Sayfa 21 / 25 İlkİlk ... 11171819202122232425 SonSon
Toplam 371 mesajın 301-315 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gezgin35 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2013
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyice kabak tadı vermeye başladı bu durum.. Geçen hafta aradığımda haftaya yada bir sonraki hafta isminiz sisteme düşer demişti telefondaki arkadaş, şimdi telefonla aradığında açmıyorlar, açanlara da en az 15 gün sürer diyorlarmış, onlar için de zor bi durum olsa gerek günde kim bilir kaç kişi arıyo, ama bi yerde takılıyo bu işler ama nerde hangi kişide hangi birimde kim tarafından oyalanıyor? geçen hafta teknikerlerin evrak işi bitti imzaya gönderildi denilmişti kim imzalıyo bunları ya da imzalamıyor/imzalayamıyor ? kaç tane tekniker var ki 44 tane miydi ? 44 evrağa 10 günde imza atılamaz mı ya ? çıkıp desinler beyler bayanlar sizi ocakta atayacağız aramayın bidaha eyvallah bu saçma bekleyiş olmaz bu kadar rahatsız olmazdık...

Üye
    inebolulu Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

09akon;
    Babacan En az 15 gün daha bekleyecez aynen... ! ekim ortasına doğru il sağlık mudurluklerıne evraklar gonderilecek. sonrasında ne zmn başlayacağımıza da karar verecekler... ve neresi olacaına

Üye
    taho Avatarı

Gerçek Adı
    Tahir POLAT
    Son Giriş
    12.10-2015
    Saat
    10:47
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teknikerlikle felan alakalı değil ki adamlar toplu imzaya çıkaracaklar. ondan herkesinkinin bitmesi bekleniyor.

Üye
    akdeniz_erkegi Avatarı

Son Giriş
    24.11-2014
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

En geç 20 güne kadar sonuçlanacak herşey.

Üye
    inebolulu Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

taho;
    o konuyu unuttum Bakın sadece Bana söyleneni söylüyorum ek ilave yapmıyorum kafamdan.
    Engelli olarak atananlar hepsini aynı zamanda başlatacağız. ÇYKS ye aynı anda düşeceksiniz. denildi

Üye
    Gezgin35 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inebolulu;

Aynı konu için benim 2 hafta konuştuğum memur da teknisyen-teknikerlerin ataması daha önce olacak çünkü onları evrak incelenmesi önce tamamlandı demişti, ve ayrıca kamu sağlıgında tebligatını alanlar var evrak incelenmesi tamamlanmayan da var tek sorun bizim kurumda... bunlarda bilmiyor ne yapılacagını hem saçmalık degilmi evragı biten bir kişinin ben yada bir başkası her kimse onu 1 ay bekletmenin mantıgı nedir ki ? işi biteni başlat ki ilgileneceğin kişi ve evrak sayısı da azalsın... AYRICA ANLAMADIGIM BİR BAŞKA OLAY DA BU İL SAGLIK MÜDÜRLÜKLERİ NE İŞE YARADI BU SÜREÇTE ? Bİ DÜNYA İNSANIN EVRAĞI YANLIŞ VEYA EKSİK... GERÇEKTEN NE YAPTILAR 20 DEN FAZLA GÜN VERİLMİŞ EVRAK TESLİMİ İÇİN...
    Son olarak üzülerek belirtiyorum ki birçok memur adayı arkadaşımız da baştan savma iş yapmış kimisi mal beyanını vermemiş kimisi sağlık raporunun aslı gibi onaylatmamış yani bu olay hergün karşılaştığımız bişey degil memur olacaksınız biraz daha özen gösterir insan diye düşünüyorum... zaten kurum 3-4 tane belge istemiş onuda eksiksiz-yanlışsız teslim edemiyor muyuz... Neyse doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış susalım en iyisi...

Üye
    musa29 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2017
    Saat
    19:14
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gezgin 35 Arkadaşım. İstanbul KTHK birliğine ataman yapıldı. İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Senin Hangi hastaneye vereceğine Valilik Makamından onay alacak. Ankarada ki işlemler bittikten sonra İstanbul İl Sağlık Müdürlüğüne ÇKYS sistemi üzerinden gönderecek gönderdikten sonra istanbuldan nereye hangi hastaneye gitmek istiyorsan Sağlık Müdürlüğü ile görüş

Üye
    Oguzhan1453 Avatarı

Son Giriş
    16.11-2012
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

neyse hayırlısı arkadaşlar kurban bayramından önce işe başlama zor gibi duruyor.

