Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çömez sufi Avatarı

Son Giriş
    17.08-2012
    Saat
    15:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ÖMMS ye defterdarlığın verdiği,vergi indirimi için alınan aslı gibidir damgalı ve imzalı raporla girdim.Rapor tarihi 2008 ve sürekli ibareli.Sınava giriş için bu raporu verdim ama şimdi ösym;üzerindeki damgası alındığı hastane olmalıydı diye pürüz çıkarıp,atama işlemini gerçekleştirmeyebilir mi?Birde şu sorun var atama gerçekleşirse ve benden raporun aslını isterler mi?yoksa maliyeden aslı gibidir damgalı rapor geçerli olur mu?Defterdarlık raporun aslını veya notere tasdikletmek içinde aslını vermiyor.Biz onun üstünde karalama yaptık işine yaramaz diyor,sadece aslı gibidir damgalı fotokopisini veriyor.Ben vergi indirimi raporunun aslının sadece maliye de olduğunu sanıyordum.Hastanede de belki bir aslı var ama bana onu da vermezler sanırım.Bir de 2006 tarihli raporun aslı var ama onda hem sürekli kısmı işaretli hem de kontrol gerekir kısmı işaretli,bu rapor bana güçlük çıkarır diye vermek istemiyorum çünkü sürekli kısmı işaretli ama kontrol gerekir kısmı da işaretli.Engelim şizofreni ve ortopedik.Önlisanstan 89 puan aldım.Konuyla ilgili bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi?

Üye
    huderix Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.10-2012
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bendede aynı durum mevcut. sorun çıkartmaz demişlerdi başvuruda sorduğumda.

Üye
    FATİH AKTÜRK Avatarı

Gerçek Adı
    FATİH
    Son Giriş
    11.08-2014
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2001 tarihli %65 sürekli raporum var.Ömms'de yerleşirsen yeni rapor isterlermi.