Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KAYAKÖY Avatarı

Gerçek Adı
    mahir arslan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle tüm arkadaşlara selamlar ben gibiler ilkokul veya ortaokul mezunu tekerlekli sandalyeye bağımlı biri nasıl bir tercih yapacak bilgi aldığım birçok memur arkadaş memurluğu tavsiye etti bende kaydımı yaptırdım fakat tercih yapacağımız tablo 1 de diploma ve cinsiyet dışında hiçbir özellik yazılmamış umut kırmak istemem fakat elimizdeki sosyal haklar giderse halimiz neolur bizleri tercih konusunda aydınlatıp klavuzluk yapacak bir birim varmıdır bilgi paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Üye
    ulas Avatarı

Gerçek Adı
    ulaş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul/tuzla
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

merhaba mahir,
    kura klavuzuna baktım hep hizmetli personel alınacak tekerli sandalyede biri olarak nasıl çalışıcaksın ?
    büro memuru olsan ok. ama hzimetli zor görünüyor

Üye
    KAYAKÖY Avatarı

Gerçek Adı
    mahir arslan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba ulaş benimde anyamadığım konu kayıt yapılırken tekerlekli sandalyeye bağımlı olanlar kayıt yapamaz demiyordu tekerlekli sandalyeye bağımlıdır raporuma rağmen inşallah cami önlerindeki dilencilerin yanına bizleri muhtaç etmezler benim gibi gece uykusunda bile korku yaşayanlara allah yardım etsin tek isteğim bizlere imkan verilip sürekli aşağılanmaktan kurtulmak