Üye
    inebolulu Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Gezgin35;

Valla güzel kardeşim herkese farklı birşey söylüyorlar orada sana katılıyorum bana böle dediler sana öle diyorlar anlamak mümkün değil... İl Sağlık Müdürlükleri Evrakları Topladılar ve Evrakları Geri Alıp atama yapacaklar başka yapacakları birşey yok. TKHK ise evrakları komisyon kurulu ile birlikte inceleyip daha sonra ise işlemleri tamamladıktan sonra İl sağlık müdürlüklerine geri gönderecekler.. Şu konu da da katılmamak sana mümkün değil , diyorlar ki adamlar eksik evrak gönderilmiş gönderen arkadaşlara söylüyorum bu kadar özensiz iş yaparlarsa Eminim bn şundan Asaletleri Tastik olamaz.!!! aynı zaman da herkes kendince doğru söylüyor olabilir ama mecbur bekliyoruz bu konuda ne ben ne sen nede bir başkası herangi birşey kesinlikle yapamaz elimizden beklemekten başka hiçbirşey gelmiyor!!1

Üye
    i_win_too Avatarı

Gerçek Adı
    elçin koç
    Son Giriş
    29.09-2012
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gezgin;
    eksik evrak için bana dönüş sağlandı ancak hastane raporunun aslı gibidir olanında mühür eksikliği var dediler. hastanede işlem yaparken herhangi bir eksiklik olmadığı söylendi banada. Şimdi sorarım sana; sana hastaneden tam bir evrak verildiği iletiliyor ancak onlar mühür eksikliği var diyor. Emin ol buradaki herkes evraklarına senin kadar ehemmiyet vermiştir, herkes aylardır bunu beklıyor bu hayatımızı değiştirecek önemli bir konu. Akşama kadar ne zaman ne zaman diye yorum yazacağınıza daha yararlı işlerle uğraşın. Kimin asaleti onaylanır onaylanmaz yorumunu yapmak sana düşmez herkes işine baksın efendi gibi bekleyin. !

Üye
    akdeniz_erkegi Avatarı

Son Giriş
    24.11-2014
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bendede raporun aslı sorunu çıktı.2 günde hallettim .bu kadar kafaya takılacak konular değil bunlar.

Üye
    inebolulu Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

i_win_too;

Çok Hoş Ama Boş Konuşuyorsun...Bizde O Kadar Mühür Yaptırdık ekstara da kontrol ettik hemen lak die gidip teslim etmedik... Bana Düşer Veya Düşmez Yorum Yapmak Burasıda Seni Hiç Germez. Efendilik konusunda ise Sana Hiç Söz Düşmez

Üye
    Gezgin35 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

i_win_too;

sağlık raporunda sorun çıkabilir, hastane sana ben dogru verdim diyebilir bunun gibi istisnalar olabilir ama sen bilemezsin buradaki herkesin evraklarına benim kadar ehemmiyet verdiğini, BEN SAĞLIK RAPORUNUN ASLINI VERDİM ARKADAŞIM (bak bilseydin bu yorumu yapmazdın çün bana 4 tane verdiler aslından raporu aldığımda birini versem ölmeyecektim ve verdim de..) ve ayrıca orada çalışan memur diyorki 1500 evragın 1200ün evrakları ya eksik ya hatalı bu ne demek biliyor musun herkes ehemmiyet göstermemiş demek, Mal beyanını hiç göndermeyen insan var ösymden kazandı çıktı kagıdını vermeyen var ve bunları vermemesine rağmen uyarmayan il saglık müdürlükleri var ki zaten 5 parça evrak istenmişken 2 parça kagıtı unutmak vermemek eksik yada yanlıs vermek nedir ben anlamıyorum... Efendi olmayı da bi zahmet öğretme bize...

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anlaşılan sinirler baya gerilmiş haliyle bu bekleyiş insanda dayanma gücü bırakmıyor.hadi belli bir tarih olsa o tarihi umutla beklersin.her arayana farklı bir tarih veriliyor.banada il sağlık müdürlüğü ekim başı gibi arayın demişti bakalım ekim 1 de arayacağım tekrar bu sefer ne diyecek

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Daha evraklar bellı olmamış bende her gun ıkıncı tercıhlerı takip edıyorum