Sayfa 10 / 25 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon
Toplam 371 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gezgin35 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2013
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    istanbula yerleşen yok mu aramızda heyyy koca şehire bir ben mi atandım yahu..

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    03:09
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

benim ilk tercihim istanbuldu. son anda istanbulu 4. sıraya Vanı 1. sıraya yazdım. ve 1. tercihime yerleştim.

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

forumcu;

bize tutanak tutup vermediler bi sorun çıkmasa bari.belgeleri teslim ettim sadece telefon numaraları verdiler atandığım ilin il sağlık müdürlüğünün nosunu yazdı verdi ayın 10 undan sonra arayıp bilgi alabilirsin dedi

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ben evraklarımı verdiğimde iki sayfa tutanak yazdılar. biri onlarda kaldı, birini de bana verdiler. başkada bir işlem yapmadılar. ayrıca bana 20 eylülden sonra atamalar yapılacak. 20 eylülden sonra buradan bilgi alabilirsin dediler...

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana tutanak vermediler.aradım dün evrakları teslim ettiğim memuru anlattım evrakları tutanakla teslim alıyomuşsunuz galiba dedim yok dedi biz öyle bişey yapmıyoruz dedi.sen kamu hastaneleri kurumuna atandın dimi il sağlık müdürlüğüne verdin belgeleri.hangi ildesin hangi ili kazandın kazandın.ayrıca 20 eylüle kadar uzayacağını sanmam eylülde boş kadrolara bidaha atama yapcaz dediler tabi dedikleri doğruysa

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim ben tkhk veri hz. ve knt. işl. kazandım. ilk tercihim olan vana yerleştim. vandaki sağlık müdürlüğüne evraklarımı teslim ettim. onlar evraklarımı teslim ettiğime dair iki tutanak yazdılar. tutanaklarda verdiğim evrakların listesi var. yani evraklarımı eksiksiz teslim ettiğime dair tutanak. tutanaklara teslim eden olarak ben. teslim alan olarakta oradaki yetkili imza attık. tutanaklardan biri onlarda diğeri bende kaldı... zaten tkhknın istenen belgelerle ilgili duyurusundada bir tutanakla evraklar teslim alınacak diye yazıyor. atamalar 20 eylülden sonra yapılacak bilgisinide verdiler ve çıktım müdürlükten... ayrıca evraklar dikkat ederseniz 10 eylüle kadar tkhkya ulaştırılacak. yani 10 eylülden önce atamalar olmaz değilmi... dolayısıyla nerden baksan 10 gün kadar evrakları inceleyecekler. o zaman 20 eylülü bulur atamalar bence...

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana vermediler bi tutanak falan aradım tlfonla tutanak veriyomusunuz diye vermiyoruz dediler en iyisi gidip valilik genelgesinde yazan o kısmı oradaki memura göstermeliyim.benimde o genelgeden anladığım

Bu çerçevede teslim alınan belgelerin liste ve tutanak ile birlikte 10/09/2012 tarihi Pazartesi günü saat 18:00’e kadar Müdürlüğünüz bünyesinden bir personel ile Kurumumuza bizzat elden teslim edilmesi gerekmektedir.

il müdürlüğündeki personel bizden aldığı evrakları listeleyip tutanakla birlikte türkiye kamu hastaneleri kurumuna bizzat elden teslim edecek. eylülün 10 una kadar.
    kardeş kusura bakma hepimizde bu işi merakla bekliyoruz heyecanımı korkumu mazur gör.sana tutanak vermeleri aklımı karıştırdı her yerde herkese bu uygulama varsa bizzat il müdürlüğüne tekrar gideceğim.o yüzden sorup duruyorum kusuruma bakma.

Üye
    aLeejan Avatarı

Gerçek Adı
    ALİCAN ÖZTÜRK
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    13:52
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    5

bende tutanak imzaladım ama tek nüshaydı ve kurumda kaldı

Üye
    Gezgin35 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim anladığım kadarıyla bazı ildeki müdürlükler uğraşmamak adına tutanak işine girmemişler, bunlardan biri de istanbul il sağlık müdürlüğü, ben evrakları verdim ama ne şef gördüm ne başka bir yetkili iki tane bayan memur arkadaş evrakları baktı bazılarının fotokopisini alıp tamam bu kadar dediler, dedim onaylatılıyordu şefe diplomanın aslı gibidir felan olduğunu mesela ? yok dedi tamam ben gördüm ee bana evrak vermeyecek misiniz teslim ettiğime dair ? yok dediler evrak vermiyoruz, dedim bari bir imza atayım ? yok imza da attırmıyoruz ben de peki dedim ayrıldım ama o zaman da hiç içime sinmemişti şimdi de bazı arkadaşların tutanak aldıklarını duyunca iyice canımı sıkıyor bu durum...

Üye
    umut_25ank Avatarı

Son Giriş
    21.10-2012
    Saat
    14:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar az önce tekrar Ankara il sağlık müdürlüğünü aradım (bu arada bende Ankarada oturuyorum). görüştüğüm yetkiliye diğer illerdeki il sağlık müdürlüklerinde tutanak karşılığı evrak alınıyormuş ama benden herhangi bi imza yada tutanak alınıp verilmedi dedim. oda bana tutanak karşılığı biz bakanlığa teslim edeceğiz dedi ismimi sordu adımı kontrol edip telefon numaramı kazandığım ili tekrar teyit etti herhangi bir sorun olursa zaten ararız biz sizi dedi.
    atamalar hakkında bir gelişme varmı diye sorduğumda da ayın altısına kadar evrak kabul devam ediyor zaten, ayın onundan sonra bakanlığa teslim edeceğiz evrakları muhtemelen ekim ayını bulur iş başı yapmanız dedi.

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umut_25ank;

forumcu adında arkadaş van il sağlık müdürlüğünden aldığını yazmış ona istinaden bende gidip sordum müdürlüğe.
    ewet kardeşim bende aydınlıyım az evvel evrakları teslim ettiğim sağlık müdürlüğüne gittim rica minnet ettim bu konuda evrak alındı belgesi tutanak gibi bişey istedim.adam ters ters konuştu bize güvenmiyorsanız biz size evrakları toplayalm geri verelim dedi. bende yok yanlış anladınız bazı ilde vermişler tutanak o yüzden istedim dedim.adam valilik genelgesinde bu konuda bi açıklama yok orda bahsettiği tutanak atandığınız kurum ile il sağlık müdürlüğü arasında dedi.verilen tutanağın hiçbir hükmü yoktur dedi.bence söyleyin o alan arkadaşa yırtıp atsınlar o belgeleri geçerliliği yok dedi öfkelendi adam

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ya kardeşler telaş etmeyin. bu kadar telaş edeceğinizi bilseydim tutanak konusunu burada söylemezdim. demekki her ilin uygulaması farklıdır.

Üye
    sungur.member Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    21.02-2016
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kamu Hastaneleri kurumu ankara makina resim konst. teknikeri 2 kişilik olan kadroya atandım diğer arkadaşla irtibata geçmek istiyorum buralarda acaba ))

Üye
    Gezgin35 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umut_25ank;

Sizin il sağlık müdürlüklerine özeniyorum doğrusu, bu istanbulun il sağlık müdürlüğü ile aynen senin yazdığın gibi arayıp sordum telefondaki hanfendinin bir dövmediği kaldı konuşmanın sonunda dedim isim yada tc kimlik no versem kontrol edebilir misiniz hani evraklarımda herhangi bir sıkıntı eksiklik var mı diye kontrol etmek açısından ? Bayanın verdiği cevap "yok öyle bişey öyle kontrol mü olurmuş bir sorun olursa biz sizi ararız zaten .... " Soru bile sordurmuyorlar arkadaş nasıl bişeydir bu ya kazanmak yerleşmek yetmiyor işe başlamak bile ne kadar stesli yahu...

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: forumcu Mesajı Gör
    ya kardeşler telaş etmeyin. bu kadar telaş edeceğinizi bilseydim tutanak konusunu burada söylemezdim. demekki her ilin uygulaması farklıdır.
    olurmu kardeşim biz bu sınavı atamayı kaç yıldır bekliyoruz bitek memurun insafına kaldık.Allah korusun bi hata kaza olsa belgemi kaybetse aday belgesini getirmedi dese ben ne diyeceğim neyi gösterip neyle kanıtlayacağım.evrakı verdiğim memurun adını bile bilmiyorum.gittim belki insafa gelir bi tutanak verir elime dedim.tam tersi şefini çağırdı kovmaktan beter etti beni.bence bi çekindikleri var onlarda bi karışıklık yapıp köhnet altına girmek istemiyo ben rica ediyorum insan gibi onlar belgelerini geri verelim diyor.sanki belgeyi vereceğim başka yer varmış gibi.yok efendim bize güvenmiyormusunuz.efendim mesele güven meselesi değilki.yok o tutanak gereksizmiş bilmem ne.madem gereksiz bişey verde içim rahatlasın niye kötü bişey istemişim gibi evraklarımı alıp gitmemi söylüyor.hangi cürretle bunu yapıyor.tersleşmek istemedm tam memur olucakken adliyelik olucaktım ondan korktum yoksa haddini bildirirdim.

Sayfa 10 / 25 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon