Sayfa 10 / 14 İlkİlk ... 67891011121314 SonSon
Toplam 200 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    peki neden düşükler yerleşti

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eski için yapacak birşey yok önümüze bakma zamanı .....eylül atamasından ses seda yok .....eylül atamasında ...atama puanları 80 ne düşsünde 70 lilere sıra gelsin yoksa Bu ömss de tüm atamalar bittiğinde atana sayısı ilk 4 binleri zor geçer o arada 1000-2000 Bin kişide Bedava puanlarla atanır eline sağlık....

Üye
    kara Avatarı

Son Giriş
    18.08-2012
    Saat
    21:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

elimizi vicdanımıza koyduk, boş kalacağı bilindiği halde açılan kadrolara ve kılavuzda istemediği bilgisayar sertifikasını istemesine, ya da bilgisayar sertifikasının süresine dair absürdlüğe bi vicdani gerekçe bulamadık. vicdan dini bir özellik değil insanidir. dindar olan ya da dini sömüren herkes vicdanlı değildir.

Üye
    yomaz Avatarı

Gerçek Adı
    ömer atik
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    22:32
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

levent linkte hiç bir siyasi partinin savunmasını yapma bu linkte özürlü ler için yapılması gereken bilği ve belge var sa yaz ne zaman bu sayfayı açsam karşıma senin yazın çıkıyor bence senin savunduğun siyasi partinin de yanlışları var bunları da kabullen artık savunmsını yapma burası siyasi tartışma yeri değil kardeşim sayfa yönetiçisi bu konuda rahatsız olan engelli kardeşlerimiz var bu yazı yeter artık yayınyanmasın size gelince levent bey önüne bak biz engelliler bu partinin ve diğer partilerin ne yaptığını çok iyi biliyoruz kim ne yapmasını çok iyi bilir evet seni anladık iyi bir siyaseci olacaksın ama adam olamayacaksın

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hep diyiyorum olan hep bize oluyor sıkıntıyı çeken biz çileyi çeken biz eger devletimiz bizim kötü günümüzde yanımızda olmuyaçaksa acaba ne zaman yanımızda olaçak neden hep bizlerin önüne engel koyulmaya çalısılıyor acaba anlamak münkün degil

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

ben var ya imam hatip mezunu olsaydım hemen beni kaparlardı imam hatiplilere kolaylık var diğerlerine yok birde hükümet partisi adaletle başlıyor ama adalet yok imam hatiplilere düşük alsa bile hemen memurluğa yerleştiriliyor diğerlerde sorun çıkıyor

Üye
    ahmet_25 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    16.02-2017
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tosun paşa;

bu zihniyet ile olmaz bilmeden sağa sola sataş çamur at izi kalsın imam hatip mezunuyum 75 puanım var atanamadım ne iş ama uzaktan bol keseden sallamak kolay sağlık personeli alındı bi dünya 50 puanlar ile ama onları görmez gözün işkembeden sallarken biraz daha bilgi sahibi ol

Üye
    ÖzLem_Hasret Avatarı

Gerçek Adı
    ÖzleM
    Son Giriş
    21.08-2013
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu konuda parti yada şahıs olarak eleştirmek yerine objektif olarak bakmasını bilen herkezin şunları iyi görebilmesi gerekir diye düşünüyorum.
    burda hepimiz engelliyiz. ve hepimiz geçmişimizi biraz olsun düşünüp elimizi vicdanıımıza koyduğumzda bizler için ne kadar güzel imkanlar sağlandığını farketmeliyiz.
    türkiyede bundan öncesinde engellilerin birçoğu başkalrına muhtaçtı. bize bakan anne babamız bile olsa maddi anlamda sıkıntı olduğu zaman onlar bile belki bize sahip çıkma konusunda sabırlarını zorlayabiliyorlardı. bugün ise her engellinin birçok temel ihtiyacını karşılayabilecek maddi anlamda özgürlüğü var. hatta yeri geldiginde anne babasının bile engelli çocuğunun maaşıyla geçindiğini biliyorum.... artık evinden çıkamayan yatak yarası olan engelliler için evde bakım hizmeti veriliyor. artık bizler bilgsayar başına geçip hükümeti eleştirebilecek kadar fikrimizi yada hakkımızı savunma aşamasındayız....önceden sesini çıkartan bir engelli varmıydı bilemiyorum...bugün birçok arkadaşımız hükümet sayesinde devlet memuru oldu ve evine ekmek götürüyor.partiyi şahsı ve hükümetin siyasetle igili tüm politikaları nı bir kenara bırakıp düşünelim....hakikaten bu hükümet engelliler için iyi şeyler de yaptı bunu nasıl göremezsiniz blemiyorum.....

tabiki daha iyi olmalımı evet olmalı.eksik olan herşey tamamlanmalı...çünkü bizler insanız ve insanca yaşamayı hakediyoruz....fakat yapılanı görmemek,acımasızca eleştirmek nankörlük olur diye düşünüyorum. ve burdaki yorumlarını hep olumsuz cümlelerden yana kurankişileri gördükçe üzülüyorum.

sınav , açıklnması , atama derken hakkaten bunlar zor süreçler.sabır istiyor.bende zor aşamalardan geçtm.sabrettim ve gerçektende emek verdim. tek torpilim Allah tı... ve şuan memurum.şunu tüm samimiyetimle söylyorumki gönlünüz rahat olsun... eğer siz emek verirseniz sabır ve duayla beklerseniz oluyor... inşAllah ihtiyacı olan ve hakeden herkes sabırla istediği yere gelir.

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

twilight;

arkadasım 85 almışn ? 217. olmuşun. ne istiosun daha anlamadım ? 86 90 92 95 alanlar elbet senden üstün olacak yani öle bi yazmışınki sanki 100 almışnda seni 217. yapmışlar peh .

leo ya katılıoyrum ben yerleşemedim bile ama bu sınav benim içime sindi kimse hükümet karsıtıyım diye yapılan verilen emeklerin önüne gecmeye kalkısmasın önceki yılları hatırlasın sadece..

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

ahmet_25;

sağlık sınavında böyle şey yapıldığında tabiki kızdım konu bu değil imam hatiplilere müezinlik değilde müftülüklerde büro memurluğu verilse buna birşey demem.

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

peki neden engellilere müezinlik yaptıracak bu devlet engelli müezinlik nasıl yapsın saçmalık bu nasıl çıkacak minareye sen hiç engelli imam gördün mü nasıl engelli imam olmuyorsa engelli müezinde olmaz onların yeri büroda hükümet bunu bilsin oy istemeye gelince hiç bir engelli açıkda kalmayacak diyor sonra ne oluyor 7700 kişi giriyor gerisi sonraki tercihlere kalıyor olmaz böyle şey

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

tosun paşa;

engellilerin hepsi masa başında mı çalışıyor yani özer abi ? hizmetli kadrosundaki engelliler temizlik yapıyor farkındaysan müezzinlikten daha zor deilmi sence

Üye
    umut Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin adana
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Özlem_hasret;

Evet,gözünde canlandırdığın engelli Medine fukarası gibi olsun istiyorsan, hazır kıta oldular.Bir çoğu 3 aylık veya bakım maaşı gününü iple çekip kaderlerine razı oldular.
    Ama yok, tüm engelliler iş sahibi olsun, çünkü onların başka geçim yapacağı bir iş kapısı,evini geçindirecek güzel bir maaşı olsun diye düşünüyorsa bizimle savaşman lazım.Umarım geldiğin yeri unutmazsın.
    Unutma,onların bağladığı her maaş gelip geçicidir.Yarına hiç bir garantisi yoktur.Umarım anlarsın!

Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umut;

aynen katılıyorum

Üye
    k.ergun Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    Gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tosun Paşa,
    Atamalar yapılırken senin tercih yaptığın bir yere senden daha düşük puanlı birisi atanmışsa şikayet ederek mahkeme yoluyla hakkını arayabilirsin. Aynı şekilde başka örnekler varsa gerekli yerlere şikayetlerini bildirebilirler. Burada torpil var diye binlerce kez yazsan sonuç alamazsın ama kanıtlarsan sonuç alabilirsin. Ayrıca artık atamalar merkezi sistemle yapılıyor. Eskiden olurdu barajı aşan mülakatta dayısını buldumu atanırdı.
    Başka bir konu Tosun paşa müezzinler artık minarelere çıkmıyorlar, minarenin kapısından mikrofonla okuyorlar ezanı ve her raporu olan yürüme engelli değil.

Sayfa 10 / 14 İlkİlk ... 67891011121314 SonSon