat
    10:18
    Yaşadığı Yer
    Yozgat/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    adam o boş yere seni almayıp yiğenini alacak elindden geleni yap bence

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon