Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    naz_35 Avatarı

Gerçek Adı
    Naz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Lisans mezunuyum genel özürlü grubundan girdim..73 puan aldım sadece izmiri tercih ettim çıkar mı size....

Üye
    trtekin Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    türkiye cumhuriyeti
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ikinci atamada aynı hataları yapacaklarını sanmıyorum bir sonraki atama inş bakın göreceksiniz daha güzel olacak. bu atamanın aceleye geldiği her halukarda belli

Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle ibrahim ben lisans mezunu değilim bunu bilmeni isterim önlisans mezunuyum ben bu şartlar altında benım ilk atamada 50 deil 20 sansım bile yok 2 Yıllık Yükseköğretim 1.574 bızden bukadar alınıcak ben lise mezunlarına bişi demedim tabiki sizinde hakkınız sizde giriceksiniz sizde atanıcaksınız ben devletimize kızıyorum okuyana meslek sahibine verilen değer bukadar demekki atansam atanmasamda önemlı deil 2 sene sonra bidaha girerim ucunda ölüm yokya benim sadece üzüldüm tek konu okuyana ve meslek sahibi olana verdıklerı değer bukadarmış hadi önlisansı geçtim lisanstan alınanacak memur sayısı bile az allah hepmizin yardımcısı olsun hayırlı kapılar açsın

Üye
    trtekin Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    türkiye cumhuriyeti
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sürecin başladığı Ağustos 2011 tarihindeki Devlet Personel Başkanlığı istatistiklerine göre, kamu kurumlarında açık bulunan özürlü memur kadrosu sayısı yaklaşık 20 bin civarındadır. Bakanlığımız ve ilgili Genel Müdürlüğümüzce yapılan açıklamalar bu tarihte eldeki kadro göz önünde bulundurularak verilmiş olup, bu kadronun doldurulması hedeflerimiz arasındadır.
    ÖMSS ve kura sonrasında doldurulacak olan kadrolar ve ilk aşamadaki atamaların tamamlanmasının ardından, boş kadrolara dair yapılacak olan diğer atamalar Devlet Personel Başkanlığının yapacağı değerlendirmeler ve kamu kurumlarından gelen kamu personel taleplerine göre devam edecektir.
    Devlet Personel Başkanlığımızca alımı açıklanan 3512 özürlü kamu personeli, ilk aşamada alınacak atama sayısıdır. Boş kadroların doldurulması konusunda Bakanlığımız bundan sonraki sürecin takipçisi olacaktır.
    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız özürlülerin istihdamı konusuna büyük önem atfetmektedir. Bu yöndeki çalışmalar konusunda kamuoyunun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca yapılan açıklamaların dikkate alınması hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur. İYİ GÜNLER DİLERİZ.
    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı -

yani arkadaşlar 3512 alım olaçağını söylüyorlar

akim yazdığım sitem dolu şikayetlerin sonucunda bakanlıktan bu yazı geldi

Üye
    demasu Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    08:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aile ve sosyal politikalar bakanlığının sitesinde açıklamışlar ordaki sayıda 7746 bir anormallik var bu işte bakalım nolcak Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü | Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı | (Güncel) 2012-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme Tercih Süreci Başladı

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok takıyorsunuz arkadaşlar şunun şurasında 10 gün sonra ne olacağı belli olur.

Üye
    carocann Avatarı

Son Giriş
    07.09-2014
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende yuksek okul mezuyum ama 7071 civarında sınava giren olan bir mezuniyetten 1574 kişi diğerlerine göre iyi bir yüzde kabul etmek lazım.

bunun kendi içindeki dağılımı uygundur değildir konuşulur ama yüzde 22 cok iyi orandır.

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

4 kişiden 1 ine mütabık

Üye
    melek07 Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ilk tercih yapanların günahı ne kadrolar eğer 2. veya 3. saklanıyorsa? lisans 83 puanla yazacak yer bulamadım ya ben diyanetten

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12