Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon
Toplam 134 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    şeymah Avatarı

Gerçek Adı
    Şeyma
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    mesafe4272 arkadaşımız aşağıdaki başlık altına yaşadığı zorlukları çok çarpıcı şekilde anlatmış aslında. okudum ve bana da baya bi fikir verdi.

http://www.engelliler.biz/forum/calisma-yasami/112724-mebde-calisiyorum-ziraat-bankasindan-teklifi-aldim-ne-yapmaliyim.html

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Sivaslıyım ,Sivas merkezde ikamet ediyorum sivas meb'e atandım . Sivasa atananların bir bölümünün ilçelere gönderileceğini haber aldım ,Belki gözden kaçar diye evraklarım teslim ederken sivas merkezde ailemin yanında oturduğumu , nüfustan ikametgah alıp memurluğa başvuru evraklarımın içerisine ekledim.Buna rağmen Sivasın 90 km kadar uzağında ilçesin de görev aldım .Akşam evime DİĞER MEMURLAR GİBİ saat 17:00 gitmek istiyorum zaten 1 saatli mesafe gidip geliyorum .Sabah TAN YORGUNUM 5:00 da işe gitmek için hazırlan maya başlıyorum ... 1 saat kadar araç yolculuğu yapıyorum 15 daki kadar aracın kalktığı yere kadar yürüyorum ve her gün işe gitmek için yaklaşık 16 tl masraf ediyorum ... ...ilk araç sabah 7 de en geç saat 8 de iş başı.. Benim ki yarı gurbet böyle bile çok zor neredeyse tüm sosyal hayatım kayboldu. çok zor bir durum

Sivas ta ikamet ederken sivasın ilçesine atandım sivas ta ikamet etmeyen kişiler Sivas merkeze atandı . Sivas merkeze atanan kişilerin geneli görme özürlü olduğu söyleniyor . Ama genel bir atama oldu herkes puanına göre atandı özre göre atama olmadı.Bu çok çelişkli ve üzerinde araştırılıp tartışılacak bir konu .Bu bölünü uzatmıyorum . Özür gurubu görme özürlü de olsa Malatyadan ,Kayseriden veya Sivas dışı herhangi bir ilden atanan Bir kişi engelli olsun olmasın , sivasta ikamet etmek zorun da ev tutmak yada öğretmen evi otel veya vb bir yerde kalmak zorunda .Böyle bir durum da Sivas merkeze atanıp ta merkezdeki engellinin düzeni bozulup neden ilçeye atanıyor bunu hiç anlamış değilim..

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğ arkadaşlar..

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    85
    Blog Mesajları
    2

Benimde bir sorum var degerli arkadaşlar engelli memurlara zorunlu dogu hizmeti varmı?bu konuda bilgi verirseniz sevinirim...

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şemi doğu görevi de çıkar mı çıkar ... Nedeni ni yukardaki yazımda geniş bir anlatımla izah ettim . Ben Sivaslıyım ,Sivas merkezde ikamet ediyorum sivas meb'e atandım, Sivasın 90 km kadar uzağında ilçesin de görev aldım.sivas ta ikamet etmeyen kişiler Sivas merkeze görev aldı.

Arkadaşlar , Ömss de Kpss de tercih yaparken çok dikkatli olun yaşadığı il dışına ilçe dışına çıkmak çok zor...

arkadaşlar ne acıki çoğu memur atandıkları yere gitmiyor yakın zamanda buna gözümle şahit oldum .Meb de hizmeti olarak çalışan bir arkadaş vardı ceza evine idari işler memur olarak atandı ama buraya gitmemiş . güzelim kadro heba oldu . kendisi yerine atanacak arkadaşı da engelledi .

Üye
    alper87 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    04.03-2014
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla gerilmeye gerek yok, herkesin bir yaşamı kurduğu bir düzeni var gider veya gitmez, gitse sanane gitmese banane kısacası herkes haklı, Allah hakkımızda hayırlısını versin kardeşler

Üye
    emrebey19 Avatarı

Gerçek Adı
    yunus emre
    Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim çok hklsısın geçen sınavdan 52 puanla atanan olmuş arkdaşım 72 puanla memur oldu çogu kişi kazanıyor gitmiyor vs.

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadalar Öncelikle bu başlığı asıl açmamın nedeni atama ve sonrası ile ilgili yeni atanacak arkadaşların bir fikir edinmesi . Arkadaşlar bu başlıktan genel bir fikir edinin , bu başlık kimseyi belirli etkenlerle , yönlendirmesin Ben kalender şah olarak yorumlarımda ve metinlerimde şahsi veya menfi çıkar gözetmem siyasi bir yorum yapmam . Bana bir ALLAH RAZIM OLSUN DESENİZ , iki kelam dua etseniz yeter . ALLAH GÖNLÜNDEKİNİ , SEVDİĞİNİ VERSİN Kalender Şah DESENİZ dünyalar bedel .

Ben Sizlerin iyiliği için yardımcı ola bilecek fikirlerimi sunararım .. . Tercih sürecinde ataması yapıldıktan sonra , çok daha büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşamaması için bir yol gösterici olurum . damdan düşenin halini damdan düşen anlar . Bu başlığı ilk sayfadan itibaren iyice inceleyin . Bu sayfada yaptığım şahsi yorumların çoğu , Atanmadan önceki genel kültür ve yaşam birikimimdi . Şu an ise neredeyse hepsini tecrübe ettim ve yaşadım .

Üye
    Modality Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    10:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sonuçta herkez bunların sonuçlarını bilerek giriyor bu sınava başka bir yerdeki yaşam zorlukları elbette var ama bu kadar eziyetin karsılıgı yasadıgım il çıkmadı diye geri çevrilmez bence

Ben özel sektörde çalışıyorum şuanki çalıştığım yerde de nerden baksan 1 yıl oldu uygulanan mobbing gerçekten can sıkıcı onun sonucunda işsiz kalıp giden sigorta günlerini de hesaba katarsan gurbet ildeki eziyet pek dert değil neyse ki şartlar ne olursa olsun nere çıkarsa çıksın hizmetli yada memur farketmez gideceğim fırsatları iyi değerlendirmek gerekli

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu Başlık altında geçmişte çok büyük tartışmalar yaptık , şu an onları göremezsiniz silindi . Bu başlığın amacı Engelli arkadaşları yada birilerini bir yerlere yönlendirmek değil. Herkes kendisi için bu başlıktan ne istiyorsa ONU ALSIN , Ne anlamak istiyorsa onu ANLASIN .... O sebepten başlıkla ilgili yada yorumlara bir savunma veya kaşıt cevap yazmayacağım . Herkes istediği yorumu paylaşa bilir bu da onun öznel düşüncesidir .

Üye
    mesafe4272 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1 sene oldu nerdeyse bn ziraat bankasını seçtim bu sınavdanda 81.52 aldım 2.atamalarda atanacak bir puan önümüze bakacağız herkes tek başına yaşamayı göze alabileceği pişman olmayacağı yerler yazsın oraya gidince tek başınasınız ve aileniz bi yere kadar yanınızda sabah tek başına kalkmak kahvaltı hazırlamak akşam geldiğinizde evde kimsenin olmaması yemeği tek başına yapmak zorunda olmanız yattığınızda üstünüzü örten biri olmaması yaşanınca anlaşılır ben yaşadım çok zor karar sizin kolay gelsin

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:15
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Evet arkadaşlar buna bende şahidim tercihlerde hangi mantıkla yazılıyor bilmiyorum ama çıkınca da gidilmiyor uzak vs diye bu bence hak yemektir, hepimiz her şeyi göze alarak gidebileceğimiz yapabileceğimiz yerleri yazalım..

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hz Allah cc li 'Hepinizin yardımcısı olsun . Hepimiz birbirimiz için dua edelim .... Hakkımızda hayırlısı .

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ginede tercihleriniz de dikkatli olun. tercih sıralaması da aşırı önemli . ben 15 tercih yaptım 14 tanesi tuttu 2, tercihime yerleştim sizlerde dikkatli olun .

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ginede tercihleriniz de dikkatli olun. tercih sıralaması da aşırı önemli . ben 15 tercih yaptım 14 tanesi tuttu 2, tercihime yerleştim sizlerde dikkatli olun

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon