Sayfa 2 / 9 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 134 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    10:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    31

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bir seneyi doldurduğunuzda asil memur olacaksınız asil olduktan sonra hemen tayin isteyebililirsiniz. ayrıca bir çok kamu kurumu hala engellilere uygun hale getirilmediği çıkacak ilk isyanda çok yer değişikliği yapılacağını düşünüyorum. Eminimki asansörü olmayan, uygun tuvalet bulunmayan bir çok okul vb. yerlere atanacaksınız ve ondan sonra ki karmaşayı hep birlikte yaşayacağız.Filmin ikinci yarısının çok heyecanlı olacağını düşünüyorum

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

parasızlığın zorluğuyla bi çok kişi gidecek ama yaşamak daha iyi bi yer olsada kendi memleketinden başka yerde yaşamak zor gelri insana... o sebeptendirki giden tayin için bu seferde devlete ekşiycek ne olursa olsun devlet yaranamayacak )

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    10:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    31

ayrıca ben de yazdıklarını çok mantıksız buldum

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işte nekadar saplantılı sabit düşünüyorsunuz ..... Atandığı YERE Gidecek için sıkıntı yok....Atamalar belli olsun göreceğiz....Gideceklermi gitmeyeceklermi....

Ama tepkilerden belliki herkesin bir teretdütü var.....
    Ben 20 seneye yakın bir süremi yaşadığım il dışında geçirdim av ,balık ,dağcılık ,yüzme, ve onlarca sporla uğraştım ,cirit oynadım ve harika ata biner ve yüzerdim çok uzun mesafeler ....Özürlü oldukdan sonra uzun yılar ne ata binebildim nede yüze bildim .....en son ata bindiğimde at yürürken üzerinden düşmemek için dua ettim dikkat edin at koşmuyordu ,Denizde ise okadar kısa bir mesafede boğluyordumki Allahtan Ayağımı yer bastığımda su boyumu aşmıyordu , ben ço uzun mesafeler de yüzücülük yaptım spor takımlarında çalıştım... ..belki şimdi yoktum...siz neyin derindesiniz...Kendinizi Gladyötörmü zannediyorsunuz yada kısa bir izci kampınamı gidiyorsunuz tamamen yeni bir yaşamdan bahsediyorsunuz... ...Özürlü olduktan sanro ise toplamda 1 ayımı bile geçiremedim.....Anyayı konyayı gidince göreceksiniz.....Arkadşlar...Yeni bir başlangıç bu evcilik değil....Tarım kadrolarının çoğu ilçeler...

özürümde iç hastalıkları .....ortabetik veya benzeride diğil...

Biri saçma dedi diye bozuk plak gibi tekralamayın şahsi düşüncenizi değil genel düşüncenizi yazınız ....

Ben Kalender Şah olarak yorum Yaparken Yorumlarımı Belirli gerekçeler Belgeler vb Deliller üzerine göre yaparım....

Kısaca Delillerimi tekrarlıyım....2022 den maaş alan kişiler özür durumu ve ailenin aldığı bakım ücretiyle 1500 lira ortlama alan arkadaşlar var...sosyal yardılar hariç...
    Ailesel durum kimde yok....nadir...Herkes Ailesinden ayrı yaşam sürdüremez......
    corafi yapı...iklimi vb Durumları Yaşamayan bilmez çok okuyan mı bilir çok gezenmi....Ben çok gezdim sizde gidip görün...çok ilde avcılık yaptım saferiye çıktımm... dağcılıkla uğraştım...yüzme yarışlarına katıldım....
    Damdan düşenin Halini Damdan düşen bilir.....
    sosyo kültürel ve ekonomik durum ....O da anlatılmaz yaşanır... o hiç birşeye benzemez... bir senede tayinle gerimi geliyorsunuz hadi gelinde görelim....istisnalar hariç...istisnalar gaydeyi değiştirmez.....

Üye
    lodos Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    11.09-2014
    Saat
    15:47
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kalender kardeşime sonuna kadar güveniyorum çoğu sadece atanıyım da nere olursa olsun diye yazdı ve çoğu gitmeyecek yada ailesi göndermeyecek.çoğu terçihler bilinçsiz yapıldı örnek olarak görme engelli arkadaşlar yada ağır ortapetik özürlü arkadaşlar hizmetli seçti ama kurul onların atamlarını iptl edebilir büyük bir hayal kırıklığı olucak bende isterim bütün arkadaşlarımız yerleşşin ama malesef pasta küçük ortak çok kişi var bu terçihlerde çok akkıllı terçih edenler yerleşecektir 93 puanla yerleşemyen olacaktır ama başka bir kiş 85 yerleşeçektir bur formda konu açtım arkadaşlar nereyi yazacaksınız diye boş kadro kalmsın dedik hiç kimse yazmadı ve bencillik ettiler ama bilgi paylaşımı olsaydı daha mantıklı terçihler yapardık

Üye
    Sametmenc05 Avatarı

Gerçek Adı
    Samet Yasin
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    Amasya-Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sonuçta herkes tercih ettiği ile gitmeyecek mi bundaki saçmalık nerde ben anlayamadım şimdi.

Üye
    massa21 Avatarı

Son Giriş
    02.07-2013
    Saat
    14:56
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş harbi saçmalamışsın. bulunur bi hal çaresi bu kadar detayıda takmayın kafanıza

Üye
    Biumut Avatarı

Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalender ŞAH sen haklısın boşver diğerlerini..

İnsan yaşamadan önce yaparız bişeyler, bi çaresi bulunur, bi yolu bulunur derama işin içine girdiğin zaman anlarsın neyin ne olduğunu..

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim anlamadığım kurul niye denetliyo hadidenetle neye göre eliyo hadi eledi bana o işin uygunluğunu gösterdenizdemi eliyosunuz çoksaçma

Üye
    RollRoice Avatarı

Gerçek Adı
    Rahman
    Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    Konya /ereğli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adam haklı beyler

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bırakalım da sonuçlar açıklandıktan sonra bunu engelli kardeşlerimiz düşünsün Umarım yarın hayırlı ve güzel sonuçlar alırız. Mutlaka güzel sonuçlar almayan arkadaşlar da olacak, sabredip 2.atamaya ve 2.sınava çalışsınlar. ÖMSS büyük bir avantaj.

Kalender; sen bu olayı niye dertlendin ben onu çözemedim. Sonuçta kurul var, kurulda şartlar engellilerin önüne sürülecek. Mutlaka ki çalışma koşulları da memur adaylarına bilgilendirilecek. Bu bizim kasıntı yapmamıza değmez. Adayların, aday ailelerinin ve kurulun ortaklaşa düşünmesi gereken bir durum.

Üye
    esmerelza Avatarı

Son Giriş
    09.03-2015
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bencede adayların bir kısmı gitmiyecek ailevi nedenler ve tek basına evden bu zamana dek bakkala gitmeye üşenen sorumluluk tasıyacak kendine bu anlamda güveni olmayan insanlar var elbet düzen tutturmak zor ki bir çok aile kendi içinde bulundugu çevreyi mekanı kolay kolay bırakıp gitmez beraberinde çoğu aday bilinçsiz tercih yaptı bu platformda bi konu açmıştım geçen hafta şartları uymayan 2 bey çocuk gelişimi bölümünü yazmışlar hiç bayana rastlamadım şaşırdım puanları benden yüksek görünürde bu arkadaslar atanacak orta ögretim düzeyinde bu alanda diplomaya sahip olmadıkları için komisyonda elenecekler bu ve bunun gibi yanlış tercih yapan adaylar ilk 2 yıl atanamiyacaklar şu durum itibariyle zarara ugramış olsamda eylül ayında kendi alanımla alakalı yerlesme hakkına sahip olacam yakın zamanda karsılastıgım bir mevzu idi örnekler çogaltılabilir özetle şartları uymayan arkadaslar yerlesemiyecek ve bu boşluktan doğan açık kadrolar eylül ayındaki klavuza yansıyacağı gibi şuan talep görmeyen bölümlerde baska branşları kapsıyacak ... rabbim hayırlısını versin

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kalender arkadaş haklı tabiki...sınava bile ailesinin yada yakının yardımıyle gelmiş bir sürü insan gördük.Şimdi bu insanlar şehir dışına atandığı zaman ne yapacaklar gerçekten önemli bir konu....

Üye
    *aydın* Avatarı

Gerçek Adı
    Aydın
    Son Giriş
    24.05-2013
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başından beri söylemeye casaret edemediğimiz yaraya parmak basılmış.

''saçmalamamış'' gerçeğin ta kendisinden dem vurmuş.

bende de skolyoza bağlı nefes darlığı var. kuru hava resmen beni boğuyor. nasıl olacak bi başka memleket...

konuyu açan arkadaşa maalesef katılıyorum...

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kalender kardeşime bende katılıyorum,arkadaşlar gerçekten bir engelli için yalnız başka bi ilde ikamet etmek çok zor,tabi bu sınavda da bi çok engelli kardeşlerimiz puanı yüksek olup ileride ne tür sorunlarla karşılaşacagını düşünmeden tercih yapmıştır tek atanayım düşüncesiyle bide atandılarmı napacagız ne olcak oraya nasıl gidecegiz bi sürü sorun bence çogu kadrolar bu yüzden boş kalabilir tabi bu benim görüşüm.

Sayfa 2 / 9 İlkİlk 123456 ... SonSon