Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 61 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar, KKK geldi tercih sonucumda.Fakat başka bir kurumda memurum görevim devam ediyor.İstifa etmem gerek. Ancak bu sürec 2 ayı bulur diyende var.Bu konuda bilgisi olan varmı?

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    12:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

madem memurdun neden tercih ettin benim önüme geçtin ne diyim hakkımı helal etmiyorum sizin gibi yapanlara.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Benimde en çok merak ettiğim konu kamuda memur olanları ne yapcaklar branşına geçene eyvallah dedik ama sırf kurum değiştirmek,yükselmek için girenlerin akıbeti ne olcak tarım bakanlığı atama belgelerini istemiş yakında çıkar bakalım nasıl olcak memurken yeniden memur olacaklar

Üye
    AsilUye Avatarı

Son Giriş
    08.07-2015
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Muvafakat almamız gerekiyor diye biliyorum. Kurumdan geçiş için yazılı izin alacağız.

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

twilight;
    sen değilmiydin geçenlerde hükümete alıp veren..hükümeti savunanlara da söz eden..şimdi derdine düşütüğün konuyu görüyorum da..neyse !..arkadaşa birisi yardımcı olsun bari..

Üye
    AsilUye Avatarı

Son Giriş
    08.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ayrıca arkadaşlar sizi kandırmışlar, memur olunca bütün sıkıntılar bitmiyor. Siz engelli insanlarsınız yarın öbür gün çalışma şartlarınızdan memnun olmazsanız sırf başkaları hakkınızdan yararlansın diye hayatınızı mahvetmeyeceksiniz. Çünkü gördüğüm kadarıyla çok bencilsiniz.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

kardeşim her işin zorluğu vardır hepimiz biliyoruz ama birçoğumuzun istediği ben gidiyim geliyim maaşımı alıyım öyle yer varsa hiç durmayın gideceğiniz kurumda sizi davul zurnalarla karşılamayacaklar engellimiz olduğu sürece aynı sıkıntılar yine olacak armudun sapından üzümün çöpünden bahaneler bulacağız olduğumuz yerden kaçmak için taklalar atacağız ama nereye gidersek gidelim sorun çözülmeyecek kendi rahatımızı düşünürken işsiz bir insanın hayatıyla oynıcaz işsizliği işsiz insanlar anlar ben girdiğim zaman emekli olana kadar yükselmek bile istemem bulduğum yerle yetinmesini bilirim

Üye
    AsilUye Avatarı

Son Giriş
    08.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dert dediğimiz şeyin çapı değişir. Her zaman şımarıklıktan, daha fazlasını istemekten, kapristen, üstesinden gelecek dertlerden kaynaklanmıyor geçişler. Ben çok sevdiğim mesleğimi bırakıp da alakasız bir kurumda düz memur olmaya bayılmıyorum. Eminim durduk yere, macera olsun diye kurum değiştiren arkadaşlar da sizin zannettiğinizden azdır. Memnunsak niye dert alalım başımıza?

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

kardeşim ben her zaman dedim yine derim bize değil memurluk genel müdürlük verseler menmun edemezler bizi...branşında çalışan memurluk ister,memur olan branşını ister kısaca hepsinin tadına bakmak ister ama hiç birinden menmun kalmaz...

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AsilUye;

Macera olsun diye madem kurum değiştirmiyorlar ne ozaman sorunları söylede bilelim sen çok bilgili birine benziyorsun.
    Acaba hak yerken hiç mi vicdanı sızlamayacak zor durumda kalan engelli aç kaldı diye ne diyim hakkımı helal etmiyorum Allah sorsun.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

kardeşim durumumu bilmiyorsunuz konuşup durmayın boş boş. genel müdrlk istanbula taşınıyor verdikleri maaşla istanbulda yaşamam mümkün değil.diğer personellere yapılan yardımlar bize yapılmıyor.sırf bu yüzden imkanlar kötüyken bu sınava girdim çalıştığım kurumda ömss ile alım yapmıyor. gizli alım ile almışlardı beni.hakkımı aldın diyenlere de söyleyim şimdiden peşin peşin benim çalıştığım kuruma bu kafayla girmeniz mümkün değil.ayrıca soruma cevp veren arkadaşa teşekkür ediyorum.Ben hala bu hükümetten nefret ediyorum. başka bir konuda da mesajım var dı orada diğer kardeşlerim giremediği için iktidara ve diyanete saydırmıştım. ama sizin gibileri de görünce iyiki bunlar yerleşememiş diyorum.

Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    16:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canyıldız twilight ı memurluğa sen mi torpil yaptında işe soktunda onun üzerinde senin hakkın var.anlayamadım bu herkese verilmiş bir haktır.sınavına iyi bir şekilde hazırlanırsın yüksek puan alırsın sende pekala bir yerlere yerleşebilirsin.twilight ve diger kurum değiştirmek isteyen arkadaslar kurum değiştirdikleri takdirde onların yerleri boşalacak sende onların yerine o boşalan kuruma girersin ne olmuş yani.adam torpil yapıpta kimsenin hakkını yemiyorki hak helal ediyorsun.hak helal etmek sana ve senın gıbılere kaldı sankı.arkadaslar yanlıs anlasılma olmasın ben kurum değiştirmrdim .Bunun üzerine ben de değiştiririrm.hakkı olan varsa gelsın benden alsın.sınava calısma dusuk puan al atanamayınca haktan bahset.çalış çalış çalış.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

kardeşim herkezin bi bahanesi vardır ben evine uzak olduğu için bile kurum değiştircek insanlar gördüm arayana bahane çok TWİLĞT O GİZLİ ALIMLA NASIL GİRİLİYOR KARDEŞ kamuya gizli giren gizli çıkar biz boşuna konuşuyoruz bakalım kamudakiler nasıl muavafak alacaklar

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kim düşük puan almış ne diyorsun sen ya sen halden ne anlarsın baksana tuzu kurular gibi yazmışsın neden avukatlığını yapıyorsun o arkadaşın onun boşalttığı kurum boşluğu 2 sene sonra tercih olarak bildiriyorlar 2014 mü bekliyeyim yerini beğenmeyen memur arkadaş yüzünden ne diyim hakkım yendi inşallah başkaları yemez.

Üye
    MUSTAFA844 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    21.10-2015
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    insanoğlu ulaştığı herşeye nankörluk eder çiğ süt emmiş kimse mırın kırın etmesın....

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon