Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 61 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    16:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben nıye halden anlamayayım bız uzayda mı yasıyoruz bız engelli değiliz herhalde .koca dunya senın üzerine kurulmus .hem nerden biliyorsun 2 sene sonra doldurulacagını bundan sonra periyodik olarak belli dönemlerede alım olacak .Hem sen hiç korkma kımse kımse kımsenın hakkını yıyemaz sen gönlünü ferah tut.burada bır sınav var.sınavı kazanan atanır.boşalan yere bır baskası atanır.devlet kurumu hıc bos kalmaz bırır gıder bırı gelir.devletın ısı gene yurur.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

canyildiz0620;

Ömss ile bu kuruma personel alımı olmaz.2014 beklemene gerek yok. Bunlar bulur adamını sen merak etme uygun kişiyi yerleştirirler. İşlerine yarayan 4 yıllık üniv mezunu,program yazılım uzmanı excell en önemliside excell bilirsen aç kalmazsın. Benim ki ister bahane olsun ister olmasın ben evlenip yuva kuracağım en güzel şekilde yaşamak benimde hakkım.kimseye mağdur durumdada bıraktığım yok boşalan yerim dolacaktır.

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    12:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

twilight senden ötürü atanamadım sen tercihi başka yere yapsaydın simdiye memurdum sen ne olurdu haline şükredip yerinde duraydın kötü mü olurdu yani hak yemek güzel birşey mi sen evlenmeyi istiyorsun sanki ben istemiyormuyum ayıp ettin simdi.

Üye
    bozo40 Avatarı

Gerçek Adı
    AHMET
    Son Giriş
    26.09-2016
    Saat
    23:27
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım eyer bir işiniz varsa sahip çıkın ben nisanda bir işe girdim 38 gün çalıştım maaş vermediler işkur göndermişti çıkış yaptım imza atasan verelim dediler attım çıktım mayısta erzincan da iş buldum 15 gün çalıştım parayı eksik verdiler haziranın 20 de tokatta işe girdim 23 gündür ne avans nede tek kuruş almadan adana ya döndüm beş parasız yani dicem şu devletin ahırı tuvaletide da olsa çalışırım parası işi garanti açgözlü olmayın

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

kardeşim şimdilik hadi ek atama söz konusuda millet biraz rahat hadi sizin yeriniz dolcak diyelim...hadi alım yapmasalar alım yapmıyoruz deseler boşta kalan insanlara yazık günah olmayacakmı siz yer değiştirceniz boş olan yine boş kalcak bizim dememizle olmuyor bu işler kurumun ne dicek bakalım gitmene izin vercekmi vermezse istifa edersiniz artık nasılsa menmun değilsiniz en az 40-50 kişi gördüm yer değiştircek görünen buysa görünmeyen kaç kişi bakalım

Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

estafurullah estafurullah estafurullah cevap yazmak istemiyorum.yoksa yazacak cok seyım varda neyse ......

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxxman onlar halden ne anlar yaparlar keyfi engelli kardeşini düşünmek kim onlar kim ben hakkım yenildi diyorum vay efendim neden böyle dedin oluyor doğruyu söyleyeni kovuyorlar yine.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

canyildiz0620;

Ben inanmıyorum sana bana özelden gönder ömss sonucunu ve tercih listeni. Eğer senin hakkını yediysem ömür boyu pişmanlık duyarım bundan kardeşim.Ama yok yalansa Allah'a havale ediyorum seni bu mübarek günde.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

gursa benimde yazacak çok şeyim varda sen anlamışsın estafurullah çektiğine göre menmun değilse gitmesini onaylamazlarsa istifa ediversin kardeşim yer değiştirmek için haklıda beyenmediği işten çıkmak için istifada haklı değilmi menmun değil nasılsa niye yıpratıyor kendini beyenmediği yerde çalışıp

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

twilight sen beni anlamıyorsun yada kapasiten noksan ben diyorum ki sen memursun memur olmandan ötürü tercih yapmasaydın belki de ben memurdum simdi bundan ötürü hak gaspetmiş olmuyormusun yazık ne diyim yazık ben seni Allaha havale ediyorum hak yediğin için.

Üye
    MUSTAFA844 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    21.10-2015
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canyildiz0620;

haklısın canyıldız o arkadas bı an olsun empatı kurup senın yerıne gecse demedıgını bırakmaz bence yaptıgıda bence sadece onun için degıl memur hızmetlı olup tekrar sınava gırenler düşük puan alan bızlerın bencede hakkını yıyor adam hızmetlı olmus calısıyor memur olayım dıye sınava gıdrıp memur oluyor hem hızmetlı kadrosu boş kalıyor hem 1 kişi kadro işgalı yapıyor zaten sorsan bu atananların yarısı su an hızmetlı veya kamuda işçı vs olanlar bence

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

xxxman;

İstanbula taşınıyor diyorum bu kurumdan istifa eden kaç kişi oldu biliyomusun sen bi tek salak ben değilim şansımı değerlendirdim bende.Çok şükür rabbim yüzüme baktı.Bu şartlarda Ankara'da kalsa kurum ben çalışmaya devam edecektim ömss ye bile girmeyecektim ama İstanbula taşınınca kendime bir yol çizdim.Allahıma şükürler olsun .

Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canyıldız o kadar hakkı bılıyorsa su sınav sonucunu bızım le bır paylassana bızde gorelım senın hakkını .

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

75.901 puanım dostum benim önümdeki kişi 75.971 ile atanmış eğer bir kisilik kadro boşluğu olsa twilight tercih yapmasa simdi atanmıştım anladın mı memurluğuna beğenmeyip önüme geçmese simdiye memurdum anladın mı gursa avukat gursa ok.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeşim biz boşuna konuşuyoruz son söz kurumlarda bakalım onlar ne dicek hiç birimizin yapcak bişeyi yok kuru gürültü işte vakit geçsin Allah herkezin gönlündekini versin derim ama işsizlere iş öncelikli

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon