Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 32 mesajın 31-32 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kademgold Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    22:02
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba grup da yeniyim bu konu dikkatimi çekince mesaj yazmak istedim bakanlığı bende belirttiği gibi bilgisayar işletmeni yazmadığı için telefonla arayıp sordum belgemi kadına aynen okudum bana meb den olup olmadığını sordu ben de meb den olduğunu söyledim farketmez dedi seçebilirsiniz sıkıntı yok dedi

Üye
    Muharrem GÖK Avatarı

Gerçek Adı
    muharrem
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    EVET YENİ YAYINLANAN ÖMSS TERCİH LİSTESİNE BAKTIM
    Örgün eğitim yoluyla zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar, daktilo, büro yönetimi ve sekreterlik, elektrik veyaterzilik dersini alanlar ve bu hususu resmi olarak belgeleyen adaylar, “M.E.B.’dan Onaylı Bilgisayar
    İşletmeni Sertifikasına Sahip Olmak”, “M.E.B.’dan Onaylı Daktilo Sertifikasına Sahip Olmak”, “M.E.B.’dan
    Onaylı Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programı Sertifikasına Sahip Olmak”, “M.E.B.’dan Onaylı
    Elektrikçilik Sertifikasına Sahip Olmak” veya “Terzi Bonservisine Sahip Olmak” niteliğine sahip olarak
    değerlendirilecektir.
    YAZIYOR BEN MESLEK LİSESİ ELEKTRONİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM . LİSTEDE ELEKTRONİK BÖLÜMÜ İÇİN 1 TANE BİLE KADRO YOK . OKULDAN BİLGİSAYAR DERSİNE GİRDİĞİMİ BELGELEYEBİLİRSEM BU ALANA TERCİH YAPABİLECEĞİM .

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123