Sayfa 7 / 13 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon
Toplam 187 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    efekt;

1 iki yıl artık yok die biliyorum,en az 4 yıl çalışacaksın atandıgın ilde sonra atanma hakkın varsa atanacaksın..die biliyorum yanlış biliyorsam düzeltin

Üye
    KRAL Avatarı

Gerçek Adı
    KaDiR
    Son Giriş
    27.09-2016
    Saat
    01:36
    Yaşadığı Yer
    İsTaNBuL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar il farketmez benim için . hizmetli de olabilir de... peki ben bu puanla atanabilirmiyim ?

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım valla her ilden en az 500 ile 1000 kişi sınavlara girdi var sen burdan düşün işte..herkes kendi ilini seçer zaten oda herkes senin gibi 70 ve üstü alımlarla dolar yani sana bana kendi ilimizde olsa bile zor yerleşiriz benim görüşüm ama allah bilir inşallah bi piyango vurur bizede...

Üye
    KRAL Avatarı

Gerçek Adı
    KaDiR
    Son Giriş
    27.09-2016
    Saat
    01:36
    Yaşadığı Yer
    İsTaNBuL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayırlısı olsun hepimiz için.

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

benim iki arkadaşa hizmetli tercihi yaptık biri 65 buan biri 59 puan atanırlar diye düşünüyorum...

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

no name kardeşim atanırlar düşüncesine nerden vardın,yani neye dayanarak hizmetli die mi,ona bakarsanız ben doğudan 10 il yazdım hizmetli doğu derken her yer aynı ben malatyada oldugum için doğudan 10 il seçtim hizmetki olayım tek diyorum ama araştırdım 70 üstü bile hizmetli seçmişler bizlere sıra gelirmi bilmiyorum benim puanda düşük 60 inşallah hayırlısı olur,arkadaşınız hangi illeri seçti,aslında burda herkes tercih ettigi illeri söylese kimse oraya yıgılmaz oraya düşük puan lar da yerleşir şuan kimse kimin ne yaptıgını bilmiyor kaç puanla hangi illeri keşke herkes paylaşsa dayanışma olsa belki düşük puanlar hep aynı yeri seçmez istedigi ili seçer boş kalan yerlere hizmetli olarak atanırız herkese iş nasip olur ozaman die düşünüyorum

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

emokirve;

"ÖMSS-2012/1" tıkla orda sol tarafta "tercih bildir" kısmına tıkla sonra açılan sayfaya tercih yapacağın kurumun kodunu yaz "kaydet" e tıkla tercihin doğruysa kurumun adı çıkar ve bi alt satıra geçirir seni yanlışsa hata verir. "nıt" yazan yerlerde ki kodlardan 999 ilkokul-1000 ortaokul-1001 ilköğretim mezunlarının, 1101 erkek-1103 kadınların başvurabileceği yerleri gösteriyor. tercih kılavuzundan senin eğitimine uygun kodların olduğu yerleri yazabilirsin.

Genius_angeL;
    benim fikrim doğudan batıya doğru yazman çnk yüksek puan alanların çoğu batıyı yazmış durumda

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence yanlış düşünüyorsunuz benim puanım 80 üzeri her tercihimi yaptım ama sonuna ne olur ne olmaz diye hizmetli de yazdım ve eminimki herkez yazacak temizlik falan artık yapacak birşey yok. Diye herkes yazıyor. o yüzden ben atamalarda puanların 80 den aşağıya düşeceğini sanmıyorum.

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ibrahimozturk88;

ibrahim kardeşim benmi yanlış düşünüyorum ben zaten orda belirttim 70 üstü bile hizmetli tercih ediyor bizlere de sıra gelirmi bilmiyorm die belirttim..

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sence ?

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

85 üstü hizmetliyi yazmaz diye düşündüğüm için yazdım. tercih edilen iller alınan puandan daha önemli diye düşünüyorum çünkü 60 alan biri bile iyi bir tercihle bi ile hizmetli atanır gibi geliyor.

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla 85 üzeride 95 üzeride hizmetli yazacak ha atanır atanmaz bilemem ama 15. tercihte olsa yazacaktır.

Üye
    nokta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:58
    Yaşadığı Yer
    Doğu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tecihlerimi ösym ye bildirdik sonra tekrar tercih değişrir filan diyor anlamadım yoksa yollamadım mı ösym

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

KRAL;
    lise derken düz lise mezunumusun?? 2001 yazan yerleri ve niteliklerinde bilgisayar işletmenliği veya bilgisayarlı muhasebe arayan yerleri de tercih edebilirsin

nokta;
    tercihin şu saatte şu tarihte ösymye ulaştı yazar üst kısımda tercihlerin son gününe kadar tercihlerini değiştirebilirsin onu demek istiyor orada

efekt;
    tayin işi o kadar kolay değil diye düşünüyorum nedenine gelince normal kadrodan girenlerde kolay ama engellilerde çalıştığı kurumun belirli sayıyı aştığında belirli sayıda engelli çalıştırması gerekiyor ve tayin istediğin kurumun engelli kadrosu dolu ise tayin işi olmaz diye düşünüyorum bunu iyi araştırın ve ona göre tercihlerinizi yapın yani tercih yaptığınız yerden belkide çok uzun süre memleketinize gelemeyebilirsiniz de benden söylemesi ama dediğim gibi bu benim fikrim iyice araştırın öyle yapın tercihinizi

Üye
    dervis Avatarı

Son Giriş
    23.07-2012
    Saat
    09:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar bu tercih klavuzuna bakınca anlaşılıyorki 90 ve üzeri puan alanlar düz memurluğa 90 altı alanlar hizmetli veya bilgisayar işletmenliğine geriye kalan kısımlarada büyük ihtimal sertifikası olanlar atanır görüntü itibariyle durum böyle gözüküyor tercihlerin çoğunluğu zaten mesleki branşlar diyanet ve sağlık bakanlığını saymıyorum zaten çok arkadaşımız açıkta kalıcak inşallah 2. ve 3. alımları kısa sürede yaparlarda adı geçen 20 bin kadroyu doldururlar.birde dikkatimi çekti tercihler arasında kaloriferci alımıda var arkadaş hem engelli olucaksın birde kalorifer sertifikan olucak kalorifercilik kolay bi işmiş gibi sanki bunu yapacak kişinin hem beden hem vücut birde akıl sağlığı yerinde olması gerkiyor sonuçta efor sarfediyosun bu iş için ne diyelim arkadaşlar allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun...

Sayfa 7 / 13 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon