Sayfa 38 / 56 İlkİlk ... 2834353637383940414248 ... SonSon
Toplam 835 mesajın 556-570 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    7 bin yeni alım ve yeni sınav dendi akşam haberlerde..bence bunu dedikleri gibi yaparlar..2013 başında olacakmış..seçimlerin falan filan etkisi vardır bunda..bence bunu değerlendirmek gerek..

ha bu arada bak kaç gün oldu,bu imza konusunda da birlik olunmadı..ben taaa ne zaman demiştim,engelliler hiç bir zaman bir araya gelemez..bi umut diyerek arada çağrı yapsakta,eminim bir çok çaba gösteren arkadaşta da umutlar tükenmiş durumdadır..

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

İsmail,
    bu sınav neden yapılacak? saçmalıktan başka birşey değil
    daha atama bekleyenler var 20bin dolmadı üstelik sil baştan evrak hazırla vs işleri ooo uzun iş saçmalamaktan başka bişey yapmıolar ben emek verip çalışıp gireyim sonra da aylarca bekleyeyim bir bakayım ki aaa sınav yapılacakmış... çocuk oyuncağı sanki...
    imza kampanyası konusunda insanın umutları kırılıyor mu evet hem de nasıl ama şimdi pes edersek yine aynı sorunları sil baştan yaşayacağız

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

valla gül arkadaşım,bu şuan için rivayet gibi bişey..belki haber ajanslarına yanlış düşen bir haberdi..detaylarını görmeden celallenmeye,sinir yapıp tatlı canını sıkmaya gerek yok..sakin olmak gerek..sen yine birlik çağrına devam et..ama bir yandan da seçimler den dolayı biz engellilere de bir kıyak yapılacaktır..onlarada sakinlikle yoğunlaş derim.. ( bu bütün engelliler için geçerli bi yerde)

şimdi sorular üretip cevap arayıp,moralini bozmaya gerek yok..ha bide bence de pes etmeyin..ama ben hep diyorum,bu internet denen nimet bile engellileri bir araya getiremiyorsa,tek çare medya dır bence..burdan,hele ki bu siteden birlik bekleme..misal tv kanallarında öyle bir şey olmalı ki,engelliler hemen ona yoğunlaşmalı..bu artık ne olursa..bu artık üretkenlikle alakalı..

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

İsmail,
    bence de bu yanlış haber gerçekten
    moralim bozulmadı aslında, sadece böyle bir haber insanların aklını karıştırıyor o kadar yoksa yeniden sınav olacağına zerre kadar inanmıyorum, olursa da o zaman düşünürüz
    imza kampanyasına gelince... bu platformda birkaç arkadaş var devamlı takipte olan tabii buraya yazmasa da desteğini esirgemeyen gizli kahramanlar da vardır elbet, ama sayı olarak çok azız
    biz o bir avuç halimizle bile bir gün belirlesek eminim etkili olacaktır ki bunu geçen hafta yaptık işe yaradı üstelik çok hazır da değildik spontan gelişmişti herşey... bakalım yarın yeni bir hafta, yeni bir gün inşallah güzel başlangıçlara vesile olur.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Keşke bu haber yanlış olmasada doğru olsa ve sınav önceside sıfır kilometre rapor isteseler ben görürüm o zaman o birlik olmayanların bağırtılarını çağırtılarını çünkü burda sınavdan önce bizler her konuda nelerin olacağını söyledik vurguladık birlik olalım dedik tıpkı şuanki imza kampanyası gibi ama kimse sallamadı şimdi millet kayıp yarın canları yanınca başlarlar yok öyle olmasa yok böyle olmasa yok hakkımız yendi yok hakkımızı yiyorlar böyle iş mi yapılır sonrası engelli psikolojisi ve demeogoji kimse hakkını aramaya durumun düzeltilmesi için birlik olmaya gelmez sonra yaygaraya başlarlar bize herşey müstehak ismail kardeşim varsınlar sınavda yapsınlar yeni raporda istesinler sınavdan sonrada tercih kılavuzunda binbeşyüz tanede nitelik istesinler bize müstehak eşşek olduğumuz sürece semer vuran çok olacaktır. Ben artık bu konularda hiç üzülmüyorum üzüldüğüm gerçekten engelli olup mücadele edip hakkını alamayanlar ötesini pek tınlamıyorum...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Toplanan imza
    1682
    Gerekli imza
    60375
    Tamamlanan
    % 2.7859

Üye
    black bishop Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

arkadaşlar bu ay içinde ek atamalar yapılacak mış yeniden haberiniz varmı tarihi hakkında felan ?

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

ne alemdesiniz millet?? sayıda pek bi gelişme yok halen yine bi gece organize olalımda twitterda duyuru yapalım msj atalım herkese

FACEBOOKDA şöyle bi yazı yazdım bu yazımı okuyan bi kaç kişi daha imza atmış. ama milletin halen tuzu kuru kimse hiç bişey yapmıyor....

Eğer sağlığınız yerindeyse taş taşırsınız sırtınızda yada inşaatlarda amelelik yaparsınız yinede kimseye muhtaç olmadan yaşar gidersiniz.Ama engelli için öyle değildir her engelin kendine göre bir zorluğu vardır.Bedensel engelli kendini yormayacak oturarak çalışabileceği,görme engelli konuşarak,işitme engelli fiziksel olarak yada yazarak, zihinsel engelliler kurum içinde evrak getir götür fotokopi tarzı düşünmeyi gerektirmeyen,süreğen engellilerde engellerinin el verdiği işlerde çalışmak isterler.Yani bizler bu sınavla(ÖMSS) mecburen yerleştirilmek zorundayız.Çünkü bizim hayallerimiz var; kimimiz sevdiğiyle evlenecek,kimimiz topluma karışacak,kimimiz ailesine muhtaç olmaktan kurtulacak,sizin gibi özgürce ayakları üzerinde durmaya başlayacak.Sizler her işi yapabilirsiniz sırtınızda taş taşırsınız ama yinede kimseye muhtaç olmazsınız ama bizler öyle değiliz.Bizim hiç kimseye muhtaç olmamamız için bize destek verin 1 imza size hiç bişey kaybettirmez ama bize çok şey kazandırır...

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bizler daha önce de biz engelliler için KPSS gibi bir sınav olması için her yere mail atmıştık ve istediğimiz oldu. şimdi neden alımların arttırılması için aynı şeyi yapmayalım? biraz gayret hayırlı sonuçlara götürü bizi.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar...
    bugun yeni bir gün yeni bir hafta inşallah çok güzel geçer
    Maralcım, hoşgeldin cnm, ben 2 gündür tek başıma takılıyordum buralarda arada yazanları saymazsak... iyi oldu geldiğin ben de demiştim bir gün organize edelim ama tam bir organizasyon olsun mesela birkaç gün sonra yapabiliriz hem duyurma şansımız da artar ne dersiniz?
    bu arada yazını okumuştum facete gerçekten güzel yazmışsın ama işte duyarlılık bekleyince hayal kırıklığına uğrayabiliyor insan zira ben de duyarlı olduğunu düşündüğüm kişilerin bulunduğu birçok sayfada paylaştım sadece birkaç kişiden geri bildirim alabildim toplasak 10 etmez yani

Toplanan imza
    1694
    Gerekli imza
    60375
    Tamamlanan
    % 2.8058

hadi az kaldı inşallah bugun 1700ü görelim

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

tatlım 1 haftadır hastayım o yüzden yokum ortalarda... evet yazı güzelde anlayana... birde imza atan arkadaşlar akrabalarına da arttırsınlar. ben annem babam ve kuzenlerime de imzalattım kendimin dışında.herkes öyle yapsa en az 1 evden 4-5 imza olur

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Toplanan imza...
    1700
    Gerekli imza
    60375
    Tamamlanan
    % 2.8157 bunuda gördük hey maşallah devam

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, kürmanc ve diğer üyeler
    Mesajları okuyorum da hep kulaktan duyma bilgiler ile haberler yayınlanıyor ve 2. 3. şahısların bizlere vermiş olduğu cevapları burada paylaşıyorsunuz.
    Öncelikle yakın bir zamanda atamanın olup olmayacağı belli değil. Yakın zamanda atama olup olmayacağını bakanlıktaki santral görevlisinden geçiştirme mesajlar ile öğrenmek yerine bizzat çalışmaların içinde olan Sayın Fatma Şahin'in kendi twitter sayfasından öğrenmek için, engelliler.biz olarak hazır bir twitter mesajı hazırlanabilir ve 10 kişi toplu olarak Sayın Fatma Şahin'e hazır mesajı bir gün boyunca sürekli gönderse dikkatini çekip bir cevap vereceğinden eminim...
    Böyle bir çalışma yapılırsa destek olabilirim. Tek bir kişi olarak dikkat çekemeyeceğim için böyle bir uygulamaya girişmedim. Eğer böyle bir adım düşünülürse memnuniyetle içinde yer alırım.
    (Sayın Bakan Fatma Şahin'in twitter adresi linkini aşağıda verdim. Takip edebilirsiniz.)
    https://twitter.com/FatmaSahin_ASPB

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

ÖMSS Sonuçları İle Alımlar 2013 Yılı Başında Yapılacak - Engelliler Haber ve Bilgi Portalı - Yaşadıkça linkte ki haber doğruysa çok sinirim bozuldu.halen diyanet işlerinde açık var diyorlar ne açığı dolduramadın ki açtığın kadrolara uygun engellimi var çok sinir bozucu yaa

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba,
    Özellikle milletvekillerine, ilgili bakanlara doğrudan ulaşabileceğimiz twitter'da engelliler.biz olarak faal bir topluluk, bir liste oluşturulamadığına inanıyorum. Atanmayı bekleyen ve ömss atamalarına duyarlı kişilerin twitter adreslerini tek bir konu altında toplamalıyız.

Sayfa 38 / 56 İlkİlk ... 2834353637383940414248 ... SonSon