Sayfa 1 / 9 12345 ... SonSon
Toplam 134 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Forumdaki Arkadaşlar Bunu üzerine Alınmasın:Bu formda yazıp çizen insanlar belirli bir bilgiye ve bir birikimine sahip ....Okadar Dikkatsiz tercih yapan kişi varki ..İnanamazsınız ... ÖMSS Atananların çoğu Atandığı şehre gitmeyecek......Bunuda çok emin olarak söylüyorum...

Nedenleri :1-Atandığı şehrin sosyo ekonemik yapısı ......Kültürel fark ....Özürlülere yaklaşım....Yaşam maliyeti....
    2-Şehrin corafi yapısı (yer şekilleri)ORTABETİK ÖZÜRLÜ BİRİNİN , tekerlekli sandalye ve Benzeri Durularla karadenizde yaşması ne demek......Birde Heleki ilçelerinde ......... veya sivas erzurum kars diyarbakır, Antalya,artvin,rize vb ilerde: soğuk İklimi -35 - 40 6 ay yerden kalkmayan kar .....sıcak iklimlerde+40 +45 lerde Full nemli Yada tamamen kuru havalarda yaşamak nedemek....
    3-Bu çile niçin memur mağşı içinmi Çoğumuz zaten 2022 den maaş alıyor Ailelerimizde bakım ücreti alıyor ...çoğumuz ayriyeten sosyal yadımda alıyor..odun kömür gıda vb ....Bu çileyi neden çekecek Maaş içinmi zaten fazlasını devlet veriyor...
    4- En önemlisi Ailemizden uzak yaşaya bilecekmiyiz Onları yardımı olmada bağımsız bir hayat süre bilecekmiyiz zor !!!....Onlar bizim gittğimiz yere gelecekmi o da zor... Onlarda haklı Herkesin bir kurulu düzeni var ......Diyelimki evli değil ailesiyle yaşıyor.....Babası Annesi devlet dairesinde çalışsa tayinini nasıl Aldıracak.....Esnaf olsa iş yeri ne olacak....Senden başka kardeşin olsa okulları vb durumları ne olacak .....vb onlaca durum Ben yazmayla bitiremem ... Bu durumu Genel özetleyen bir ata sözü var tuttuğun kurba ürküttüğün balığı değecek (Anlamı : Kar etmek için çıktığın yolda masrafları karı geçerse değmez)

Ben Kalender ŞAH olarak bugüne kadar Özürlülerin iyiliğine yönelik yazılar yazdım....Magazin değil Bilgiye yer verdim...Bazen gerçekler acıdıor...

Üye
    leonalori Avatarı

Son Giriş
    10.10-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Saçlama Behçet...

Üye
    huderix Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.10-2012
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Saçmalamışsın

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

leonalori;
    Neyi saçmalama..İnsanın canını sıkma. Varsa eğer bir cevabın ..yaz okadar yeteneğin varsa...ama gerekcesiyle. BEHÇET

huderix;
    Ben ne yorum yaptıysam arkasındayım , çamur at izi kalsınla değil ,Kısa cevapla değil açıklayıcı şekilde , karşı yorumunu yaz.. Ben savunduğum sebeleri yazdım..

Sizler öss sınavında kaç kişinin kazandığı illere..Tıp ve benzeri çok değerli bölümler dahil olmak şartıyla gitmediğini bilyormusunuz.

Bizler Özürlüyüz..Buda Gerçekler. Burda masala yer yok...

Üye
    gulay_06 Avatarı

Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

saçmaaaa

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Saçmaysa cevabını yaz nedenini açıkla papağan gibi tekra etme.... Ben savunduğum gerekçeleri yazdım sizde yazın ...Bu bir tez.....

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

doğru söylüyorsun birader bi miktar yüklü gazla yazıldı bazı yerler artık millette zaten iş olsun da neresi olursa olsun a bakıyorum

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Niye özürlülerin çoğu 2022 den maaş almıyormu ...Ailesi Bakım parası Almıyormu ...Çoğumuz Ailemizin ve Çevremizin yardımıyla İnsani yeme içme ve Lavabo ve Benzeri Onlarca ihtiyacı gidermiyormuyuz. Yardımsız ne yapacağız....

tılafsınlı;
    Çok tşk ler Arkadaşım..Ben kendi şahsıma Kaza eseri Kilisi yazdım haritadaki yerini bilmiyorum,Bir akşam üzeri gördümki sureye sınırı, ürktüm korktum savaşı bilmeyen bilmez.. Ben çok savaş belgeseli izledim Allah muhafaza. O yetmedi ikinci haber kilisde ev kiraları 1500 liraları buldu.

Karadenizde Asvalt yol yok Bırak biz özürlüleri sağlamlar nasıl zorluklarda yaşıyor....

Üye
    yasin258 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Denizli/Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

Ya düne kadar siz burda ağlamıyor muydunuz devlet baba bize iş ver diye.Ee al işte sana iş.Tamam da senin haklı olduğun yerler yok değil ama sen de ne yardan geçecen ne de serden?

Geçin bunları ya ben her zaman derim atan sonra kur düzenini hele al bakalım bir ilk aylığını sonra muhasebeni kendin yaparsın doğru mu?

Üye
    AYBAROGLU Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hoca baştan sona kadar saçmalamışsın bizim oralarda bir söz vardır argolu ama ben kibarcasını söyleyim kendine güvenen gider mantara herşeyi düşünerek bu maratona girmiştir yok eğer bunları düşünüğ gitmezse başkalarının hakkınıda yemiş olur...

Üye
    yasin258 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Denizli/Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

AYBAROGLU;

adam haklı gençler sen sınava girdiğinde ya başka bir yere atamam çıkarsa diye hesap yapmadın mı ya da atanırsam diye hehehehe haklısın bilader bu yola çıktıysan herşeyi göze almışsındır demektir

Üye
    kanber Avatarı

Gerçek Adı
    Kanber
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    13:35
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar doğusu batısı yok bu işin orada yaşayanlar insan değil mi.

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

bunları düşünen insanın sınavla veya kura ile ne işi olur ? evinde otursun maceraya gerek yok.

engelli olmak size göre hayat boyu birine bagımlı kalmak sanırım ama bazılarına göre yeni bir yaşam yeni bir hayattır.

devletten aldıgın 3 kuruşa tamah edeceksen oda bir ay yatıyor bir ay gecikmeli hayatı izlersin anca köşesinden kıyından.

bencede sacma bi konu açmışın. çalışmaya durumu el veren arkadasların katıldıgını düşünüyorum sınava örnek %95 engeli bulunan bi arkadasın çalışması söz konusu olamaz zaten.

şehirlerin sosyoekonomik durumunu bile ele almışın şunu unutma turkiyede her şehirde engelli insanlar var sadece büyük şehirlerde degil.

orada yaşayanlar madurmu sence ? hava sıcak olur şikayet edersiniz soguk olur şikayet abi ne istediginizi ben çözemedim açıkcası.

engellilere kar tatili var yogun kar yagışı oldugunda. örnek gecen hafta ankarada aşırı sıcaklar vardı engelli kamu personeline 2 gün idari izin verdiler.

biras yapıcı olsak ne kaybederiz ki bu kadar karamsar olmak için yogun bir çaba sarf etmek gerekiyor arkadasım bunu nasıl başarıyosunuz anlamıyorum.

saygılar..

Üye
    ferdi5519 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan yıldırım
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ -Çorlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bi kazanıyımda karda vırtınada rampada yasamaya razıyım

Üye
    kanber Avatarı

Gerçek Adı
    Kanber
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    13:35
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    zorluklar her zaman olacaktır pes etmek yok arkadaş. gitmiyeceksen niye yazıyorsun başkalarına engel oluyorsun. hem işsizim diye ağlıyorsun.

Sayfa 1 / 9 12345 ... SonSon