Sayfa 22 / 25 İlkİlk ... 121819202122232425 SonSon
Toplam 371 mesajın 316-330 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    03:09
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bir haber alan var mı arkadaşlar... ben bugün sağlık müdürlüğüne gittim. görevli memura bir gelişme var mı diye sordum. bilgisayardan çkys sistemine girdi. ismimi yazdı. böyle bir kayıt bulunamadı cevabı geldi... görevli memur daha isimler sisteme düşmedi. ne zaman belli olur dedim. bizde bilmiyoruz dedi. ama haftaya yinede buraya uğra dedi...

Üye
    umut_25ank Avatarı

Son Giriş
    21.10-2012
    Saat
    14:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende bu gün ankara il sağlık müdürlüğünü aradım herhangi bir haber yok önümüzdeki hafta bugün tekrar arayın bu ayın ortasına haber gelir sanırım dedi...

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende aydın il sağlığı aradım ankaraya sorduklarında bir iki hafta içerisinde açıklayacaklarını söylemişler bana da öyle dediler.eksik evrakları tamamladıklarını söylemişler

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bir sitede, tkhkda çalıştığını söyleyen bir aşağıdaki bilgileri verdi... benim dikkatimi çeken durumu uygun olanların atama kararları imzaya gitmiş diyor... durumu uygun olmaylar kimler acaba... bir fikriniz var mı arkadaşlar.

herkese merhaba;
    teknisyen, tekniker ve mühendis unvanlarında yerleşen kişilerden durumu uygun olanların atama kararları imzaya gitmiş,
    memur unvanında yerleşen kişilerden durumu uygun olanların atama kararları yazılmış olup, son kontrolünden sonra imzaya gidecektir (şimdi diyecekler ki, nedir bu son kontrol, şudur, atama kararları sisteme girilir, çıktısı alınır ve bir aksaklık olup olmadığının konrtolü için yazılı belgeler üzerinden son konrtolü yapılır),
    vhki unvanında yerleşen kişlerden durumu uygun olanların atama kararları sisteme girimiş olup, yarın son kontrolü yapılarak imzaya gönderilecek,
    hizmetli unvanında yerleşen kişilerden durumu uygun olanların atama kararları sisteme girilmiş olup, yine son kontrolden sonra imzaya gidecektir, o da muhtemelen yarın olur,
    sağlık personeli olarak yerleşen kişilerin atamaları tabip dışı personel daire başkanlığı tarafından yapılacağı için, o evraklar hakkında her unvan için ayrı şubeye sorulması gerekmektedir (örnek, hemşire olarak atanan hemşire atama, sağlık memuru oalrak atanan sağlık memuru atama, diyetisyen, biyolog olarak atanan ise yöp atama şubesine sormalıdır.
    şimdilik son ve en güncel haberler bunlardır..
    sevgi ve saygı ile.
    (ve lütfen memurlara laf giydirmekten vazgeçin, inanın hepsi öğle yemeği molasından başka herhangi bir şekilde yerinden ayrılmadan sürekli çalışıyorlar).

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

durumu uygun olmayanlar evraklarında eksik olanlar olabilir mi acaba.mesela bilgisayar sertifikası olmayanlar olabilir.gerçi o durumda da bi sakatlık yokmuydu arkadaşlar.tercih klavuzunda bilgisayar sertifikası istemediler.valilik genelgesinde süpriz yapıp bilgisayar sertifikası vhki için gerekli diye not düştüler.sizce bu işte bir terslik yok mu.bu sertifikanın şartını tercih klavuzuna koymak zormuydu.istenmeyen bir belgenin sonradan özellikle istenmesindeki espri nedir.çok şükür benim var.ya olmayan arkadaşlarımız.çoğu okullara koşacak önce okuduğu lisesine gidecek lisede ders görmüştüm diyecek belge istiyecek sonra müdürü anlamayacak bu gün git yarın gel dicek.bu başıma geldi de o yüzden yazıyorum.160 saatlik sertifikam var fakat dedim ben lisede ders gördüm gideyim nolur nolmaz belge alayım dedim.alamadım.dosyamı bulamadı müdür.yeni tayin olmuş.önlisans mezunuyum ordada bilgisayar dersi gördük.ama oda olamz çünkü örgün öğretim mezunlarınınkini kabul ediyolar ben aöf liyim.vesselam ALLAH tan bilgisayar sertifikam var yoksa ortada kalmıştım.muhtemelen okulların vermiş olduğu bilgisayar dersi gördüğüne dair belgeler boşa gidenler olacak.benim tahminim bu.ya da daha kötüsü yine klavuzda belirtmedikleri engel türünün çalışmaya engel görülerek kişilerin madur edilmesi aklıma gelenler bunlar.durduk yere fitne üretiyorum ama bu benim hüsn-ü kuruntum.çok eksikler var daha bu sınavda ve tercih klavuzunda.aceleye gelerek üstün körü yapılmış bir iş.şimdide işin içinden çıkılamıyor.yok o belge yok bu belge olan çalışan memurlara oluyor bide işe girmek için can atan bizlere oluyor.umarım hiç kimse madur olmaz bazen kendimden bile şüphe duyuyorum bi yanlışlık çıkmasın diye.endişeli bir bekleyiş içerisindeyim.

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

akon, bu bilgiyi paylaşmakla iyimi ettim kötümü ettim bilemiyorum. senin yazdığın beni de şüpheye düşürdü mübarek... benimde sertifikam yok. ama lisede bilgisayar dersi görmüştüm. gittim okula müdür dosyayı açtı baktı. tam 1 yıl boyunca haftada 4 saat pc dersi görmüştüm. bunu transkrip şeklinde imzalı mühürlü bana verdi sağlık müdürlüğüne teslim ettim.. 10 gün önce tkhkdan aradılar. diplomamda aslı gibidir mühürü yok, diplomanın onaylı örneğini gönder dediler. peki öbür evraklarda bir sorun var mı diye sordum. hayır sadece diplomanın aslı gibidirini gönder komisyona göndereceğiz dedi. hamdolsunki transkripte bir sorun yokmuş... birde bana rahat ol, endişelenecek bir durum yok, belge gelisin imzaya göndereceğiz dediler...

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öyle dedilerse sorun yok ozaman kardeş bu benim endişeli düşüncem.ottan şeylerden yakmasınlarda başka bişey istemem.sana öyle dediyse memur sorun yoktur ozaman

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

20 - 25 ekim arası inşallah bayramdan önce olur olmassa kasım ortası dediler
    sağlık raporları falan düzeltiliomuşşşşşşşşşşşşş
    ölme eşeğim ölme

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nası olcak 25 inde zaten bayram

Üye
    taho Avatarı

Gerçek Adı
    Tahir POLAT
    Son Giriş
    12.10-2015
    Saat
    10:47
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Toplu imza bekleniyormuş halen. sanırım daha kontrolü tamamlanmayan evraklar.

Üye
    Oguzhan1453 Avatarı

Son Giriş
    16.11-2012
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

büyük ihtimalle haftaya çarşamba sisteme tüm isimler düşecek arkadaşlar... hepinize hayırlı olsun...

Üye
    Oguzhan1453 Avatarı

Son Giriş
    16.11-2012
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AÇIKLAMA

"Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmelik" hükümleri çerçevesinde ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan merkezi yerleştirme sonuçlarına göre Kurumumuzun taşra teşkilatı kadrolarına yerleştirmesi yapılanlardan 15 Ağustos - 06 Eylül tarihleri arasında atamaya esas evraklar İl Sağlık Müdürlüklerine teslim edilmişti;

Ancak 10 Eylül 2012 tarihi itibariyle gelen evrakların incelenmesi neticesinde evraklarını teslim etmeyen sayılarının yüksek olduğu tespit edilmiştir. Evraklarını teslim etmeyen adayların genelde görme ve işitme özürlü adaylar olması dolayısıyla, Kurumumuz olarak bu adayların elektronik yoldan (ÖSYM sınav sonuç açıklama ekranı) yerleştirme sonuçlarına ulaşamaması ihtimali de göz önünde bulundurularak, engelli adaylarımızın mağduriyet yaşamaması için adaylara tek tek aranarak ulaşılmış ve yerleşen adayların evrak teslim süresi 28/09/2012 tarihine kadar uzatılmıştır.

Bu çerçevede Kurumumuza yerleşip evraklarını teslim eden 1594 engelli adayın atamaya esas evrakları anılan Yönetmelik çerçevesinde oluşturulan Komisyon tarafından tek tek incelenmesi ve eksik evrakların tamamlatılması süreci devam etmekte olup evrakları tamamlayan adayların atamaları Ekim ayının 2. haftası itibari ile tamamlanacaktır.

Bilgilerinize arz ederiz.
    Sağlık Bakanlığı
    Basın Müşavirliği

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Gözünüz aydın olsun Arkadaşlar hadi bakalım hayırlısı olur inşallah ...

Üye
    taho Avatarı

Gerçek Adı
    Tahir POLAT
    Son Giriş
    12.10-2015
    Saat
    10:47
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çarşamba gününden önce açıklanmazsa tam hapı yuttuk ben 18 saatlik yol gidecem. ayrıca ayın 12 si cumaya denk geliyor benim perşembe günü orda olup girişimi yaptırmam gerekki ayın 15'inde hiç olmazsa bir maaş alayım ayrıca gitsemde bayram arefesi geri gelecek araç bulamayacam tam bir saçmalık madem öyle bitenleri hemen onaylasaydınız.

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar, evraklar tamam olsa bile komisyon eleyebilir mi?

Sayfa 22 / 25 İlkİlk ... 121819202122232425 SonSon