Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 47 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slimer ama sen imza ile tahattüt etmedinmi adamlar belkide o tahattütü onun için aldılar bugüne kadar ben hiç bir sınavda tahattüt imzaladığımı hatırlamıyorum haberi okudunmu...

Üye
    leaderboy Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    17:00
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

( bence 2006 öncesinden değilde, sınava 1 ay kala alınan raporlar tekrarlansın )

Çok haklısın bence bunu araştırmaları lazım..

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Size Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlıgında Başvuru sırasında imzalattıkları kağıt ne anlama geliyor sanıyorsunuz ? Gideceksin kurul tek kelimeyle eksik veya yalan veya yanlış beyan diyecek. Sen neden diyeceksin. Bak burada imzalamışsın raporum sürekli diye ama raporunda süreli yazıyor diyecek. Raporu eski olanlarada bir kanun belgesi çıkaracak ben bir ara konu açmıştım 2010 Şubat 14 tarihinden önceki raporlar kabul olmayacak diye silindi konu. Onunla ilgili yazı cıkartacaklar onada birşey diyemeyeceksin. Paşa paşa gideceksin bu ben bile olabilirim.

Üye
    leaderboy Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    17:00
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sabır !!!!!

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Ek kontenjan dedikleri olay ise şudur bize söylenilen bu 7700 haricinde bir kadro değildir atamalar yapılacak evraklara göre veya niteliklere uymayan veya işe yeterliliği olmayanlar kusura bakma dicekler sen bize uygun değilsin doğal olarak bu kadroda boşluklar olacak belki imam hatip kadrolarındaki nitelik kısımlarındada tekrar bir yumuşama yaparak ısırılmış pastayı önümüze koyacaklardır....

Üye
    carocann Avatarı

Son Giriş
    07.09-2014
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gülüyorum bazen burada okuduklarıma. süreli rapor alanlar tekrarlatılabilir ama 2006 dan önce sınavdan öncesi vs. tekrarlatılamaz. eğer öyle bir şey olsaydı. sınava girenlere siz ilk önce raporlarınızı temize cekin derlerdi.

kimse kendini yemesin boşuna, bir şeycik cıkmaz.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Carocan kimsenin kendisini yediği felan yok inşallah senin dediğin gibi olurda kimse sıkıntı yaşamaz ben ömss sürecinde bir çok kademe bulunan insanlarla birlikteydim mücadele safhasındada bu insanların beynini şişirdim çok konuda sen rahat ol kardeşim kadro düşürülmesinden tut rapor olayına aklına daha ne geliyorsa halada aynı devam ediyorum ama tek kişinin mücadelesi ile olmaz. Peki sana bir soru Aile ve sosyal politikalar il müdürlüğündeki tahattütü ne için imzaladın sence ? bugüne kadar hangi sınavda böyle bir tahattüt olayı oldu değelendirme yaparken bazı yaşanan hususları göz ardı etmeyin derim ama inşallah kimsenin umudu kırılmadan bu süreç atlatılır çok sancılı çünkü...

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

peki bio o imzalattıkları şey neydi ya ben unuttum ne içeriyordu ?

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu rapor yenileme olayına neden bu kadar taktınız anlamadım, isterlerse gideriz yenileriz kendinizden şüpheniz varsa bilemem...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ferdi öztürk Mesajı Gör
    bu rapor yenileme olayına neden bu kadar taktınız anlamadım, isterlerse gideriz yenileriz kendinizden şüpheniz varsa bilemem...
    Katılıyorum kardeşim...

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Beni ırgalamaz gider alırım yine.

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Slimer verdiğin yani oraya teslim ettiğin belgelerdeki durumların hala devam ettiğini beyan ettik eğer herhangi bir şüphe durumunda kurum gerekirse seni heyete gönderebilecek bakanlık birde o kurula mutlaka hangi konuları inceleme hususunu bizzat söylücekdir. Net bişey olmadığından herkes huzursuz bakalım 9 ağustosdan sonraki süreçde neler olacak nelere şahit olacağız Herşeyin hayırlısı...

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı belgesini imzalayarak; 29 Nisan 2012 tarihinde gerçekleştirilecek olan Özürlü
    Memur Seçme Sınavına (ÖMSS) katılabilmem için gerekli olan ve aşağıda şahsıma ait özür grubu ve durumunu
    belirlemek amacı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüklerine sunduğum bilgi ve belgelerin sahsıma ait ve
    doğru olduğunu, ÖMSS kılavuzunda açıklandığı gibi sınavın gerçekleştirilmesi için belirlenmiş olan özür grupları ve
    durumları ile ilgili her türlü sınav koşullarını ve ilgili düzenlemeleri kabul ettiğimi; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
    tarafından ÖMSS özür grubu ve ilgili özür durumlarını belirlemek üzere geliştirilmiş olan kriterlere uygun olarak ve
    benim de görüşlerim ve onayım doğrultusunda özür grubumun ve ilgili özür durumlarımın belirlendiğini, benim de
    onayım alınarak belirlenen özür grubu ve ilgili özür durumlarında sınava gireceğimi ve ÖMSS başvuru sırasında bu
    Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı belgesinde belirtilen özür grubu ve özür durumları dışında başka bir özür grubunda ve
    özür durumunda sınava girme talebinde bulunmayacağımı, sınava ÖSYM tarafından belirtilen yer ve koşullarda
    gireceğimi, sahsıma ait olan kılavuzda belirtilmemiş çok özel durumlar karşısında bana özel sınav uyarlaması
    yapmada ÖSYM’nin herhangi bir sorumluluk taşımaksızın kendi olanaklarına göre karar verebileceğini ve bu
    kapsamda herhangi bir hak iddiasında bulunmayacağımı ve bu belge üzerindeki taahhütlerimi bilerek doğru olarak
    yaptığımı, beyanlarımın, ilgili bilgi ve belgelerimin doğru olmadığının belirlenmesi durumunda ÖMSS ile elde etmiş
    olduğum tüm haklarımın geri alınmasına itiraz etmeyeceğimi ve bu kapsamda herhangi bir hak iddia etmeyeceğimi
    kabul ve taahhüt ederim.

Üye
    mehmet001 Avatarı

Son Giriş
    31.03-2015
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: slimer Mesajı Gör
    Beyler bayanlar bu rapor olayını ben bugün bir arkadaşımın söylemesi üzerine 183 ü arayarak sordum ve görevli bey bana şunu söyledi başvuru esnasında 2006 öncesi raporla başvuran kişiler atama sırasında raporunu tekrar yeniletecekmiş yani atama esnasında 2006 öncesi raporlar kazandığınız kurum tarafından sizden yeni tarihli istenilebilecekmiş ben bu haberle şok oldum tabi .
    16 Aralık 2010 Tarihli Resmi GazeteSayı: 27787 (Mükerrer)Devlet Bakanlığı (Özürlüler İdaresi Başkanlığı)’ndan:ÖZÜRLÜLÜK ÖLÇÜTÜ, SINIFLANDIRMASI VE ÖZÜRLÜLERE VERİLECEKSAĞLIK KURULU RAPORLARI HAKKINDA YÖNETMELİKBİRİNCİ BÖLÜMAmaç, Kapsam, Dayanak ve TanımlarMADDE 13 – (1) Özürlü sağlık kurulu raporunun sürekli olup olmadığı ile süreli raporlarda raporun geçerlilik süresi mutlaka belirtilir.(2) Özürlü sağlık kurulunca kişinin özür durumunun sürekli olduğuna karar verilmesi durumunda, özürlü sağlık kurulu raporunun ilgili bölümünde bu durum belirtilir. Ancak özür durumunun değişmesi halinde, kişinin talebi üzerine rapor ve buna bağlı kişinin özür oranı yeniden belirlenir.(3) Özürlü sağlık kurulunca özürlünün özür durumunun sürekli olmadığına karar verilmesi halinde de bu husus ilgili bölümde belirlenerek özürlü sağlık kurulu raporunun geçerlilik süresi belirtilir. Zaman içinde değişebilen veya kontrolü gerektiren hastalıklar, hastanın önceki özürlü sağlık kurulu raporu da kurula sunularak, özürlü sağlık kurulunun belirleyeceği süre içinde yeniden görüşülür ve karara bağlanır.(4) Bu Yönetmelik hükümlerine göre alınmış olan sürekli raporlar ile süreli raporların geçerlilik süresi dolmadan tekrar rapor alınmak istenmesi durumunda, mükerrer rapor tanzimini önlemek maksadıyla, ilgililerin daha önce özürlü sağlık kurulu raporu alıp almadıklarına ilişkin beyanı istenir. İlgilinin beyanı üzerine veya bir başka şekilde, evvelce özürlü sağlık kurulu raporu verilmiş olduğunun tespiti halinde tekrar rapor verilmez. Kullanım amacına uygun olarak düzenlenmiş ve bu Yönetmelik hükümlerine göre alınmış olan sürekli raporlara sahip kişilerden kurumlarca yeniden rapor istenilmez.Kazanılmış haklarMADDE 18 – (1) Bu Yönetmeliğin yürürlüğe girdiği tarihten önce; özürlüler için düzenlenmiş sağlık kurulu raporlarıyla belirlenmiş olan özür oranları, çalışma gücü kayıp oranları, vücut iş görme gücü kaybı oranları, tüm vücut fonksiyon kaybı oranları geçerli olup bu oranlara dayanılarak sağlanmış sosyal destek ve yardım hizmetlerinin sürdürülebilmesi için yeniden özürlü sağlık kurulu raporu düzenlenmez.(2) Ancak, süreli verilen raporlar ile ilgili olarak hastaneye yeniden sevk işlemi uyarınca veya herhangi bir sebeple yeni bir rapor istenmesi durumunda, özür oranları, bu Yönetmelik hükümlerine göre yeniden belirlenir.Bilgilerinize . Guncel bilgi varsa uyarin lutfen

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon