Sayfa 13 / 25 İlkİlk ... 39101112131415161723 ... SonSon
Toplam 371 mesajın 181-195 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    inebolulu Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merak ettiğim ayrı bi konu daha var.
    Duyduğuma Göre komisyon eleme yapacakmış... örnek verdiler görme engelli birinin çalıştırılacağı bir alan yoksa elenecek falan dediler bu konu hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi ?

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doğrusu o konu kılavuz yayınlandığı ilk andan beri aklımda.tercih klavuzunda nitelikler bölümünde aradım acaba engel grubu veya engel türü hakkında bişey varmı diye ama yoktu.böyle bişey olursa atananlara çok büyük haksızlık ve hayal kırıklığı olur.

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu gün ayın 10 u şu an teslim ettiğimiz belgelerin ankarada olması gerek.inşallah sorun çıkmaz.hayırlısıyla herkes işine başlayacağı yeri öğrenir.

Üye
    umut_25ank Avatarı

Son Giriş
    21.10-2012
    Saat
    14:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben aramadım henüz ama başka bir siteden bir arkadaş sabah kamu hastaneleri kurumunu aramış arkadaşa iş başı tarihiniz bir bir buçuk ayı bulur denmiş. bu sınavın bütün evreleri neden bukadar uzun sürüyor anlamış değilim

Üye
    mehmet001 Avatarı

Son Giriş
    31.03-2015
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umut_25ank;

İnanma sallıyorlar 20-25.09'da belli olur.

Komisyonda özürgurubuna göre eleme yapamaz arkadaşlar ( Sahte evrak kontrolü yapılacak ) komisyon eleyici değil

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umut_25ank

inşallah okadar sürmez ay sonu bitse ekimde başlasak iyi olur.daha barınmak için yer bulcaz hiç değilse atandığımız hastane belli olaydı.

atandığı ili arayan varmı

Üye
    akdeniz_erkegi Avatarı

Son Giriş
    24.11-2014
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar telefonla yaşadığım il sağlık müdürlüğünü aradığımda edindiğim bilgi bu ay sonuna kadar atamalar olur deniliyor kısaca 1 ekim civarları gideceğimiz il/ilçe belli olur

Üye
    Gezgin35 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2013
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eylül sonunda atandığımız yer belli olursa tebligatın gelmesini bekleyip diğer işlemler derken ekim 15i bulabilir iş başı yapmamız... aslında ara ara tkhk Ankara'yı arayıp bilgi almak lazım...

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yarın bende atandığım yeri bi arayayım bari akdeniz erkeği dediğin gibi olur inşallah.1 ekim iş başı olsa iyi olur.beklemek çok sıkıcı oluyo.iş sona yaklaştıkça insan sabredemiyor artık.inşallah bi aksilik çıkmaz

Üye
    umut_25ank Avatarı

Son Giriş
    21.10-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar az önce Ankara İl Sağlık Müdürlüğünü aradım bilgi almak için. ekimin ilk haftası arayın dediler okadar sürermi dedim evraklar yeni gitti sürer dedi. genede değişik bilgi alan olursa paylaşalım lütfen.

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umut_25ank;

ben atandığım il sağlık müdürlüğünü aradım evrakları teslim ettiğiniz ilden bilgi alabilirsiniz dedi.kısacası başından savdı korkuyorum ben yaw.bi yazı okudum 2011 den itibaren elektronik tebligat başlamış
    artık e posta yoluyla tebligat gönderiliyomuş.tebligat bilmemne korkutuyo beni.arkadaşlar hiç bişey duymasanız bile yazın buraya birbirimizden haberdar olalım

Üye
    umut_25ank Avatarı

Son Giriş
    21.10-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar değişik sitelerden arkadaşların paylaştıklar ;
    il sağlık müd.nde çalışan arkadaşım dün gece beni Ankara'dan aradı. Bugün evraklarınızı teslim ettim dedi. Nasip olursa en fazla 2 hafta içinde atamanız gerçekleşecekmiş dedi. Bu 3 e bölünme dolayısıyla burası da hareketli, yoksa daha da kısa sürerdi dedi.

Alın size sağlam bilgi...

bir diğer arkadaşın yazdığı ;

biraz önce atandığım ilin sağlık müdürlüğünü aradım ve personelde bir şef ile görüştüm.

evraklarınız bakanlığa gitti. isimleriniz ÇKYS ye düştükten sonra atamanız il emrine verilecek. ondan sonra yeriniz belli olacak.

ben de ;

ÇKYS ye ismimiz ne zaman düşer 16-17 eylül gibi düşer. dedi.

ozaman bu ay başlarız dedim.

görevli muhtemelen başlarsınız.

dedi...
    not: bu iki ayrı kişinin yazdığı bilgidir bana ait değildir ama oldukça ümit verici bilgiler .

Üye
    akdeniz_erkegi Avatarı

Son Giriş
    24.11-2014
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÇKYS ne ya ?

Üye
    umut_25ank Avatarı

Son Giriş
    21.10-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: akdeniz_erkegi Mesajı Gör
    ÇKYS ne ya ?
    çekirdek kaynak yönetim sistemiy miş. yani veri tabanı gibi bişi sanırım ismimiz orda çıktığı zaman memuriyet garantilemiş oluyoruz

1. İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi (İKYS)
    Sağlık Bakanlığı bünyesindeki personel bilgi ve hareketlerinin izlenmesi ile bordro ve tahakkuk işlemlerini içermektedir (Atama Bilgi Sistemi, Sicil Bilgi Sistemi, Kadro Bilgi Sistemi, Terfi Bilgi Sistemi, Maaş ve Tahakkuk Bilgi Sistemi, Aile Hekimliği Ücretlendirme, İhtisas (diploma tescil) Doktor Bilgi Bankası(DBB), Hizmet İçi Eğitim, Disiplin Bilgi Sistemi, Hukuk Mevzuat Bilgi Sistemi, İKYS Uygulama yönetimi, Personel Şubeleri, Sözleşmeli Personel işlemleri, 112 Acil Sağlık Hizmetleri Raporları, UMKE Personeli Takibi, SEFOP uygulaması, Arşiv menüsü, Mal Bildirim Menüsü).Uygulama Yönetim Modülü ile birlikte 17 alt modülden ve çok sayıda alt menülerden oluşmaktadır.

Sağlık Bakanlığında görev yapan tüm personelin hareketleri İKYS üzerinden yapılmaktadır. Başta Personel Genel Müdürlüğü ve merkez teşkilatı olmak üzere 81 İl Sağlık Müdürlüğümüz ve Hastanelerimiz ve Toplum Sağlığı Merkezleri İKYS kullanıcıları tarafından sisteme işlenmektedir.

Sağlık Bakanlığı, Standart Kadro Yönetmeliği dikkate alınarak ÇKYS de kurumlarımızın Standart kadroları otomatik olarak oluşturulmaktadır. Personel planlama ve talep formu, İptal ihdas formu, gibi formlar Merkez teşkilatı ve İl sağlık Müdürlüklerine büyük ışık tutmakta, planlamalara yardımcı olmaktadır. Devlet Hizmet Yükümlülüğü (DHY) takip işlemleri de İKYS üzerinden yapılmaktadır.

Türkiye’de görev yapan tüm Doktor, Uzman Doktor, Diş Doktorlarının diploma tescil işlemleri de İKYS üzerinden yapılarak Doktor Bilgi Bankası (DBB) oluşturulmaktadır.

ÇKYS deki veriler günlük özet tablolar oluşturarak Karar Destek Sistemi (KDS-İş Zekası) tarafına aktarılarak il bazında ve Türkiye Geneli bazında çok sayıda rapor geliştirilmiştir. Bu raporlar ihtiyaca göre grafiklerle de desteklenerek Bakanlığımız Merkez Teşkilatı ve Taşra Teşkilatı kullanıcılarını her seviyede yetkilendirilerek sorgulamaya açılmıştır.

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    umut_25ank;

inşallah kardeş dediğin gibi olur bilgilerin gerçekten çok önemli çok sağol içimi ferahlattın

Sayfa 13 / 25 İlkİlk ... 39101112131415161723 ... SonSon