Sayfa 17 / 25 İlkİlk ... 7131415161718192021 ... SonSon
Toplam 369 mesajın 241-255 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatih76 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    26.04-2017
    Saat
    11:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tamam sağol sanada kolay gelsin iyi çalışmalar

Üye
    bghns Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgi dostu o kadar cok soru soruyorumki artık cevap bile varmiyorsunuz. bıktırdım sanırım

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bghns Mesajı Gör
    şimdi etrafımdakiler seni herhangi bir okula vermezler.okullara cıkma ihtimali zayıf diyorlar.cunku okullarda özürlü memur ihtiyacı olmayacağını düşünüyorlar.ben ısparta mem olarak çıktı.bekliyoruz artık. Bana yardım edebilecek birisi varmıdır. Milli eğitimde kimseyide tanımıyorum. Ordaki memur biz seni arayacağız dedi tabiri caise postaladı. Yani atama müdürüyle fln görüstürmedi bizi.yani siz diyorsunuzki yarın gidin şube müdürü ile görüsüşn istediğinz okulu rica edinmi diyorsunuz. Yanlıs anlamadıysam ben oraya gidince beni terslerlerse elim ayağıma karısır.iyice bunalıma girerim sonra. Bizim hangi okulda baslayacağımız belli olduktan sonra il içinde okul değiştirme falan olmazmı acaba?

Üye
    thief27 Avatarı

Son Giriş
    24.05-2015
    Saat
    02:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tatlıya bağlanmasına sevindim gereksiz bir tartışma oluyordu şimdi sorun çözüldüğüne göre ikiniz de ortaklaşa sorulara cevap verebilirsiniz çok mu çıkarcıyız neyiz

"sevgidostu

kardeş bugün istanbul milli eğitime evraklarımı verdim dediğin gibi kararnamenin çıkmasını bekliyorum o da memurun dediğine göre 31 ağustos a kadar evrakları alacaklarmış eylülün 2. haftasına kadar biter dediler. Ben sana çok teşekkür ederim bizleri baya aydınlattın kendi adıma söyleyeyim bana yazdığın cevapları hala saklıyorum ileride lazım olduğunda tekrar okurum diye bir kez daha teşekkür ederim ama yine bir sorum olacak ben yüksek lisans mezunuyum memuriyete atandığımda bu bir işime yarar mı? tezsiz yüksek lisans mezunu oldum sanırım sen de öylesindir."

şu mesajımı tekrar geçeyim araya 2 sayfa girmiş

Üye
    sevgidostu Avatarı

Gerçek Adı
    fatih sarı
    Son Giriş
    28.05-2013
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bghns Mesajı Gör
    sevgi dostu o kadar cok soru soruyorumki artık cevap bile varmiyorsunuz. bıktırdım sanırım
    Hocam genelde okullara verilir. Biz ilçede 2010 yılında atanan 2 tane memurduk. ikimizde okullara verildik. Hemen oranın şube müdürünü telefonla ararsan (atamadan sorumlu) sana yardımcı olur sanırım. ama santraldeki arkadaşa atamadan sorumlu şube müdürü demeyi unutma.konuşurken cok uzatma. hocam ben ÖMSS ile atandım ve .... yerde görev yapabilirmiyim.(246) 223 10 20 telefondan. Atandıktan sonra görevlendirme ile yer değiştirebilirsin. ama VHKİ ye gecene kadar kadron değişmez.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: thief27 Mesajı Gör
    tatlıya bağlanmasına sevindim gereksiz bir tartışma oluyordu şimdi sorun çözüldüğüne göre ikiniz de ortaklaşa sorulara cevap verebilirsiniz çok mu çıkarcıyız neyiz

"sevgidostu

kardeş bugün istanbul milli eğitime evraklarımı verdim dediğin gibi kararnamenin çıkmasını bekliyorum o da memurun dediğine göre 31 ağustos a kadar evrakları alacaklarmış eylülün 2. haftasına kadar biter dediler. Ben sana çok teşekkür ederim bizleri baya aydınlattın kendi adıma söyleyeyim bana yazdığın cevapları hala saklıyorum ileride lazım olduğunda tekrar okurum diye bir kez daha teşekkür ederim ama yine bir sorum olacak ben yüksek lisans mezunuyum memuriyete atandığımda bu bir işime yarar mı? tezsiz yüksek lisans mezunu oldum sanırım sen de öylesindir."

şu mesajımı tekrar geçeyim araya 2 sayfa girmiş
    Hocam adaylığınız kalktıktan sonra (1 yıl sonra) kurumunuza dilekçe ile başvurarak 1 kademe alabilirsin. Yüksek lisansın en iyi faydası öğretmenler sizi sadece bir memur olarak görmüyor. Daha geniş arkadaş çevren olur. Hemde şeflik sınavında, şube müdürlüğü, müdür yardımcılığı, müdürlük ve denetmenlik sınavlarına girersen sana ek puan veriyor.( Müdür, müdür yardımcılığı ve eğitim denetmenliği sınavına girmek için öğretmenliğe gecmen gerekir.)

Üye
    bghns Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgi dostu az önce aradım memi.santali bekledim kimse cevap vermedi.sonra atama bölüyle görüstüm.böle böle dedim.siz bayramdan sonra ararsanız size daha iyi yardımcı oluruz dediler. yine sonucsuz kaldık anlayacağız.

Üye
    sevgidostu Avatarı

Gerçek Adı
    fatih sarı
    Son Giriş
    28.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bayramdan sonra ilk mesaide ara. olmazsa dernek adına aratabilirim. kararnameler valiliğe gitmeden ayarlamalısınız.

Üye
    bghns Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gerci ta coruma gitmek için bile tercih yapmısken ısparta içi olduktan sonra sorun olmaz gerci en kötü ihtimalle 2 otobüsle gidilir karar veremedim doğrusu arasammı aramasammı.salı günü mesai baslayacak die biliyorum doğru değil mi. size gene bilgi veririm. cok ilgilendiniz bizimle teşekkür ederim

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgi dostu
    kaç kaç çalışıyor günde kaç saat mesai kanunda engelliye uygun ayarlanır yazıyor kim ayarlıyor

Üye
    sevgidostu Avatarı

Gerçek Adı
    fatih sarı
    Son Giriş
    28.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nacar;

Sabit kurallar var. Mesela görme engelliler kış aylarında (3 ay) mesaisi 4 te biter. siz kurumunuza dilekçe yazıyorsunuz. kurum bu dilekçeyi ilçelerde kaymakama,illerde valiya gönderiyor. onaylandıktan sonra bu hakkını kullanabiliyorsun. genelde onaylanır.

İstersen valilik üst yazılarını gönderebilirim.

Üye
    loks Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    03:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Sadece görme engelliler için mi var? Bu arada KPSS den öğretmen olarak atanmak için de yeterli puan aldım, memurlukla öğretmenlik arasında kaldım, öğretmenlikte nereye atanacağım belli değil, memur olunca evimin yanındaki okulda görev yapacağım için memurluğu seçtim, bir kaç sene görev yaptıktan sonra öğretmenliğe geçerim diye düşündüm, hayırlısı olur inşallah..

Üye
    mehmet001 Avatarı

Son Giriş
    31.03-2015
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevi dostu,merhaba,Tkhk yerlestirilsim, Adana il saglik mudurlugune istenen belgeleri teslim ettim1.Ankaraya belgeler gonderildi,komisyon Ankaradami kurulacak yada Ankaradyapilacak islemler nelerdir?2.Malatyaya yerlestirildim ,komisyon malatyadami kurulacak ve komisyonun gorevi nedir ?Konu hakkinda degerli yardimlari

Üye
    sevgidostu Avatarı

Gerçek Adı
    fatih sarı
    Son Giriş
    28.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

loks;
    Benim elimdeki kaymakamlık olurunda (tüm görme engelliler için) sadece görme engelliler var. Ama engelinizden dolayı sizde mesainizi geri alabilirsiniz. daha cok haklar var. mesela öğrencilere kar vs. tatil verildiği zaman engelli memurlarada idari izin verilmek zorunda.

mehmet001;
    MEB için söylersem komisyonu engelli arkadaşlar görmez. sizden alınan belgeler zaten komisyona gider. siz komisyanla işiniz olmaz. verdiğiniz evraklarda problem olursa o zaman komisyon reddetti diye size yazı gelir. yani komisyonun karşısına çıkıp boyunuza, postunuza bakmayacaklar. bu kişi o görevi yapar ve ya yapamaz diyede bakmayacaklar. sadece evrak kontrolü için. senin evraklar zaten simdi komisyonda inceleniyordur. daha hiç bir kurumda da komisyon toplandı gelin diye duynadım. sadece evrak teslimi için gidersiniz. birde kararname cıktıktan sonra.

Üye
    mehmet001 Avatarı

Son Giriş
    31.03-2015
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgi dostu,16 agustos- 6 eylul evraklar il saglik mudurlugune teslim edilecek , il saglik mud. Birkisi Ankaraya belgeleri elden en son 09 eylulde teslim edecegi yaziyor duyuruda verdiginiz bilgiler isiginda Komisyonun Ankarada kurulacagi kesinlesti ;1. atama merkezemi ilceyemi yapilacak direk yoksa yerlestigim yer malatya il mudurlugumu belirlryecek ?2. Kararneme sureci nedir ?Konu hakkinda degerli yardimlarin .

Üye
    sevgidostu Avatarı

Gerçek Adı
    fatih sarı
    Son Giriş
    28.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehmet001;

1. İlçe ve ya ile atamanız olabilir. Tam olarak bilmiyorum ama internet sayfasından anladığım kadarıyla sağlık müdürlüğünde tüm işlemler merkezi (ankaradan) sistemle yapılıyor. ama ne kadar merkezide olsa mutlaka atamanızın yapılacağı yeri il sağlık müdürlüğüne sorması gerekir. Yanı malatya il müdürlüğü belirleyip ona görede atamanız ankaradan yapılır. (tahminen ankara malatya il emrine atar ve malatya il müdürlüğü de sizi istediği yere kararname ile atarlar. göreve başlamanız eylülün 25 ini bulur ve ya gecebilir. Kararname için sadece bekleyeceksiniz. Size şuraya git çalışmaya başla derler. siz gittiğiniz gün göreve başlama yazısı yazılarak ilk maaşınızı almaya başlarsınız.

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sevği dostu
    meb için komisyon ankara mı yoksa tüm merkezlede mi kurulacak

Sayfa 17 / 25 İlkİlk ... 7131415161718192021 ... SonSon