Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 58 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    trtekin Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    türkiye cumhuriyeti
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    resmi atamalar acıklansın haksızlık olması durumunda mahk. soluğu alacam inş

Üye
    trtekin Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    türkiye cumhuriyeti
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bir daha inanın ömss kelimesini almayacam ağzıma intiharı düşünür oldum. bu kadarda haklar yenmezki ya. diyeceğim o ki.......
    Umursama dünya gelse üstüne, içinde büyüyen bir ahın olsun,elbet bir gün devran döner tersine, tahammül en büyük silahın olsun. Boşver hayallerin gerçek olmasın, yeşersin yeter ki umut solmasın, derde talip ol ki dertli kalmasın, garibin gözyaşı günahın olsun. Olsun be aldırma Yaradan yardır, sanma ki zalimin ettiği k...ardır, mazlumun ahı indirir şahı, her şeyin bir vakti vardır...!!"

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

trtekin,
    paylaştığın yazı çok güzelmiş
    sen de düşünme intihar falan
    bak ben de kaç yıldır evdeyim üzüldüm o kadar okudum yıllarımı verdim ama işim yok sıkılıyorum evde olmaktan
    ama intiharı düşüncek kadar da değil... evet sıkıntılarım az değil çok ama napalım yapabileceğimiz birşey yok olmadı
    bir sonrakine kısmetse olur olmadı başka işler ararız yani iş mi yok kardeşim? ömss iş için tek umut olmamalı, hem emek verip sınava giriyorsun sonra da ya tutarsa dye tercih yapıyorsun yani maddi manevi senden götürüyor ama sonuçta yarın yine güneş doğacak ve biz hayat hakkında başka hayaller kuracağz
    fazla üzmemeye çalış kendini... (diyene bak ben farklıyım sanki ama en azından kendimizce teselli buluyoruz)

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar kura sonuclarını burda foruma akdarabilirmisiniz ben tercih yapmamışım sanırım ben yaptım sanıyodum tercıh bilgilerimde bişey gözükmüyor ve şifremle kura sonuçlarına giremiyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Herkeze Hayırlı ugurlu olsun kazananlara çok mutlu oldum hepiniz için Allah bütün engelli arkadasımza nasip eylesin diğleğyle .....................

Üye
    ferdi5519 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan yıldırım
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ -Çorlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

trtekin;

SÖZÜN BİTİĞİ YERE NOKTAYI SEN koymusun bu güzel cümlelerinle(önceden herhafta ömss derdim artık içimden gelemez yazınıda okuyunca tam bir örnek teşvik ettin intarı bı kenara bırakalım canını sıkma(

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gul2011;

bu başka bir engelli sitesinde verilen sayılardı...

gul2011;

Gül Benim Biz sekiz yıllık yuvamızı dağıldı......

hemde Bu süreçte ....Hayat devam ediyor....

Arkadaşlar net atama listesini göresek ...Yüksek puanlılar atandıysa sorun yok ...Önümüz boşalır .....90 puan 80 puan yerine 60 atandıysa sıkıntı....tekkişilik kadro çoktu....

ha birileride bilgilendirilip de diynet onaylı belge sahibi edildiyse oda başka.......adil bir atamada ek yerleştirmeyle lise düzeyi ilk 4 bin yerleşir 500 tane kadar atanan gitmez yanlış tercih ve benzeri durumlar içinde....

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    120

mahkemede sonuç alırsdan bende başvuracam

eee ben forumda boşuna söylemedim torpilliler yerleşecek diye yani 91 puan alan yerleşmedi 60 puan yerleşdi neden torpil.ama üzülmeyelim alnının teriyle torpil yapmayanlar yerleşdirilenler varsa tebrik ediyorum .yerleşemeyenler üzülmeyelim bende yerleşemedim ama inşallah 2.cisinde olur.

gul2011;

bende şunu ekleyim bir sınav yüzünden intiharf edilmez yerleşemedim diye ben kesinlikle intiharı düşünmüyorum 2.ci tercihe kaldı bu bir nasip işi

ben yerleşemedim diye üzülmedim üzülmeye değmez hayatımız zaten sınav inşallah 2.cisinde olur daha 2 yıl süremiz var

yaa kötü şeyleri aklınıza getirmeyin ömss yüzünden değmez

80 yerine 60 puan alıp yerleşen torpillidir 80likler 90lıkların hakları yenilmiş olur

bende bunu yazacakdım önce davrandı işte bu

delal abla torpili olan 60 puanlıklar yerleşti haa 60 puan alıpda yerleşemeyen arkadaşları rencide etmeyim onlar dürüstlüğünden yerleşememişlerdir

Üye
    _DELAL_ Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    18

ben atanamadım .atananlara başarılar diliyorum

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

la havle kim 60 la yerleşmiş neden uyduruyorsunuz böle şeyleri isterseniz puanınız 99 olsun orayı 100 puan alan seçerse yerleşemezsin 60 la yerleşende kendinden yüksek puanlı biri seçtide giremedimi bende atanamadım 79 puanla dmekki benden yüksekler seçti benim yerlerimi ne var bunda ama ayıp bu yaptığın tosun paşa 60 puanla yerleşen biri göster ve aynı yeri 60 ve üstü puanla seçip girememiş biri daha göster evrak göster yalan söleme boşuna...

Üye
    leomemo Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

atananları tebrik ediyorum hayırlı ugurlu olsun diyorum .

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Kalender şah,
    o verdiğin sayısal veriler daha önce de verilmişti, onlar toplam açılan kadro sayısı hepsi dolar mı dersen orası muamma...
    bu arada senden de çok şey götürmüş bu sınav üzüldüm senin adına...
    ama dediğin gibi hayat devam ediyor bir kapı kapanıp diğeri açılır hayırlısıyla...
    ama ben tosun paşa gibi çok aman boşver hayırlısı diyemiyorum bilmiyorum yanlış da algılamış olabilirim ama ben o kadar rahat değilim kafama koyduğum şey olmalı ki boşver nolcka 2. atama olur diyenlerin çoğu iş güç sahibi neyse amacım tartışma değil sadece bana yansıyanları belirttim
    hakkımızda ne hayırlıysa o olsun atananları tebrik ediyorum inşallah bir an önce iş başı yaparlar da 2. atamalar da hemen oluverir

Üye
    2kadir Avatarı

Gerçek Adı
    özcan kaya
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

atanan arkadaşları tebrik ediyorum ben 27 senedir engelliyim 27 senenin 3 yıl 10 ayını çalıştım geri kalan yıllarımı boş geçirdim üstelik ssk primimi kendim ödemeye çalışıyorum 12 yıl önce emekli olmam gerekirken maddi imkansızlıklardan dolayı ancak yılbaşında emekli olabilecem tabiki primlerimi zamanında ödeyebilirsem tüm bunlara ramen ölmyi düşünmedim sakın sizde düşünmyin YAŞAMAK GÜZEL

Üye
    Kilicbey Avatarı

Gerçek Adı
    Kılıç Bey
    Son Giriş
    10.08-2012
    Saat
    07:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yahu siz nasıl insansınız şu yazdıklarınıza bakın, adamlar size bir fırsat kapısı açmış ama iyi ama kötü kalkıp teşekkür edeceğinize yok kendi adamlarını aldılar yok torpil yok muamma yok bilmem ne .. tamam adaletin olmadığı bir ülkede yaşıyoruz doğru ama biraz da elinizi vicdanınıza koyun öyle yazın her aklınıza geleni yazıp iyi bir iş başardığınızımı sanıyorsunuz? Adamlar siyasetçi ister istemez bazı yerleri şişirecekler bu siyasetin temelinde var. Fakat yıllardır kurumlar kafasına göre kapalı kapılar ardında engelli personel alıyorlardı torpilin kralı dönüyordu burada. Adamlar bu ömss sistemini getirerek size (siz farkında değilsiniz!) iyi bir fırsat verdiler. Bende sınava girdim iyi bir puan aldım ama atanamadım e kalkıp adamlara küfürmü edim? Zaten belli dönemlere yayarak baya bir personel alacaklar. Burada bana düşen sıranın bana gelmesini beklemek.

Bence bu kadarda kötü düşünmeyin asılsız şeylerle milleti karalamayın ben şahsen şu yazdıklarınıza bakınca başbakan ben olsaydım sınavı yaptırmazdım çünkü bu kadar kötü düşüncelere sahip insanlar (İstisnalar hariç.) hiç birşeyi haketmez!

Biraz elinizi vicdanınıza koyun öyle yazın yoksa bu kafa ile ileride size açılacak olan kapılarında açılmasını engellemiş olursunuz.

Üye
    mgold Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    28.02-2016
    Saat
    15:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

50 60 puanla kim atanmış?

Listeler açıklanacakmı? Kim hangi kuruma kaç puanla atanmış.Böyle bir liste açıklanacaksa eğer işaretlediği kuruma yerleşemediği halde başka bir şahıs daha düşük puanla yerleşmişse hakkımızı ararız.Ben böyle bir liste bekliyorum.Yayınlanmassa eğer bu söylentiler söylenti olmaktan çıkar bende inanırım.

Üye
    eygayli Avatarı

Gerçek Adı
    OĞUZ CEYLAN
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    caqla1907;

ööööffff

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon