Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyide dostum yazdığın yazıda raporda süreklidir ibaresi varsa raporunuz geçerlidir demiş

Üye
    mgold Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    28.02-2016
    Saat
    15:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar tercihlerin açıklanmasına 1 gün kala böyle konular açarak zihinleri bulandırmayın.Ömss sınavına kabul edilmişsek atamalarda da aynı raporla kabul ediceklerdir.Aksi bir durum olursa ben de dahil hakkımızı ararız o ayrı konu.

Birde pişkin pişkin özürün sürekliyse yine aynı oranı alırsın diyen arkadaşlar sizede bir şey söylemek istiyorum.Özürler aynı olabilir ama oranlar değişti.Ben mesela yeni cetvele göre yüzde otuzdört alıyorum.Sizce benim hakkım yokmu bu sınava girmeye.yüzde otuzdört oranı olan özürlü değil sağlamdır diyorsanız eyvallah ama yürüme zorluğu ve aksama olduğu için işe alımlarda özürlü raporu soruyorlar.Yüzde kırk alamadığım için yine işe alınmıyorum.Sakat olduğum için sağlam kadrosunda da işe alınmıyorum.O zaman biz ne yapıcaz bir fikir verin de bizde öyle hareket edelim.Ne sağlam kabul ediliyoruz ne özürlü kabul ediliyoruz.Ben tek değilim benim gibi birçok kişi var bu durumda olan.

Yani lafın özü şudur ki bu memlekette özürlü olacaksan en az %40 özürlü olacaksın arkadaş yüzde 39 almışsan ağzınla kuş tutsan havaya.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234