Sayfa 9 / 14 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon
Toplam 200 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    farukt Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    06.09-2017
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    babacan ben onu bunu bilmem 8000 özürlü alacam dedi ne yapıp ne edip alacakdı 8000 kişiyi ötesi faso fiso ne konuşup saçma sapan şeylere kavga ediyorsunuzki akpnin tavrını bir kez daha belli etti

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

farukt bunları engellinin üştünden prim yapıyorlar siyaset yapıyorlar bizim resmen hakkımızı yediler ortada gerçekler

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üzücü olan 40 bin öğretmen alıyon bukadar sansosyon olmuyor...Bir OKDAR da Başka Adetlerde memurluklar....Zaten Bir avuç özürlü ...Bukadar eziyet niye

Biz normal insanlar gibi diğilizki Biz hayatı daha yoğun yaşıyoruz bizde günler daha uzun yaşam şartları daha ağır ,özürlü olmayanın saati bizde dakka .....ömss nin sıkıntısını sitresini an ve an dakka dakka , saniye saniye yaşıyoruz......bunu lütrefen kimse göz ardı etmesin....Kalbim göğüs kafesimde beni zorluyor, nezamn duracak diye bekliyorum ...veya beynim nezaman tamam bukadar diyecek ......yaşam bizde yaşarken uzun bitince kısa....Allah hepimizin yardımcısı olsun....Dua etmekten Başka elimizden hiçbirçey gelmiyor....

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    120

sen öyle san kalender şah önceliği imam hatiplilere verdiniz torpili olan düşükler yüksek puan alanların haklarını yedirtiniz.bir çok yüksek puan alanlar açıkda kaldı.haa birde imam hatipli engellilere müezinlik verdiniz yaa allah aşkına engelli birisi minareden müezinlik yapabilir mi saçmalık hadi müftülüklerde büro memuru olarak alsaydınız fena mı olurdu.engelli müezinlik yapamaz adı üstünde engelli nasıl çıkacak minareye akıl var mantık var.bence bu imam hatiplileri müftülüklerde büro memuru olarak işe alınsınlar.

Üye
    perperek Avatarı

Gerçek Adı
    Tolga Perperek
    Son Giriş
    23.08-2012
    Saat
    01:36
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence tartışılmalı-zaten tartışılmadığından dolayı buralara gelindi. Bedensel uzuvlarında eksiklik veya bu durumda olan kişilerin tespiti çok kolay sadece bir parmak hareketiyle online sistemde devlet görüyor. Sınav işi tamamen şov maksatlıydı. Bir parmakk hareketiyle sistem görünen bizler yine bir parmak hareketiyle iş-tecrübe-eğitim ve referans gibi özelliklerin talebi yapılabilirdi. Sonrada Açık kadrolar veya alma zrunluluğu olan kamu kurum ve kuruluşlar tespit edilip yine bir parmak hareketiyle basit bir bilgisayar programıyla kim nereye uyar görünürdü ki buna istinaden avrupa birliği kişi başı 100.000 euro hibe sistemiyle zaten o bölümler için gerekli alt-üst yapı artı eğitim sağlanırdı.......... neyse onu bunuda geçtim bu sınav ile ilgili nasıl oluyorda kamuda görevli olanlar sınavın olacağını 2 yıl önceden biliyorda normal özürlüler sınav başvurusunun bitimine sadece 15 gün kala haber alıyor ve yine nasıl oluyorda bazı dersheneler 1 yıl öncesinden bu sınava hazırlık kursu açıyor ? ve yine nasıl bir hata yapılıyorda bu sınava zaten kamuda görevli memurlar giriyor ve çoğunluka kazanıp atanıyor yetmiyormuş gibi hakkım diye ortalıkta dolanıyor madem çok süper akıllı süper zeki ötesisin niye KPSS ye girip bu aklını orda kanıtlamıyorsun ?????? kısaca nerden tutarsak tutalım pozitif bir souca ulamşama imkan yok. Benim başvurduğum tercihler den 5 kamu birimiyle bağlantım var bana söylenen 5 kişilik komisyonumuz toplanmadı ve bize atamalarla ilgili başvuru yapan özürlü bile teklif edilmedi daha dendi.......buna istinaden çoğunluğumuz baktığımızda atanamadı diye ösym sitesinden ekran çıkıyor pekiyikimler nasıl atandı bu yerlere ????

Bence burda sorunları açık açık yazmanız doğru.

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    120

eee önceliği bu kişilere verildi bizede 2.ci terihde yerleşmek olacak 2 yıl süremiz var torpile rağmen yerleşebilirsek yerleşiriz yoksa ben ömssye katılmayacam

Üye
    umut Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin adana
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tosun paşa;

Ne yazarsan yaz okutturuyorsun kendini.Arkandayız Tosun reis.Gönlüne,yüreğine sağlık.

Üye
    grayland Avatarı

Son Giriş
    22.03-2017
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Leo ya katılıyorum.
    Bu atanamayan arkadaşlar atansaydı acaba yine böylemi konuşacaklardı.
    Engellilerin arasında birde iş beğenmemezlik başladı.Devletin verdiği engelli maaşının 3-4 katı falan maaş veren yerlere işe girmek istiyorlarmış.İş kur gönderiyor ama engelli kabul etmiyor.
    Sağlam insanlar sabah akşam demeden 1000 tl için veya daha düşük asgari üzret için sırtlarında hertürlü şeyi taşıyarak birde üstüne birton laf duyarak ailesine ekmek götürmek için çabalarken biz engelli olarak bize sunulan evde yatacaksan engelli maaşı, oturduğun yerden çalışacaksan en az asgari ücretli bir iş veren devlete neden bu kadar hunharca davranıyoruz.
    7700 kişi işe yerleşti mi? yerleşti.
    Hepsi engelli mi? engelli.
    Bu 7700 kişi bir ay önce işsiz miydi? EVET
    eee neden biz olmadık diye veryansın etmenin ne anlamı var.
    Dua mızı Allahım neden ona verdin bana neden yok diye değil de Allahım bana da hayırlısından nasibimi ver diye değiştirelim bence
    Herkese selamlar.

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Grayland sen nerede yaşıyorsun türkiyede yaşadığından eminmisin 3000 küsür kadro doldu diğerleri boş kaldı iş kur gönderiyor haklsın bende gittim o dediğin iş kurun kurlarına alacağı kişi sayısı 50 başvuru sayısı 500 kura çekiyor sap gibi ortada kalıyorsun hemde 6 aylık bir iş 6 aydan sonra ne yapmayı düşünüyorsun? 6 ayada razıyız ama o da yok bana asgari ücretli sürekli bir iş versin bayıla bayıla yaparım kardes sen herhalde ya çok hayelcisin yada para yönünden sıkıntın yok bu kursların a

keşke sağlam olsaydım da ne bu sınava gireydim ne de ATO SALONUNDAKİ GÖZ BOYAMAYA MARUZ KALAYDIM 60 BİN BAŞVURU YAPILMIŞ 3000 KİŞİYİ ATAMAIŞ MEMLEKETTEKİ İNSANLARDA ZANNEDİYORKİ BÜTÜN ENGELLİLERİ MEMUR YAPTI BUNUN ADI İKİ YÜZLÜLÜKTÜR KARDEŞ TÜRKÇEDEKİ KARŞILIĞI BUDUR.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar onca hak yenmesi söz konusuyken bakıpda göremeyen zihniyetlere ne söyleseniz boş önüne atılan iki yeme tav olan güvercin gibiler o yüzden kendinizi yormayın yok 7700 felanmış yok bilmem neymiş yatıyormuş. ulen görende 60 bin engellinin hepsi alındı sanar bu sınav zaten bu ülkenin ayıbı evet dünyada ilk sınav öyle bir sınav diğer ülkelerde yok çünkü adamlar bütün engellilerine sahip çıkıyor çalışanına iş veriyor günde 5 saat mesai ile bizde sınavla çalışmayınada dilenciye sadaka verir gibi para vermiyor bütün ortez protez herşeyini karşılıyor, bizde gıdım gıdım veriliyor herşey göz boyayıp reklam yapılarak hani haziran sonuna kadar 20 bin engellinin hepsinin maliye ödeneğini ayırmışdı yerleştirilmeler bitecekdi sen çıkmışsın 7700 kadrodan bahsediyosun ve bunun kaç tanesi doldu bilgin bile yokki 7700 kadro doldu diye yorumda bulunma gafletine düşüyosun sen önce çık engellinin hakkını savunmasını yap bir gecede balta diye bir cetvelle bir çok arkadaşının hakkı yendi oranları düşürüldü eğer bir kimse çalışmaya başladıysa ve vergi indirimi almadıysa yeniden heyete gönderiliyor ve oranlar yeni cetvelle düşüyor vergi indirimi alamadığı için eşşekler gibi 25 sene normal insan gibi çalışması zorunlu bunların mücadelesini ver partizanlık yapacağına bizimkilerde kurumları engellilere uyumlu hale getirilmesini yolların engelliye uygun hale getirilmesini uzatıyor burdaki parti yalakalarıda veryansın ediyor güzel ülkem insanı uyusunda büyüsün nenni...Eşşek oldukça semer vuran çok olur o iktidara gelen her kimse a partisi b partisi c partisi bütün bunları eşşek gibi gözboyamadan yapmak zorunda bunun farkındalığında olmadan siyasi tartışmaya kimse sürüklemesin boş beleşlere cevap vermem gören görür...

Şüphe etme en sonuna ekleme yapmısın ya burdaki herkes en az senin kadar müslüman ve hayırlısını yüce mevladan isteyecek kadarlar arkadaş fetva verme millete....

Üye
    perperek Avatarı

Gerçek Adı
    Tolga Perperek
    Son Giriş
    23.08-2012
    Saat
    01:36
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir çok kişinin yazılarına katılıyorum. 7700 kişi yerleşmedi öncelikle, birde yazdıklarımı okumamış olanlara mevcut; okursanız bir çok kurumdaki 5 kişilik komisyonlara aday teklifi bile gönderilmemiş. SGK ye gelince 2007 den beri özürlü kadroları için nerdeyse 15 günde bir 6 zarf alıp fabrika v şirketlere gittim. Nemi oldu sağlıklı iken müdür-danışman-uzman gibi statükolarda çalışmış olmama rağmen-referensimda olmasına rağmen tü firmaların personelden alımlı sorumluları bana o iş yerlerindeki en kötü koşullara sahip olan hammallık vb işleri adres gösterdiki en ilginç olanıda retina dejenerasyonu olan benim yüksek ısı ile çalışan sanayii fırınında işe başlatılmış olmamdıki o dahada ilginç sgk nın zarfıyla gitmeme rağmen işe taşeronda başlatılmış olmam..........................daha fazla tyazmama gerke varmı bilmem ama burda yalakalık seviyesine ulaşan yazılar artık mide bulandırmaya başladı. Öncelikle sallama usulu dedikodu yazmıyorum ben -birçoğunuz kamuda girip çıkamadığı yerler benim iş hayatımda bendne teklif bekleyen yerler konumundayıd......bu tarz duruma rağmen öürülü durumundaki insan konumuna düşünce bile ahbap-eş dost ............gibi saçma sapan siyasi partiye üyelik dahi işletilen düzenden en beklemeliki , bir çoğun yaptığı gibi sorularA DOLAYLI YOLDAN ULAŞIP 90 ÜSTÜ MÜ ALMAK GERKE SORNADA yine kamudan eş-dost ahpap mı tutmak gerek .

konu başlığıda eleştiri- övgü değil buna rağmen hala o iyi bu iyi yazan insanlar mevcut. Özürlüden bile prim sağlayan düzene niye çanak tutuyoruz ki.

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    120

torpili olan birde imam hatipliler yerleşdi olan dürüst engellilere oldu açıkda kaldık

Üye
    *Miray* Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir şeyler istedikmi olmayınca bahana bulmakta ve ona çamur atmakta üstümüze yok.

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    120

91 puan alan bir arkadaşımız açıkda kaldı neden torpilçilerin yüzünden torpille yerleşenin parası haram paradır

Üye
    turbay Avatarı

Gerçek Adı
    turan turbay
    Son Giriş
    30.04-2017
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ya hala torpil diyenler var ya yazıklar olsun

Sayfa 9 / 14 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon