Sayfa 5 / 14 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 200 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muhsine müjgan Avatarı

Gerçek Adı
    MUHSİNE MÜJGAN YILMA
    Son Giriş
    26.03-2016
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben adil olunacağına inanıyorum arkadaşlar önyargılı olmayın bekleyelim yine burad tartışalım

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Konuyu izleyen arkadaşların tarafından bakacak olursak yorumlar şu iki temel başlıkta oluşacaktır.
    1) konuya ve leo adlı arkadaşa katılanlar sınavdan 80 puan ve yüksek puan almış ve atanma ihtimali olanlar
    2) konuya ve leo adlı arkadaşa katılmayanlar sınavdan 80 puan ve altı puan almış ve atanma ihtimali düşük olanlar.
    Ender olarak bu iki başlığın dışındaki üye sayısıda mutlaka olacaktır. Onları ayrı tutmak lazım.
    Yani sonuca gelecek olursak: Ne gerek var böyle bir süreçte böyle bir başlığa, ne gerek var böyle bir süreçte böyle yorumlara.
    Kısaca siyaset bir sudur, iç iç kudur...

Üye
    leo Avatarı

Gerçek Adı
    LEVENT ÇALIK
    Son Giriş
    26.03-2013
    Saat
    23:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım ben ne sağlıkçıyım ne de teknisyenim keşke olsaydım.Düz lise mezunu üniversiteyi yaşam şartlarıdan dolayı bitirememiş yani vasıfsız kalmış biriyim.Kimseden medet umduğum,herhangi partiye kayıtlığım yok.Bazı arkadaşlar seviyemden, provakatörlüğümden,parti reklamı yaptığımdan ve bunabenzer bir ngellinin kaldıramayacağı ağır ithamlarda bulunmuşlar.Çok üzgünüm.Ben bunların hiç biri değilim.yalnızca düşüncelerimi dile getirdim.Özür dilerim herkezdenKüfürle kim kazanmış öfkeyle kim mutlu olmuş,neyi düzeltmiş.Ben düşüncelerimi söyleyerek,olumlu eleştielim dedim.Evet küfüre devam Zaman sizide olgunlaştırır.Zamn herşeyin ilacıdır.Ben yenildim herkese teşekkür ediyorum,herşey dilediğiniz şekilde olması dileğiyle Leo...

Üye
    ibrahimozt Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    03.10-2017
    Saat
    10:18
    Yaşadığı Yer
    Yozgat/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

leo sahte perdelerin arkasındasın perdeyi az aralasan onlar bile yok.

Üye
    muhsine müjgan Avatarı

Gerçek Adı
    MUHSİNE MÜJGAN YILMA
    Son Giriş
    26.03-2016
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence hala önyargılı davranılıyor ben 80 de 100 de almadım yazık ki böyle itham ediyorsunuz umarım yerleştirildiğinizde utanırsınız eğer hala konuşabiliyorsanız

Üye
    apocan14 Avatarı

Gerçek Adı
    a.aziz uludağ
    Son Giriş
    04.10-2015
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Siyasete girmem ama benim için hükümet kötünün iyisi

Oy vermedim ama birdha seçimde oyumu vereceğim .....

Üye
    carocann Avatarı

Son Giriş
    07.09-2014
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende konuyu acan arkadaşa katılıyorum.

ama memlekete olarak geçmişi çok cabuk unuturuz. Babam bana durmadan anlatır neler çektiklerini eflasyonu devalüasyonu. 1 günde ne kadar çok borçlandığımızı. IMF yi vs vs...

tabiki konumuz bu değil. düne kadar sınavımız yoktu ağlardık. şimdi sınavımız var. daha çok ağlıyoruz. Çünkü bulduk bilmem nelisini istiyoruz.

Üye
    farukt Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    06.09-2017
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

leo sevgili kardeşim sana tam anlamıyla canı gönülden katılmayı cok isterdim fakat şuanki hükümet bazı şeyleri yaparken gercekten insanlara faydalı olmak adına degilde bişeyleri yaptı dedirtmek için yapıyor, buna en büyük örnek olarakda biz engellilere atılan kazıkdan başlıyabilirim. 2010 yılı içinde 38000 engelli alımı yapılacak dedilker 8000 aldılar neyse cok şükür bir kısmımız girdi bi şekilde işe, bu yıl 30000 boşluk var hepsi dolacak dediler sonuç ortada 7000 kadro açıldı zaten 3000 diyanet neyse cok şükür dedik gene , ama insan bu kadroları açarken şöyle bi düşünür yaw kardeşim bu ülkede hem özürlü hemde ilahiyat fakültesi veya imamhatip mezunu kaç kişi olabilirki ? toplasan 500 cıkmaz 2500 boşda kaldı. adamlar bidafa samimi degillerkii samimi olsalar hazır çalışan özürlü memurunu neden bu sınava sokuyor bi düşünün ... ak parti hükümeti bu son 2 dönem ikdidara geldikden sonra gercek yüzünü tamamıyla gösterdi benim kanatimce , başa kim gelirse gelsin hakkıyla bu ülkeyi kimse adam gibi adil bir şekilde yönetemiyor bu kafayla yönetemezlerde sözüm bukadar allah herkez için hayırlıısını nasip etsin herşey gönlünüzce olsun arkdaşlar

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

srhtslymn;

Ben leoya katılmıyorum ayrıca sınavdanda 85 üstü aldım.sıralamam 217. Ben rahatsız oldum bizzat haketmiyoruz bunları biz.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Twilight kardeşim haklısın ama burası herşeyi çok bilenlerle dolu olduğu için durumumuz halimiz bundan öteye gitmiyor. Bunların düzelebilmesi için, Engeli olan arkadaşların dostların kardeşlerin önce kendine saygısı ve samimiyeti olması gerekir birliğin ve beraberliğin olması gerekir bu forum bizler için bulunmaz nimet ama çoğu kişi laylom peşinde Çok büyük bir güç olduğumuzu potansiyelimizin ne olduğunu kendi adıma biliyorum ancak birçok kişi bunun hala farkında değil yandaş oldukça bişeyler düzelecek sanıyorlar. Yapılacak tek şey yapılan eksiklikleri toparlayıp gerekli makamlara iletmek bu ülkede birileri 9 milyon 600 bin engellinin olduğunun farkında değil söylenecek çok söz var ama özetle böyle katılan olur katılmayanlar olabilir bu sözlerime herkese SAYGILAR...

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu ükede herkes birşeyden şikayetçidir ama sadece bu ülkeye özgü değildir bu bütün dünyada aynıdır. Ama bizim garip durumumuz devlet yol yapar oooooooo yol yaptı bilmem ne yaptı deriz. ama zaten devletin işi o yapmasada olur diye birşey yokki senden benden aldığı vergi ile yapıyor bu işleri ve hizmetleri, avrupa birliği uyum yasası için engellilere özen gösterelim dediler yaptılarda yapmalarıda gerekiyor daha yapacaklarıda çooook şeyler var, siz daha ekmeğin ilk parçasında böyle devletçi olacaksanız sonunuzu hiç düşünemiyorum. Allah devletimizden razı olsun yapıyor yapacakta yapmasıda gerekiyor ama daha çok mesafe var bir sınavla halledilecek şeyler değil bunlar. düşünürken biraz daha derin düşünelim lütfen.

Üye
    black bishop Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

yahu sizler puanlardan bahsediyorsunuz yani yerleşme olasılığınız yüksek peki beinim gibi kurra ile girecek olanlar ne yapsın allah aşkına ? söylermisiniz bana siz böyle davranıyorsanız bi ağlayalım halimize evet kadrolar istenildiği gibi olmadı beklenen 50000 lerde bi kadro açılmadı ama bu bir başlangıç bu son o lucak diye bi kaide de yok yani daha ne ömss ler olucak siz devleti bırakında asıl ayıbı emekliler yaptı burada tanıdığım emekli engelliler var onlarda başvurmuş ömss ye ne kadar aç gözlü millet olduk artık o emekliler yüzünden bi çok insan şansını kaybedebilir ..

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

evet ilk defa bizim ülkemizde yapılan bir sınav Avurpadaki engellilere böyle sınavlar yapmıyorlar çalışacak durumdaki engellileri alıp günde 4 saat mesai ile çalıştıyırolar bu çalıştırılabilir engelliler bizim burdaki çok ağır engel grubuna giren arkadaşlar çünkü onları hayata tutunma açısından destek olsun diye yapıyorlar artı evde bakım gibi bütün sosyal durumlardanda çok iyi faydalanabiliyor çalışmayan engellileri birçokşeyi yapmak durumunda bu memlekettede başa gelen herkes önünüze ekmek kırıntısı atılınca güvercinler gibi kanat çırpmayın hakkınız bu değil bizler hak savundukça muhalefet yapıyor oluyoruz amaç sadece bu işlerin böyle olamayacağını anlatmak dana net yapılmasını sağlamak bu yüzden gerekli fikirlerinizi devletin ulaşabildiğiniz mail telefon yolları ile önce alt yapısını hazırladıkdan sonra taslak halinde vekil maillerine gibi.... iletmek birlik ve çokluk bu işi başaracakdır.... Yani burda vurgulamak istediğim bu sınav bizim ayıbımız ama millete öyle pasta halinde sunulup siyasi malzeme ile insanlara umut veriliyor ki sonra birden umutlarını yitiren hayata tutunmaya çalışanların psikolojik durumlar tamamen bitiyo yazık çok yazık...

Üye
    yüreginleyaz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    23.04-2013
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba , Arkadaşlar, yapılan tüm yorumları okumaya çalışıtm.. Ortak noktayı buldum .. Konuyu acan arkadaş, geçmiş ile bugunu kıyaslamış. Doğru bir tesbitte bulunmuş, Eskiden insanlar (özürlü ) Torpille yerleşirdi.Bakın işkur iş bulduğu kişi genelde torpilli kişiler. onu Geceli asıl konu hükümetin yapmaya çalıştığı işi doğru yapmamasını eleştiriyoruz. diyanete açılan 440 adet kadronun boş olarak açılması, 20 bin deyip sonra 3512 ye inmesi,yaklaşık 11 gündür açıklanamaması, torpilin işin içine girmesi, bunları eleştirmek en doğal hakkımızdır. bunu inkar etmek veya bunu eleştirmek ,eleştiriye kalkmak haksızlıktır. Hükümetin yaptığını eleştirmek ,geçmiş hükümetlere göre haksızlık diyebilir ama teknolojinin gelişmesi,egitim seviyesinin yükselmesi kişisel haklarımızın bilinmesi ,bu hakların dile getirilmesini geçmiş ile bugünü kıyaslarken unutmamalıdır.
    saygılarım...

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu hükümeti devleti biz eleştirmeyeceğiz de kim eleştirecek..Engellilerin kamu alanlarına erişimi 7 yıl evvel imza atıldı ,söz verildi..gün geldi çattı verdiği sözleri unuttular..bu zamana kadar bizim oylarımızı çaldılar..kandırıldık ve aldatıldık..buna hoşgörüyle bakan bizden-engelli-değildir..provakatördür,iktidar borazanıdır,hükümetin maaşlı elemanıdır..

hiç bir şey dünden daha iyi ve güzel değildir..herşey verilen üç kuruş sadaka parasıyla ölçülmez..bu konuda o kadar çok istismar var ,o kadar mağduruiyet var ,anlatılsa memlekete yol olur..iktidar bizimle her konuda dalga geçmiş vebizi kandırmıştır..devlet devlet değil adeta bizim için yalan söyleme makinasıdır..

engelliler hiç bir dönem bu kadar aldatılmadı..ÖMSS hakkında konuşmak istemiyorum..bu sınav sonucu açıklandığında asıl piskolojimiz bozulup bunalımlara girecez..çoğumuz engellillik derecesi artacağına eminim..

sadakaya değil bizim işe ihtiyacımız var..kamu alanlarını düzenelesin evlerden çıkalım,yardımsız kendi işimize gidip gelebilelim..biz evlerde mahkum kalmak istemiyoruz..

devlet mi?bu devlet benim devletim değil..zenginin ve partizan takımının iktidarı var..yandaşlar için ömss yok,kpss yok..heryerde kapılar ardına kadar açık..
    hangi devlet?

Sayfa 5 / 14 İlkİlk 123456789 ... SonSon