Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 54 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sessizlik_80 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2017
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tosun paşa senin puan kaç ? bide ilk tercik mi yapacan hizmetliyi???

Üye
    hakan gedik Avatarı

Son Giriş
    14.08-2016
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ımam hatıp lı arkadaslar alınganlık yapmaya gerek yok. bıraz objektıf olmak gerekıyor. bugun 2000 kusur ımam hatıp cıkıslılara tercıh hakkı var ıken ben teknık lıse kımya mezunuyum bır tane yer yok sececegım ve sadece kımya degıl teknık hızmetlerde bır cok bolum ıcın yer yok.

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Serdar bey Hangi kadroya sözleşmeli olarak başvuru yapacaz birde onu izah edermisiniz ?

ben ortopedik engelliyim Sandalyeyle imamlık yapmam mümkün deil müezzinlikte mümkün değil. Benim bilmediğim ve sizin bildiğiniz bir yol varsa söyleyin herkes başvurusunu yapsın..

ÖMSS nin amacı engelli personeli işe yerleştirmekti. ama engelli olmama sınava girmeme rağmen bana göre kadro neredeyse yok sizse diyanetin açtığı kadrolara taktınız.. Diyanet değil de neden TSK da kadro acılmadı Neden Ulaştırma da kadro yok diye yakınmanız gerekirken Diyanetin açtığı kadroları eleştiriyorsunuz.. oysa yapmanız gereken neden sadece bir kaç kurum kadro istemiş neden tüm kurumlar istememiş diye yakınmamız gerekirdi.

Üye
    serdarkanserdar Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    13:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

liseden çıkan kpss yi kazanamayan arkadaşlar biliyorum bunlar nası imamlık vs..yapıyo vekillik sözleşmeli diyanete başvurun madem bu kadar boş var neden dolmuyo tercih yapacağım doğru düzgün yer yok tabi bu dewletle alakalı bi durum 50 bin boş kontenjandan bahsediyola açtıkları kurum ve adedine bak
    1 yada 2 kişi
    buralarada yüksek puanlar gider zten vural ve gece inşallah atanırsınız imam hatiplere bi kinim yok

Üye
    sessizlik_80 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İmam hatip konusu harbiden sıkınılı bir konu?

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakan gedik;

Alınganlık değil yazıları iyi okumamışsınız ben imam hatip mezunu oldugum halde bana kadro verilmemiş ben bundan muzdaribim. ve neden sadece diyanetin açtıgı kadroları çok görüyosunuz neden diğer kurumlar kadro açmadıklarını sorgulayın.. yoksa bu ülkede engellileri düşünen sadece diyanet kurumu mu ?

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

sessizlik_80;
    tercihimi yaptım puanım 75

Üye
    sessizlik_80 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hayırlı olsun,acele etmeseydin,,,,nereleri tercih ettin mahsuru yoksa yazarmısın...

Üye
    fatma20 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya bende imam hatipliyim konuşmada takılıyorum diye yeterlilik alamadım ve bende seçemedim hiç bi yeri biz de maduruz imam hatipliysek çokmu farklıyız? çok mu avantajlıyız sanıyorsunuz bu klavuz bizide vurdu

Üye
    serdarkanserdar Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlam imamlar görewlerini iyi yapmıyo vural şimdiki imamları diyanetteki görewliler keşke görse hepsi tembel bu sağlam imamların yanında sen işini iyi yaparsın hemde çokk ama dewletin diyanetin işine gelmiyo bu durum

bnm göz sorunum var hizmetli tercihi yapacam ama şansım az yeterlilik diye bişi uyduruyola sanki sağlam insan görewini çok iyi yapıyoda hepsi tırışka bizim onlardan eksiğimiz yok fazlamız var bence dewlet bu duruma göz yumuyo

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Serdar bey sen şuraya yazarken birazcık araştırıp yazsaydın emin ol bu polemik olmayacaktı..

imam hatip mezunlarına ÖMSS de yer verilmemiş. özel nitelik gerektiren kadrolar var. ve hiç birisi imam hatip lisesi mezunları için değil.

imamları suçlamadan önce yazı araştır öyle yaz

Üye
    serdarkanserdar Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben imamları suçlamıyorum sorun dewletin saçma sapan koıntenjan açması

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle Devletin tüm kurumları kanunda belirtilen %3 lük engelli kontenjanını belirtmemişlerdiir. Örneğin TSK Ulaştıma haberleşme, en basitinden aile ve sosyal bakanlığın hiçmi engelli personel açığı yok ? bu sınav bir umuttu ve umutlartın büyük kısmını körelttiler.

bundan sorumlu her nekadar hükümetsede kurumların başındakilerde okadar suclular Kanunlara göre hareket etmiyorlar.

yukarıda arkadaşlar Diyanetten yakınıyor yakınmasınlar demiyorum ama diyanet işleri eğer personel açığını belirtmişse neden TSK ve diğer kurumlar personel ihtiyaclarını engelli boş kadrolarını belirtmemişler bunu sorgulamamız gerekiyor.

Sınav gelişi güzel yapılmıştır. Nitelikler detaylandırılmamıştır. örneğin. İmam hatip lisesi mezunuyum ama ne imamlık nede müezzinlik yapabilirim. ortopedik engelliyim çünkü.
    bir başka örnek MEB hizmetli arıyor tüm niteliklerim tutuyor ama ortopedik engelli birisi nasıl hizmetli işini yapar bunu bilmiyorum. keşke nitelikler daha ayrıntılı olsaydı kitapcık hazırlanırken biraz daha düşünülseydi

Üye
    serdarkanserdar Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

faso fiso bu işler kimseyi kandırmaya çalışmasınlar

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    imamhatipliler ayrıcalıklı oldu yıllardır imamhatipliler arka planda kalıyordu şimdi ön plana çıktılar hakettiler hiç sıkıntı duymuorum inş hepsi işlerine başarıyla devam eder işsizlerde iş bulur lakin...

imamhatiplilere n yagının nereden geldiğini ben şahsım adına örneklendirmek iserim görünce memnun oluyor olmama rağmen istanbul küçükçekmecede yaşıyorum başakşehir devlet hastahanesine gidin bi şubesi 5. etapın orda bi şubeside çekmecede karakolun karşısında içeriye girdiğinizde görüp görebileceğiniz doktorlar hariç hepsi imamhatipli... diyanetin açtığı kadrolara bakarsanız şişirme karolar açılan kadrolara kimse yerleşemeyecek zaten çok azı yerleşecek yani....

vural bey şahsen eğer amacınız işse memurluk vs bilemem ama imamhatipli olmanın getiriği bi ayrıcalık var bunu kimse inkar edemez unu görüyoruz şahsım adına memnunumda...

fatih üniversitesine gittim fiziksel engelliler vakfı aracılığıyla.... haramidere tarafında annemin kapalılığından tutun aklınızın almayacağı sorular geldi ve en son işe alındınız ediler hep suyuna cevaplar verdiğim için en son ben bi sorabilirmiyim dedim... dediler buyrun dedim hayırdır anamı nikahınızamı alıcanız pat çıktım... fikirleriimiz aynı olmasına rağmen şahıslarla o kadar incelenmesi ve derine indirgenmesi beni bile sinirlendirmişken fikri aynı olmayan birine aynı muameleyi yapsalar dayak yerler bunun adınada saldırı aldık derler üstelik kendileri mlakatta saldırı sayılabilecek bi yaklaşımdalardı... amacın işse ALLAH korusun beyin ölümün gerçeklesse dahi aç kalmazsın imamhatipli olarak ön yargı çevremizdeki bu ve bunun gibi olaylardan ileri geliyor dianet falan hikaye diyanetin açtığı kadronun 3 te biri dolmaz...

Saygılar Selamlar...

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon