Sayfa 2 / 14 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 200 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Siyasilerin birkaçyüz sakatı işe alıyoruz martavalına kanansaflzr kendilefine reva görülen kadrolarda ne kadarÇalışabileceerini sanıyorlar.Bayramda yüzlira harçlık alacak diye sevinen sakatlarındurumuda sizleri uyandırmıyorsa yalakalığa devam taaki başınabir taş düşene kadar.

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu devlet 7 yıl evvel biz engelliler için verdiği sözü ,hatta altına attığı imzayı red etti..hangi devleti eleştirmeyecem..peh..bizleri görmezden gelip,kamusal alanda hiç bir düzenleme yapmayıp,sonra bu çarpıklık altında geçirdiğimiz hayati kazalardan sonra ;sen hatalısın deme cüretini gösterenlerdir..bu akp olsun yada hangi parti olursa olsun..engeliler onlar için boşa harcanan vakit ve paradır zihniyeti bu devlette egemendir..

ömss verdiği sözlerin hangi biri bugüne kadar tutuldu? akp iktidara geldiğinde hiç bu kadar engelli kadrosu boş kalmadı..yıllarca engelli kamuda istihdam yapmadılar ve bu rakkam şişti..şimdede biliyoruz ki..asıl kamudaki açık 40 bin engelliden açığı vardır...%3 değil,%4 dür asıl oran..ama gelinen noktada bizler şimdi 3 bin kadar kadro içinde kendimize hayali kuruyoruz..

kura dahil kaç kişinin bile başvurduğu açıklanmadı ..yüzbin kişiden fazla insanların bunların yakınlarınıda düşünürsek bu ''umut tacirlerinin'' ne kadar art niyetli ve shov peşinde koştuğunu görürüz..

Üye
    loks Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    03:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

leo'ya kızmayın, o da görevini yapıyor.

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burda özellikle engelli sitelerinde iktidar yalakalığı yapanların gerçek engelli olduğunu inanmıyorum..burda bin bir umutla bekleyen bizleri yanlış taraflara yönlendirmeye çalışan provakasyoncular olarak görüyorum..kimin borazanı kimden den maaş menfaat aldığını saklamasına gerek yok burdan belli oluyor..anayasal haklarımız olan haklarımız bile bize verilirken bir lütuf gibi sunuluyor..engelillerin örgütsüzlüğünden ve darmağınık olmasından faydalanıyorlar..shov yaparken sosyal adaletten bahsedenler,bizleri görünce başka taraflara bakıp ''içlerinden bunlarda nerden çıktıdiyorlar.?.

Üye
    AhvaliAŞK Avatarı

Gerçek Adı
    Neyine Lazım ?
    Son Giriş
    25.04-2013
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

))

türkiyenin yarısı tam tamına yarısı inanarak oy vermiş ve iktitar etmiş bu hükümeti

ilk secimlerde yüzde 33 ikinci secimlerde yüzde 38 ve ücüncü secimlerde yüzde 50 gibi bir oyla iktitar yapmış

demekki oylar sürekli artıyor ve hükümet vatantaşı sürekli memnun edecek hareketler yapıyor ve bunca vatantaşda hakkını veriyor

yani okadar insan hic birsey bilmiyor başka ülkede yaşıyor bir siz bu ülkedesiniz dimi

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    120

iyi diyorsunda bu hükümet neden engellileri eve mahkum etti

Üye
    AhvaliAŞK Avatarı

Gerçek Adı
    Neyine Lazım ?
    Son Giriş
    25.04-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yahu güldürme bizi mubarek bu hükümet sayesinde dışarı cıkıyorsun daha önceki hükümetler engellileri ne zaman tanıdı

Üye
    ferdi5519 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan yıldırım
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ -Çorlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu aslan parcaları on sene önce pc yani bilgisayarın ne olduğunu bilmeyen bu klavye sovalyaleri şimdi gözümüz acıldı nerde indirim var soruyoruz yüce google amcaya anında söylüyor daha öncedenkrız yüzünden bir şey alamazdık evimize drumu iyi olanlar hariç şimdi devletin verdiği imkanlala yalandan dümen yapıyoruz peh cepler dolu internet indrimli oda serin karın tok dik cepte anında ulasım tamam allaha şükredin birazda tercih bir bitti iki gelcek 3 olmadı illakı birseyler olcak szi biz ne yapsak bu değermen döncek birde şu 2022 maasını aya cevirsin aylık 700 ozaman bu devlet varya ozaman bu hükümetin tadından yenmez benim düşüncem

Üye
    reşit kartal Avatarı

Gerçek Adı
    reşit kartal
    Son Giriş
    03.10-2016
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ey akpli leo insanlar bence herkesi eleştirmelidir

Üye
    melek07 Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

söz konusu bu partinin aldığı oy değil engelliler üzerinde uyguladığı politikadır.2005 yılında çıkarılan yasa hala uygulanmadı ömss alımlarında bile apacık kendilerine hizmet edecek kadrolar açmışlar diyanetten yazacak yer bulamadık işin özeti şu mükemmel parti yok bu ülkede yandaşçı partiler var koltuğa her oturan kendi devletini kendi kadrosunu yaratıyor bu iktidarında kötülediğiniz diğer partilerden artısı yok yani..

Üye
    AhvaliAŞK Avatarı

Gerçek Adı
    Neyine Lazım ?
    Son Giriş
    25.04-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç tartışmaya girmeyecegim

göz var nizam var herşey acık beyan ortadadır

kimse kusursuz degildir yani hic bir hükümet kusursuz degildir lakin bu hükümetin diger engellilere göre yaptıgı gözle görülür derecede hissediliyor

diger hükümetlere ve partilere kıyasen dedim yoksa savunmadıgım bir cok alanda var tabiki ama yinede bu hükümet zararlı partilerin daha zararsızı diyebiliriz

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yav bu leo yu ben çok merak ettim doğrusu herhalde milyarder ailesine mensup yada kendisi yaşamının çoğunu yurt dışında geçiriyor işkura kaydını yaptırmışta devlet hemen iş buluyormuş benimde kaydım var iş kura neden iş bulmadı bana ÖMSS DİYE BİR SINAV OLDU NEDEN İLKÖĞRETİMLE BERABER BAŞVURU SAYISI 100 BİNİ BULDU İŞ KUR HEMEN İŞ BULUYORMUŞ ATIYORSUN BARİ DESTEKLİ AT AMA SENDE HAKLISIN DÜNYA MENFAAT DÜNYASI OLMUŞ BELKİ BU BAKIM PA<RASI DEDİĞİN MAAŞI BENDE ALMIŞ OLSAM BELKİ BENDE HÜKÜMET YANLISI OLURDUM AMA ORTADA BİR GERÇEK VAR TÜRKİYEDE ENGELLİ SAYISI 10 MİLYON BAKIM PARASI ALAN KİŞİ SAYISI 300 BİN EĞERKİ TÜM ENGELLİ KARDEŞLERİMİ GEÇİNDİRECEK KADAR MAAŞ VEREMİYORSA BU HÜKÜMET BAŞARILI DİYEMEZSİN ENGELLİLERİ SINIFLARA AYIRDILAR GERÇEKTENDE BİR ENGELLİ OLARAK BİZDEN BİR ENGELLİNİN HERŞEYİ GÜNLÜK GİLİSTANLIK GÖSTERİP BİZ ENGELLİLERİN YANINDA OLACAĞINA BİZE ZULMEDENLERİN YANINDA OLMASINDAN UTANÇ DUYDUM...

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    45

Engellilere allah kolaylık versin.Bence partilere indirgemeyelim.Ne istese yararlarına ne yapılsa azdır haklarıdır.Zaten o parti bu parti peşinde deyiller arkadaşlarımız. onlar hayatlarını nasıl kolaylaştırılar onun peşindeler isyanları o Allah hepimize kolaylık versin.

Şimdi bu parti var bunu eleştiriyorlar.

Üye
    siirtli56 Avatarı

Gerçek Adı
    mert tunç
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    00:46
    Yaşadığı Yer
    siirt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar gerçekten arkadaş güzel bir konuyu değinmiş gerçekten eskiye göre bin kat daha iyi şimdi biraz şükür edelim ,eskiden insandan sayılmadık unutmadık o günleerii...

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...

Ben ömms için konuşmuyorum. Konun başlığıda benden sonra değişmiş. Ömms eklenmiş.

ömss beni ilgilendirmiyor. akp de, mhp de, chp de hepsi benim için aynı.

Ne zaman gerçek uygulamada fiiliyatta bir hukuk devleti olur. O zaman devlet var demektir.

Ben zarar görmüşsem bu zararı ne zaman devlet tanzim eder. İşte o vakit devlet var demektir.

Elin gavuru bodrumda kafayı çekiyor. Ölüyor. Devlet buna tazminat ödüyor.
    Burda bir müslüman vatandaşının başına bir şey gelse devlet sorumluluk kabul etmiyorsa. Ve bunları görüpde halen bi savunuya geçenler varsa PESSS.

Allah zalim toplulukları sevmez.

Sayfa 2 / 14 İlkİlk 12345612 ... SonSon